اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284417410981

آغاز به کار جشنواره فروش یخچال هیمالیا به مناسبت دهه فجر

کد: 139810284417410981

http://bit.ly/3ai2jrL

، چهارباغ , (اخبار رسمی): جشنواره فروش یخچال هیمالیا از 1 الی 22 بهمن ماه به مناسبت دهه فجر توسط فروشگاه اینترنتی علی دادا آغاز می‌شود.

آغاز به کار جشنواره فروش یخچال هیمالیا به مناسبت دهه فجر
آغاز به کار جشنواره فروش یخچال هیمالیا به مناسبت دهه فجر

بهزاد بهارلو مدیر روابط عمومی فروشگاه علی دادا با اعلام این خبر افزود: فروشگاه اینترنتی علی دادا این بار به سراغ فروش ویژه یخچال هیمالیا برای خریداران رفته است. به مناسب دهه فجر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی علی دادا یک جشنواره مهم و جذاب را برای خریداران یخچال در نظر گرفته است. در جشنواره زمستانی علی دادا از ابتدای بهمن ماه، خریدارن می‌توانند یخچال هیمالیا را به قیمت مناسب خریداری کنند.

علی دادا باز هم مانند دفعات گذشته و در روزهای پایانی سال که همه به دنبال خرید محصولات نو برای خانه خود هستند جشنواره‌ی فروش هیجان‌انگیز و جذابی را در نظر گرفته است. آخرین بار این فروشگاه اینترنتی جشنواره تخفیفی برای یخچال امرسان در نظر گرفته بود که با استقبال بی سابقه خریداران مواجه شد.

بهارلو درباره چرایی استقبال خریداران از جشنواره فروش یخچال امرسان علی دادا گفت: قیمت‌های ارزان و ارسال رایگان محصولات به سراسر ایران از عوامل مهم در استقبال مشتریان از این جشنواره بود که توسط فروشگاه اینترنتی علی دادا اجرا شد

وی در خصوص طرح فروش یخچال هیمالیا گفت: طرح فروش محصولات شرکت هیمالیا با قیمت‌های مناسب و ارزان نسبت به بازار از ابتدای بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا 22 بهمن ماه  سال جاری ادامه خواهد داشت. در این طرح نیز، تمامی خرید‌ها به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال خواهد شد و  مهلتی یک ماهه جهت تعویض خریدهای مشتریان در نظر گرفته شده است.

بهارلو افزود: علی دادا به عنوان نماینده فروش یخچال هیمالیا در استان البرز و سراسر کشور محصولات این شرکت را با قیمت مناسبی به خریداران ارائه می‌دهد و تمامی محصولات دارای گارانتی اصلی هستند.

گفتنی است که شرکت هیمالیا از دهه 50 شروع به تولیدات تخصصی در زمینه یخچال و فریزر کرده و در این مدت توانسته سهم بسزایی را در تولید ملی یخچال ایفا کند. این تولید کننده یخچال ایرانی در سراسر کشور بیش از 400 نمایندگی فعال دارد و تولیدات این شرکت دارای 30 ماه گارانتی هستند. همچنین محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند دارای کیفیت بالا، تکنولوژی روز، طراحی زیبا و مطابق نیازهای خریداران است. بسیاری از خریداران یخچال ایرانی، برند هیمالیا را جزو برندهای معتبر در بازار کشور می‌دانند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره می توانند به فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی علی دادا به نشانی اینترنتی www.alidada-co.com مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی علی دادا

فروشگاه اینترنتی علی دادا خرید فروش لوازم خانگی و جهیزیه عروس با شرایط اقساطی و نقد فروش مبلمان و فرش لوازم آشپزخانه و.... به همراه ارسال رایگان به سراسر ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]