اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284418514164

آژانس مسافرتی الیت تنها نماینده‌ی تفریحات دریایی در غرب کشور

کد: 139810284418514164

http://bit.ly/38mAZa2

، (اخبار رسمی): آژانس مسافرتی الیت با برگزاری تورهای تخصصی گروهی کیش به عنوان تنها نماینده تفریحات دریایی در غرب کشور فعالیت دارد.

آژانس مسافرتی الیت تنها نماینده ی تفریحات دریایی در غرب کشور
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس مسافرتی الیت با برگزاری تورهای تخصصی گروهی کیش به عنوان تنها نماینده تفریحات دریایی در غرب کشور فعالیت دارد.

به گزارش آژانس مسافرتی الیت، تفریحات دریایی یا آبی کیش یکی از پر طرفدارترین تفریحات این جزیره محسوب می‌شود که مجموعه الیت با برگزاری تورهای گردشگری کیش، دسترسی به این نوع تفریحات آبی را برای علاقه مندان آن فراهم کرده است. هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در خصوص جاذبه‌های کیش گفت: جزیره کیش به عنوان یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری کشور با هوای تمیز و دریای مرجانی به همراه مناظر زیبا هر گردشگری را برای استفاده از تفریحات دریایی که در هیچ کجای ایران تکرار شدنی نیست به وجد می‌آورد.

وی ادامه داد: تفریحات دریایی که معمولا با آب سروکار دارند یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات به شمار می‌آیند، چرا که خنکی و طراوت آب باعث افزایش روحیه و شور و شوق می‌شود. 

وی تاکید کرد: کلوپ‌های تفریحی کیش در تمام سواحل با امکانات به روز و کامل، آماده خدمت رسانی به مسافران جزیره کیش هستند و از تفریحات مانند شنا و غواصی گرفته تا تفریحاتی شامل جت اسکی، شاتل سواری و بنانا سواری، پاراسل، رفتینگ، اسکی روی آب و... را می‌توان از جمله تفریح‌های دریایی برشمرد. 

خانم شمس افزود: آژانس مسافرتی الیت مجموعه‌ای از بهترین تفریحات آبی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد تا با قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوب از این ورزش‌های لذتبخش استفاده کنند.

وی در پایان گفت: آژانس مسافرتی الیت از اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون توانسته است ۱۳ تور گروهی کیش را برگزار کند که خوشبختانه با رضایت کامل گردشگران حاضر در این تورها همراه و با استقبال خوبی مواجه بوده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]