اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284417213782

بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به مناسبت سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

بخشودگی ‌100 درصدی جریمه دیرکرد بیمه اجباری شخص ثالث بیمه پارسیان

کد: 139810284417213782

http://bit.ly/2G0cJhL

، تهران , (اخبار رسمی):  بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به مناسبت سالگرد دهه ایام الله فجر انقلاب اسلامی از تاریخ 1 بهمن سال 1398 آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه دارد.

بخشودگی ‌100 درصدی جریمه دیرکرد بیمه اجباری شخص ثالث بیمه پارسیان
طرح بخشودگی 100درصدی جریمه دیرکرد بیمه اجباری شخص ثالث - نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان

به گزارش روابط عمومی نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان، طرح تخفیف‌ ویژه بیمه شخص ثالث این شرکت با عنوان طرح بخشودگی 100درصدی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به مناسبت سالگرد دهه ایام الله فجر انقلاب اسلامی و در دوره زمانی یکماهه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند این بخشودگی را از طریق نمایندگی رسمی ظهیری سروری شرکت بیمه پارسیان و همچنین سایر نمایندگی های بیمه و با 100 درصد بخشودگی تهیه کنند.

نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان حمایت از همه اقشار جامعه، جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از نداشتن بیمه شخص ثالث و ترویج فرهنگ بیمه را هدف اصلی برگزاری این طرح دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری طرح ها و جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: با توجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر متاسفانه مشاهده می گردد که بعضی از اقشار کم درآمد از  تهیه بیمه اجباری شخص ثالث سر باز می‌زنند و با وسیله نقلیه بدون پوشش بیمه شخص ثالث تردد می‌کنند که در صورت بروز حادثه می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر مالی ای را برای راننده یا مالک خودرو فاقد بیمه نامه بوجود آورد.

علاوه بر این می‌‌بایست جریمه‌های سنگینی را نیز بابت این مساله پرداخت کنند و حتی مدتی را در زندان سپری کنند.

از طرفی عدم تهیه این بیمه نامه برای انواع وسایل نقلیه موتوری از قبیل خودرو، موتورسیکلت، ماشین‌های کشاورزی و ... علاوه بر جریمه‌هایی که ممکن است در صورت توقیف خودرو توسط راهنمایی و رانندگی کشور صورت پذیرد از طرف صندوق خسارت‌های مالی دولت نیز مشمول جریمه تا سقف یکسال است که می‌تواند برای یک خودرو متعارف بین یک تا سه میلیون تومان باشد.

لذا در طی مدت اجرای این طرح بخشودگی از یکم تا پایان بهمن ماه سال 1398 کلیه جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث انواع وسایل نقلیه موتوری مشمول 100 درصد بخشیدگی صندوق خسارات دولت می‌شود.

همچنین این طرح برای انواع موتورسیکلت و ماشین‌های کشاورزی تا پایان سال برقرار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه