اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981027441688296

اولین دوشنبه بازار زمستانی سال 98 فروشگاه بزرگ ایرانیان

بیست و دومین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

کد: 13981027441688296

http://bit.ly/2v4mx87

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه بزرگ ایرانیان با فضایی بیش از 7000 متر مربع، یکی از بزرگترین فروشگاه‌های پوشاک ایران است. این فروشگاه در 30 دی ماه ( دوشنبه بازار ) تمامی پوشاک خود را با تخفیف 10 درصدی به فروش می‌رساند.

بیست و دومین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان
بیست و دومین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان واقع در خیابان امامزاده حسن (ع) ، نبش لقمان حکیم با مساحتی بیش از 7000 متر مربع از فروشگاه‌های مدرن و امروزی ایران است که در آخرین دوشنبه هر ماه ( دوشنبه بازار ) کالاهای خود را با 10 درصد تخفیف به فروش می‌رساند. بیست و دومین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان در 30 دی سال 98 برگزار می‌شود.

دوشنبه بازار

نوعی از بازار که در یک روز خاص از هفته یا ماه و در محلی معین برپا شده و کالاها در آن با درصدی تخفیف عرضه می‌‌شوند را بازار هفتگی می‌نامند. این بازار در هر روزی از هفته برگزار شود به نام آن روز نامیده می‌شود، مثلا فروشگاه ایرانیان در آخرین دوشنبه هر ماه، تمامی پوشاک خود را برای اعضای باشگاه مشتریانش با تخفیف 10 درصدی ارائه می‌کند. از این رو ، این روز را دوشنبه بازار نامیده است.

امروزه بازارهای هفتگی به فروشگاه‌های اینترنتی کشیده شده و با استقبال مردم روبروست. فروشگاه بزرگ ایرانیان اولین فروشگاه بزرگی است که برای اعضای باشگاه مشتریان اقدام به برگزاری دوشنبه بازار کرده و از ابتدای سال 97 هر ماه دوشنبه بازار برگزار می‌‌کند.

تخفیفات شگفت انگیز فروشگاه بزرگ ایرانیان

با شروع فصل زمستان بازار فروش لباس‌های زمستانی داغ است. همه ما عاشق خرید کردن، چانه زدن و ارزان خریدن هستیم. آنچه باعث لذت بیشتر در خرید می‌شود، وجود تخفیف‌های شگفت انگیز است. گرفتن تخفیف باعث افزایش اعتماد به نفس ( ناشی از خرید )، حس قدرت و پس انداز مالی می‌شود.

دوشنبه بازار و فروش فوق العاده زمستانی

فروش فوق العاده زمستانی فروشگاه بزرگ ایرانیان از 10 دی شروع شده و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد، در این مدت، دوشنبه بازار  این فروشگاه، 2 بار با فروش فوق العاده زمستانی متقارن می‌شود. این امر فرصتی برای مشتریان فراهم می‌کند تا علاوه بر تخفیفات جشنواره زمستانی از تخفیف دوشنبه بازار بهره مند شوند.

افتتاح فروشگاه ایرانیان 2

اغلب کالاهایی که در فروشگاه بزرگ ایرانیان به فروش می‌رسد، شامل مانتو، پالتو، بارانی و کاپشن است. با نظر سنجی انجام شده توسط تیم تحقیقاتی این فروشگاه، مشتریان خواستار محلی برای خرید انواع کیف و کفش بودند. با توجه به این نیاز سنجی، فروشگاه ایرانیان 2 ، فروشگاه کیف و کفش تهران، 26 دی ماه و در روبروی ساختمان اصلی (فروشگاه بزرگ ایرانیان) افتتاح شد.

انواع کیف و کفش با کیفیت و قیمت مناسب در این فروشگاه به فروش می‌رسد. امید است با ارائه خدمات مورد نیاز مردم، بتواند رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان : بزرگترین ارائه کننده پوشاک فصل تمام اعضاء خانواده برای همه سنین و سلیقه ها زنانه مردانه - کودک ونوجوان - اسپرت و مجلسی - انواع لباس های مجلسی - لباس شب - نامزدی - کت شلوار های مردانه درجه یک ایرانی و خارجی - انواع شال و روسری - بزرگترین گروه لباس زیر زنانه ( و مردانه ) با بهترین برندهای ایرانی و ترکیه ای - انواع عینک های آفتابی - انواع کفش و صندل طبی - گروه اسباب بازی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس