کد: 139810284417813392

خرید سنگ فرز و ابزارالات

کد: 139810284417813392

http://bit.ly/30AAF4B

، تهران , (اخبار رسمی): وب سایت پروژان یک کسب و کار آنلاین در زمینه خرید و فروش مصالح ساختمانی و خرید ابزارالات است. این شرکت ابزار کارگاهی و صنعتی خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. از جمله ابزارالات وب سایت پروژان، سنگ فرز است.

خرید سنگ فرز
خرید سنگ فرز

وب سایت پروژان یک کسب و کار آنلاین در زمینه خرید و فروش مصالح ساختمانی و خرید ابزارالات است که می‌توان خرید ابزارکارگاهی و صنعتی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام داد.

از جمله ابزارالات وب سایت پروژان، سنگ فرز است. برای کسب اطلاعات بیشتر  وب سایت پروژان اطلاعاتی را برای خرید سنگ فرز در قسمت وبلاگ خود ارائه داده است.

خرید سنگ فرز برای کسانی است که کارهای فنی انجام می‌دهند. این دستگاه دارای انواع مختلفی است که هر کدام در موقعیت‌های مختلفی استفاده می‌شوند. با خرید سنگ فرز به راحتی می‌توان ورق‌های فلزی را برش زد و یا سنگ و کاشی و لوله‌های پی وی سی را برید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.