اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284418214197

ایران پروف: اجرای پوشش ضد حریق

کد: 139810284418214197

http://bit.ly/2v3Of4N

، اراک , (اخبار رسمی): ایران پروف به عنوان یک نام شناخته شده در تولید، طراحی و اجرای پوشش‌های ضد حریق، خدمات ارزشمندی را در حوزه افزایش ایمنی ساختمان‌ها ارائه داده است. با انتخاب یک پوشش ضد حریق کارآمد می‌توان زمان پایایی یک سازه را آنقدر افزایش داد تا امکان اطفاء حریق و عملیات امداد و نجات فراهم شود.

ایران پروف؛ شرکت اجرای پوشش ضد حریق
ایران پروف؛ شرکت اجرای پوشش ضد حریق

اجرای پوشش ضد حریق یکی از الزامات مهم ایمنی آن دسته از ساختمان‌هایی است که در آنها از اسکلت فلزی بهره گرفته شده است. با انتخاب یک پوشش ضد حریق کارآمد می‌توان زمان پایایی یک سازه را آنقدر افزایش داد تا امکان اطفاء حریق و عملیات امداد و نجات فراهم شود. ایران پروف به عنوان یک نام شناخته شده در تولید، طراحی و اجرای پوشش‌های ضد حریق، خدمات ارزشمندی را در حوزه افزایش ایمنی ساختمان‌ها ارائه داده است.

اجرای پوشش ضد حریق

پوشش ضد حریق پایه معدنی عمدتا حاوی ورمیکولیت است. ورمیکولیت که از خانواده میکاست، ذاتا عایق حریق بوده و نرخ افزایش دمای فولاد را هنگام آتش سوزی کاهش می‌‌دهد. اجرای پوشش ضد حریق پایه معدنی با بکارگیری تجهیزات پاشش ملات امکان پذیر است. پوشش ضد حریق پایه معدنی عموما به صورت ملات خشک به محل کارگاه منتقل شده و بر اساس دستورالعمل تولید کننده با آب مخلوط شده و ملات نرمی حاصل می‌شود. ملات حاصل در ماشین پاشش ملات بارگذاری شده و اجرای پوشش ضد حریق با بکارگیری فشار هوا انجام می‌شود.

اجرای پوشش ضد حریق در قیاس با اجرای رنگ ضد حریق دشوارتر است و نیاز به مهارت بالاتری دارد. از این رو لازم است از یک مجری پوشش ضد حریق ساختمانی با تجربه بهره گرفت. یک مجری پوشش ضد حریق حرفه‌ای می‌تواند با سرعت و دقت بیشتر و پرت کمتر کار پاشش را انجام دهد.

برخی تولید کنندگان پوشش‌ها صرفا به امر فروش پوشش ضد حریق می‌پردازند. طبیعتا، تولید کنندگان صرفا در صورتی مجاز به فروش پوشش ضد حریق خود هستند که موفق به اخذ تاییدیه از مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی شده باشند. در سوی مقابل، برخی از شرکت‌ها صرفا اشتغال به اجرای پوشش ضد حریق دارند.

شرکت‌های مجاز به اجرای پوشش ضد حریق ساختمانی باید دارای تاییدیه از سازمان آتش نشانی بوده و اصطلاحاً در وندور لیست سازمان آتش نشانی قرار داشته باشند. این دسته از شرکت‌ها می‌توانند با خرید پوشش ضد حریق استانداردی که به تاییدیه مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی رسیده است به اجرای پوشش‌های ضد حریق اشتغال داشته باشند. خرید پوشش ضد حریق غیر استاندارد اخذ تاییدیه آتش نشانی و متعاقبا صدور پایان کار را غیرممکن می‌سازد.

مزایای خدمات ایران پروف

  1. ضخامت بهینه پوشش در نیم رخ­‌های گوناگون فولادی، به ویژه در مورد نیم رخ­‌های I شکل که بیشترین متراژ را عموما در بر می‌‌گیرد.
  2. مقاومت چسبندگی عالی پوشش ضد حریق ایران پروف بر اساس استاندارد ASTM E736
  3. مقاومت در برابر رطوبت زیاد که قابلیت استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی را نشان می­‌دهد.
  4. مقاومت خمشی و نیز مقاومت فشاری مناسب پوشش ضد حریق ایران پروف
  5. دوام بالای پوشش ایران پروف در چرخه ‌های یخ زدگی و ذوب که نشانگر قابلیت استفاده ایران پروف در محیط‌های در معرض هوای آزاد را نشان می‌دهد.
  6. مقاومت بسیار خوب ایران پروف در برابر ضربات ناشی از ضربه مکانیکی

نمایندگی و شرکت پوشش ضد حریق ساختمان اسکلت فلزی

تعدادی از تولیدکنندگان و یا وارد کنندگان متریال پوشش ضد حریق با عنوان شرکت‌های پوشش ضد حریق موفق به اخذ گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی برای محصولات خود می شوند (از جمله ایران پروف). برای صدور گواهی نامه فنی شرکت‌­های پوشش ضد حریق، طیف گسترده‌ای از انواع آزمون‌ها روی محصولات اعلام شده انجام می‌پذیرد.

آزمون تعیین مقاومت در برابر آتش که بر روی نمونه­‌های ستون فولادی انجام می‌­پذیرد، مهمترین این آزمون‌ هاست. بر مبنای نتایج این آزمون کلیدی، جدولی از ضخامت حداقلی پاشش برای انواع پروفیل‌های فولادی بدست آمده و مبنای طراحی قرار می‌گیرد. شرکت‌های پوشش ضد حریق بر مبنای جدول ضخامت ‌های بدست آمده می‌توانند حداقل ضخامت مورد نیاز پوشش ضد حریق را در هر پروژه منحصر به فرد طراحی کنند. بسته به کیفیت و کارایی پوشش‌های ضد حریق، شرکت‌های پوشش ضد حریق ممکن است ضخامت­‌های مختلفی را برای یک پروفیل مشخص محاسبه کنند. واضح است که شرکت‌های پوشش ضد حریق با محصولات مرغوب­‌تر ضخامت کمتری را برای پاشش اجرا خواهند کرد.

ایران پروف نشان تجاری نام آشنایی در تولید پوشش‌های ضد حریق پایه معدنی است. آزمون‌های گوناگونی که بر محصولات ایران پروف در مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی انجام گرفته، گواه آن است که پوشش‌های ضد حریق ایران پروف در عین کارآمدی کاملا به صرفه هستند. ایران پروف آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پوشش‌های ضد حریق سازه‌های فلزی در سراسر کشور است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مقاوم سازی ایران پروف

شرکت ارگ سازه آریامهر با نام تجاری ایران پروف در راستای حمایت از تولید ملی با بهره مندی از اساتید و خدمات دانشگاهی در عین حال جوان گرایی و اعتماد به جوانان این مرز و بوم قدم موثری بر ایجاد تعامل و ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین اقتصاد دانش بنیان برداشته است. واحد تحقیق و توسعه ی این شرکت با تحقیقات متعدد به موفقیت در تولید محصول پوشش ضد حریق بر پایه مواد معدنی با نام تجاری IRAN PROOF دست یافته است تا بتواند کمک شایانی به کشور عزیزمان ایران در عرصه تولید ملی و بومی سازی این محصولات (که تا به حال فقط به صورت وارداتی بوده است) کرده باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار