کد: 139810274416714047

ارزان‌ترین محصولات آرایشی بهداشتی

برای انتخاب محصولات آرایشی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

کد: 139810274416714047

http://bit.ly/2sENf6v

، تهران , (اخبار رسمی): خوشبختانه بازار محصولات آرایشی بهداشتی با توجه به نیاز مردم سازماندهی شده است و هر کسی با هر توان اقتصادی می‌تواند از این کالاها بهره‌مند شود. کالاهایی که اغلب تولید داخلی هستند و کیفیت آن‌ها کم از محصولات آرایشی بهداشتی خارجی ندارد.

برای انتخاب محصولات آرایشی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
محصولات آرایشی بهداشتی نیدپوش

ضمانت اصل بودن کالا

وقتی برای خرید یک محصول آرایشی یا بهداشتی اقدام می‌شود، از کجا می‌توان فهمید که محصول واقعا در کارخانه همان برندی تولید شده که روی آن حک شده است؟ مگر کالاهای تقلبی که تولید می‌شوند و در ظرف‌هایی پر می‌شوند که برچسب برند معروف روی آن‌ها خورده است دیده نشده است؟ پس برای اطمینان از اصل بودن کالا چه کنیم؟ جواب، اعتبار فروشنده است. زیرا شما اگر خودتان هم فروشنده این اجناس باشید، نمی‌توانید جنس اصل را از ظاهر آن تشخیص دهید. پس بهترین کار خرید کردن از فروشگاهی است که صداقت آن به شما اثبات شده باشد وگرنه صرف گران بودن قیمت کالا نمی‌شود برای اصالت آن تضمین داد.

یک راه دیگر که هیچ ضریب خطایی ندارد، استفاده از برندهای ایرانی و خوش نام محصولات آرایشی است. شرکت‌های ایرانی زحمت فراوانی متحمل شده‌اند تا بتوانند در بازار معرفی و شناخته شوند. علاوه بر این، محصولاتشان با آب و هوای ایران متناسب‌تر است. از همه مهم تر تقلبی نیستند و خیال خریدار از سلامت کالایی که تهیه می‌کند راحت است.

از بهترین برندهای محصولات آرایشی بهداشتی ایرانی می توان به مای، کالیستا و سینره اشاره کرد. کیفیت این برندها به قدری بالاست که خریدار به سختی می‌تواند تشخیص دهد که کالا در ایران تولید می‌شود.

کیفیت مواد اولیه

بدن هر فرد، مهم‌ترین نعمتی است که خدا در اختیار او قرار داده است. پس مراقبت از همه اعضای بدن، به خصوص پوست، که ویترین وجود شما به حساب می‌آید، بسیار ضروری است. مهم ترین کاری که می‌توانید برای مراقبت از پوست خود بکنید، استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی با کیفیت است.

مواد اولیه هر محصول، اطلاعات کلی را درباره آن به شما می‌دهند. مثلا اگر از برندی مانند اوریفلیم استفاده می‌کنید، حتما اطلاع دارید که مواد اولیه و ترکیبات محصولات این شرکت گیاهی است. بدون شک کالایی که از مواد و روغن‌های گیاهی تشکیل شده باشد، به نسبت ترکیبات شیمیایی اثر بهتری روی پوست خواهد داشت.

پس سعی کنید برای پوست خود ارزش قائل شوید و با توجه به نوع پوستتان، محصولی را انتخاب کنید که بیشترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

تاریخ انقضا

حتما شما هم با سایت‌ها یا پیج‌هایی که محصولات آرایشی و بهداشتی را با قیمتی بسیار ارزان می‌فروشند مواجه شده‌اید. ارزان بودن کالا می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد. اما در بیشتر مواقع اگر از آن‌ها خرید کنید، پس از دریافت کالا، متوجه می‌شوید که کالاهای دریافتی شما یا تاریخ انقضا ندارند یا تاریخ انقضایشان گذشته و یا از تاریخ آن‌ ها مدت کوتاهی باقی مانده است.

در صورتی که محصولات آرایشی از ۶ ماه تا ۱سال از زمان باز کردن پلمپ محصول، تاریخ انقضا دارند. یعنی اگر کرم پودری که خریدید یک ماه از تاریخ آن باقی مانده باشد، تنها همان یک ماه را می‌توانید از آن استفاده کنید. پس از منقضی شدن تاریخ انقضا با استفاده کردن از محصول، ضرری به پوست خود وارد می‌کنید که به هیچ وجه قابل جبران نیست.

سازگاری با پوست شما

برای انتخاب محصولات آرایشی، تنها به برند معروف و قیمت بالا نگاه نکنید. بسیاری از محصولات آرایشی قیمتی ارزان دارند اما مانند لوازم گریم حرفه‌ای روی پوستتان می‌خوابند و شما را زیباتر از همیشه جلوه می‌دهند و برعکس آن، چه بسا محصولاتی وجود دارند که هم به خوبی شناخته شده‌اند هم قیمت‌های سرسام‌آوری دارند اما وقتی از آن‌ها استفاده می‌کنید، مانند ماست روی پوستتان می‌ماسند یا پوستتان را پیر و چروک جلو می‌دهند.

برای مثال، برندهای مک یا استی لودر در مقایسه با برند دوسه یا اوریفلیم یا مای قیمت بسیار زیادی دارند و شاید برای خرید آنها باید ۱۰ برابر بیشتر از محصولات ذکر شده هزینه کرد. اما چه بسا کسانی که از خرید کرم پودر دوسه رضایت بیشتری دارند تا کرم پودر مک!

اشکال از پوست شما یا آن محصول نیست. مسئله این است که مهم ترین ملاک شما برای انتخاب محصول آرایشی، سازگاری آن با پوستتان باشد. سعی کنید یک کالا را شناخته و همیشه از همان استفاده کنید. کالایی که بیشترین سازگاری را با پوستتان داشته باشد و از کیفیت آن رضایت داشته باشید.

از بحث محصولات آرایشی که بگذریم، به محصولات بهداشتی می‌رسیم. برخلاف لوازم آرایش که تنها مخصوص خانم‌هاست و تنوع کمی برای آقایان و کودکان دارد، محصولات بهداشتی برای همه سنین و هر دو جنس به کار می‌رود. بنابراین، در سبد کالای خانواده نقش مهمی دارد. چرا که درصد زیادی از هزینه خانوار را در بر می‌گیرد و در اقتصاد خانواده موثر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیدپوش

“نیدپوش” محصولات سلولزی را به قمت کارخانه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. انواع پوشک بچه، انواع پوشینه، انواع پد و حوله کاغذی در فروشگاه اینترنتی نیدپوش با ارزانترین قیمتها موجود است.