اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284417312417

خرید کتاب‌های کمک درسی رشته کامپیوتر

کد: 139810284417312417

http://bit.ly/38rE34n

، تهران , (اخبار رسمی): قرن ۲۱ به طور قطع، قرن کامپیوتر و اینترنت است. امروزه از رایانه‌ها در همه سازمان‌ها و ادارات شهرهای بزرگ و کوچک استفاده می‌شود. حجم‌های بزرگ اطلاعات که شاید در زمان‌های قدیم، هزاران هزار کتاب می‌شد، امروزه به راحتی در یک فلش که به اندازه یک بند انگشت هم نیست، جا می‌شوند.

خرید کتاب های کمک درسی رشته کامپیوتر (هنرستان، تمامی پایه ها)
خرید کتاب‌های کمک درسی رشته کامپیوتر

افرادی که دوره‌های هنرستان را به پایان می‌رسانند، بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی می‌توانند در کنکور کاردانی پیوسته (فوق دیپلم) شرکت کنند. از سال ۱۳۹۶ مقطع کاردانی پیوسته در موسسات آموزش عالی حذف شد و به جای آن دروس جایگزین در دانشگاه اخذ می‌شود. اکنون امتحان کنکور در برخی رشته‌ها نقشی در پذیرش دانشجو ندارند و علاقه مندان در اولین انتخاب خود بر اساس سابقه‌های تحصیلی پذیرفته می‌شوند. در برخی رشته‌ها مانند ساختمان چند سال است که کنکور برگزار نمی‌شود.

امروزه اطلاعات به راحتی در یک فلش که به اندازه یک بند انگشت هم نیست، جا می‌شوند و اطلاعات و تصاویر از طریق شبکه اینترنت، در چند ثانیه، به دورترین نقطعه کره زمین می‌رسند. نقشه‌های ترافیک شهری، وضعیت آب و هوا، خرید همه‌ی کالاها اکنون از اینترنت قابل دسترسی است. قبلا برای یک خرید ساده باید مدت زمان زیادی صرف می‌‌شد ولی الان با چند کلیک ساده و وارد کردن شماره کارت خود، آن کالا به دست شما می‌رسد.

مزیت بزرگ رشته کامپیوتر چیست؟

یکی از بزرگ ترین و بهترین مزیت‌های رشته کامپیوتر این است که این رشته، بازار کار با قدرت بالا و متنوعی دارد، به طوری که می‌توان بعد از گرفتن مدرک دیپلم، به عنوان یک تکنسین فنی فعالیت داشت یا بعد که توانستید مدرک مهندسی بگیرید، در شرکت‌های دولتی یا خصوصی فعالیت کنید؛ اگر هم نخواستید در شرکت‌های خصوصی و دولتی مشغول شوید، می‌توانید به طور مستقل به عنوان برنامه نویس به طراحی سایت و اپلیکیشن‌های موبایل و بازی سازی بپردازید و محصولات خود را به فروش بگذارید. حتی در حالت دیگر می‌توانید یک مغازه اجاره یا بخرید و در آن به فعالیت‌های نرم افزاری (مثل نصب سیستم عامل و نصب آنتی ویروس) و سخت افزاری (مثل تعمیرات لوازم رایانه) بپردازید.

عیب بزرگ رشته کامپیوتر چیست؟

به عنوان مثال یکی از محبوب ترین شغل‌های این رشته، حرفه برنامه نویسی را بررسی می‌کنیم، در زمینه برنامه نویسی اکثر اوقات خودتان باید به خودتان آموزش دهید، مدرسه هیچوقت به شما به صورت قدم به قدم هیچ چیز را یاد نخواهد داد و شما باید با آزمون و خطای فراوان اطلاعات خودتان را بالا ببرید. پس بدانید که همه چیز به خود شما بستگی دارد و اگر بخواهید به آموزش‌های مدرسه خودتان را محدود کنید، پیشرفت نخواهید کرد.
از طرف دیگر زبان‌های برنامه نویسی زیادی وجود دارند و شما باید برای یادگیری زبان مورد نظر، زمان قابل توجهی بگذارید و در ضمن با یادگیری تنها یک زبان کارتان پیش نخواهد رفت زیرا قطعا به زبان‌های دیگر نیاز پیدا خواهید کرد.

زمینه‌های شغلی رشته کامپیوتر

زمینه‌های شغلی رشته مذکور عبارتند از:

  • مسئول کارگاه آموزش کامپیوتر
  • مسئول آرشیو نرم افزاری
  • برنامه ساز سیستم های کامپیوتری
  • فعالیت در کارگاه سخت افزاری
  • راهبر سیستم های کامپیوتری
  • دستیار تولید کننده سیستم های کامپیوتری
  • نصاب و راهبر سایت کامپیوتر
  • سرپرست سایت کامپیوتر
  • راهبر روندهای کنترل فرایندهای صنعتی
  • سرپرست راهبری شبکه های محلی کامپیوتری

هرچند زمینه‌های شغلی رشته کامپیوتر بسیار بالاست و شغل‌هایی مانند سئوکار، برنامه نویس، بازی ساز، طراح سایت، متخصص هوش مصنوعی و غیره هستند.

آیا یادگیری زبان انگلیسی به پیشرفت ما در این رشته کمک می‌کند؟

یاد گرفتن زبان انگلیسی بطور مستقیم روی کار شما تاثیرگذار است زیرا بسیاری از منابع در سطح حرفه‌ای، اول به زبان انگلیسی مطرح می‌شود، در صورتی که زبان انگلیسی شما خوب باشد، می‌توانید خیلی زود پیشرفت کنید. برای مثال سایت‌هایی هستند که برنامه‌های بزرگ دنیا و حرفه‌ای‌ها آنجا  به اشتراک گذاشته می‌شود و می‌توان از این طریق مطالب زیادی یاد گرفت و به اصطلاح، به روز بود.

از طرفی برای سخت افزار هم بسیاری از تجهیزات و بردهای الکترونیکی کاتالوگ‌های انگلیسی دارند که شما برای راه اندازی این تجهیزات و بردهای الکترونیکی، کاتالوگ‌هایی به زبان انگلیسی دارید که برای راه اندازی این تجهیزات و همین طور فهمیدن پیام‌ها و خطاها، باید بتوانید کاتالوگ‌ها را بخوانید. پس برای حرفه‌ای شدن نیاز به پیشرفت در زبان انگلیسی است.

کتاب‌های کمک درسی ویژه رشته کامپیوتر

 کتاب‌های پایه یازدهم

انتشارات کاگو - دروس طلایی کامپیوتر یازدهم (کلیک کنید)

 کتاب‌های کنکور کاردانی به کارشناسی

انتشارات اخوان - سیر تا پیاز مجموعه تست کامپیوتر کنکور کاردانی به کارشناسی (کلیک کنید)
انتشارات جوزان - نکته کده شبکه و نرم افزار کامپیوتر کنکور کاردانی به کارشناسی (کلیک کنید)

بهترین منبع خرید کتاب‌های کمک درسی رشته کامپیوتر

در حال حاضر و با پیشرفت و فراگیر شدن اینترنت و فروشگاه‌های خرید اینترنتی، کم تر کسی پیدا می‌شود که خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح دهد، فروشگاه اینترنتی دانش لند، در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد یک محیط ایمن و راحت برای خرید اینترنتی کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری، تاسیس شد؛ دانش لند با داشتن دسته بندی‌های متنوع، عرضه کتاب‌های ناشرین معتبر و بررسی جامع محصولات، لذت یک خرید اینترنتی دلچسب را برای شما فراهم کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش