اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284418414164

همراه با آژانس مسافرتی الیت، تور اعجاب انگیز طبس و کال جنی را تجربه کنید

کد: 139810284418414164

http://bit.ly/3ariNhl

، (اخبار رسمی): آژانس مسافرتی الیت برای اولین بار در کرمانشاه اقدام به برگزاری نخستین دور تور طبس و کال جنی(دره جن‌ها) کرده است.

همراه با آژانس مسافرتی الیت، تور اعجاب انگیز طبس و کال جنی را تجربه کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، این تور گردشگری در مدت ۵ روز در تعطیلات بهمن ماه برگزار خواهد شد.  

طی این تور گردشگری از مناطق تاریخی و طبیعی همچون گشت در شهر طبس، روستای خرو، دورنمای بقایای قلعه اسماعیلیه، سروهای قدیمی خرو، پیاده‌روی در تنگه مرتضی علی تا طاق عباسی، بند عباسی، پارک گلشن طبس، نخلستان‌ ازمیغان، پیمایش بخشی از دره کال جنی، بازدید از چندضلعی‌های دریاچه نمک، تپه‌های شن روان حلوان، روستای نایبند و روستای اصفهک بازدید خواهد شد.

در طول برگزاری این تور شگفت انگیز سه شب اقامت را در یک اقامتگاه سنتی به همراه لیدرهای تخصصی و بومی طبس، تجربه خواهید کرد.

لازم به ذکر است که برگزاری این تور به دلیل نوع منطقه، با سختی‌های خاص خود همراه است، بنابراین افرادی که علاقه مند به شرکت در آن هستند نیاز است توانایی‌های خود را بسنجند چرا که با تجربه‌ای متفاوت و جدید از طبیعت گردی همراه خواهند شد.

گفتنی است  تور گردشگری طبس و کال جنی را تعداد محدودی از آژانس‌های مسافرتی در سراسر کشور برگزار می‌کنند که آژانس مسافرتی الیت به عنوان نماینده غرب کشور از برگزار کنندگان این تور اعجاب انگیز است.

علاقه مندان حضور در تور طبس و کال جنی جهت ثبت نام و رزرو می‌توانند با شماره تلفن‌های 08338439530 و 09180643039 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]