اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284418613508

فینگرفود و طرز تهیه آن

کد: 139810284418613508

http://bit.ly/37b9Ear

، تهران , (اخبار رسمی): فینگرفود یکی از محبوب‌ترین نوع میان وعده‌ها است که به طور وسیع در مجالس و مهمانی‌ها تهیه و برای پذیرایی به کار می‌رود. این نوع خوراکی به آسانی تهیه می‌شود و دارای تنوع زیادی است. در ادامه اطلاعایت در مورد نحوه دستیابی به طرز تهیه‌ی انواع این خوراکی‌ها توسط آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو آمده است.

فینگرفود
فینگرفود و طرز تهیه آن

 امروزه فینگرفودها طرفداران بسیاری به ویژه جوانان دارد و اگر مادران اندکی سیاست داشته باشند می‌توانند به راحتی با استفاده از این نوع خوراکی‌ها برخی از مواد مغذی الزامی که کودکان از خوردن آنها امتناع می‌کنند به شکلی مطلوب و مورد پسند آن‌ها تبدیل کنند.

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو  سعی کرده انواع مختلف از این نوع خوراکی‌ها را در اختیار عزیزان قرار دهد. طرز تهیه انواع فینگرفودها به همراه نکات ویژه را آموزش داده است. زمانی که بتوان تجربه‌ی کافی در تهیه‌ی انواع مختلف از این خوراکی را کسب کرد می‌توان به آسانی مطابق با سلیقه‌ی خود فینگر فودهای جدیدی را به لیست غذاهای مورد نظر اضافه کرد.

فواید فینگرفودها برای کودکان

برای کودکانی که تازه توانایی خوردن خوراکی‌های مختلف را کسب می‌کنند، می‌تواند تحریک کننده باشد و میل کودک به خوردن غذاها را افزایش دهد. وجود قالب‌های عروسکی می‌تواند شما را در تهیه فینگرفودهای متنوع برای کودکان خردسال خود یاری کند. از سن ۷ ماهگی می‌توان انواع میوه‌ها و سبزیجات نرم را کم کم به شکل فینگر فود و با طرح کودکانه برای خردسالان خود تهیه کرد. در ۹ ماهگی توانایی تشخیص کودکان بهتر می‌شود و می‌توانند انواع میوه‌های نرم مانند گلابی و موز رسیده و یا سبزیجات بخار پز شده را رفته رفته در برنامه غذایی فرزند خود اضافه کرد.

باید توجه کرد که نباید از مواد غذایی سفت مانند آجیل‌ها و مغزها در تهیه فینگر فودهای کودکان استفاده شود. همچنین میوه‌های سفت و نارس را که هضم سختی دارند نباید به طور کلی در سبد غذایی مورد استفاده‌ی کودکان قرار داد. در نهایت تمام والدین باید مراقب غذا خوردن کودکان خود باشند و کودکان خود را در هنگام خوردن غذا تنها نگذارند.

آشنایی با انواع فینگر فود سرد

فینگر فود انواع مختلفی دارد و فینگر فود سرد جزو محبوب ترین آنها است زیرا هم تنوع وسیعی برای این مورد موجود است و هم دیگر نیازی به گرم کردن آن قبل از سرو کردن نیست و به راحتی می‌توان انواع فینگر فود سرد را تهیه و در زمان دلخواه آن را در مهمانی و جشن‌های ویژه استفاده کرد.

اگر چه فینگر فودها به عنوان خوراکی‌های مفید در بیشتر تولدها و جشن‌ها در نظر گرفته می‌شود ولی برخی از افراد از آنها به عنوان میان وعده‌های غذایی مطلوب نیز استفاده می‌کنند.

می‌توان به لیست وسیعی از انواع فینگر فود سرد در اموزشگاه اشپزی آشپز شو قناد شو دسترسی داشت و طرز تهیه‌ی انواع ان‌ها را در دوره‌های ویژه فرا گرفت.

همین اکنون با مراجعه به صفحه‌ی اصلی وب سایت و بخش دوره‌های موجود می‌توان به راحتی در دوره‌ی مورد نظر فراگیری طرز تهیه‌ی فینگر فود سرد شرکت و اقدامات ثبت نام خود را نهایی کرد و در کوتاهترین مدت زمان آموزش کامل در مورد فینگر فود سرد را به دست آورد.

با کسب مهارت لازم می‌توان مدرک بین المللی آشپزی خود را دریافت و از این مدرک برای مهاجرت از طریق آشپزی و ورود به بازار کسب و کار نیز استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش