اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284420614003

ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139810284420614003

http://bit.ly/2G3SCPA

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام کنکور سراسری 99 امسال از تاریخ 1398/11/16 شروع شده و تا 1398/11/24 ادامه دارد. تمامی داوطلبان کنکور سراسری باید در این بازه زمانی ثبت نام خود را انجام دهند. در ثبت نام کنکور سراسری نکاتی بسیار مهم اعم از نظام آموزشی، سوابق تحصیلی و سهمیه‌های ایثارگران و رزمندگان ارتش و سپاه وجود دارد.

ثبت نام کنکور سراسری 99
ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام کنکور سراسری 99 بصورت کاملاً اینترنتی است. تجربه نشان داده که بسیاری از داوطلبان با مراجعه به کافی نت برای ثبت نام کنکور سراسری با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. متأسفانه متصدیان کافی نت بدلیل عدم آشنایی نسبت به ثبت نام کنکور سراسری در مواردی ثبت نام داوطلبان را با خطا انجام داده و این موضوع باعث ایجاد مشکلات متعدد برای داوطلبان کنکور می‌شود. بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که تا حد امکان برای انجام ثبت نام به کافی نت مراجعه نکرده و برای انجام ثبت نام کنکور حتماً با کمک گرفتن از افراد مطلع و آشنا با روند ثبت نام کنکور 99 این ثبت نام را انجام دهید. 

در خصوص ثبت نام کنکور سراسری 99 نکات بسیار مهمی وجود دارد. بطور مثال یکی از موضوعات مهم کنکور امسال انتخاب نظام آموزشی کنکور سراسری 99 است. سازمان سنجش آموزش کشور امسال اعلام کرده که داوطلبان می‌توانند نظام آموزشی خود را به اختیار نظام قدیم و یا نظام جدید انتخاب کنند. پس بنابراین در هنگام ثبت نام در کنکور سراسری باید در انتخاب نظام آموزشی که در کنکور سراسری می‌خواهید در آن شرکت کنید دقت داشته باشید.

موضوع بعدی سوابق تحصیلی داوطلبانی است که مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی هستند. در اخبار منتشر شده قبلی در خصوص افرادی که طبق قانون مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی هستند، اطلاع رسانی شد.

اما باید به این نکته اشاره کرد که کسانی که مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99 هستند باید کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند. آشنایی با نحوه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی برای این دسته از افراد ضروری است.

کسانی که در کنکور سراسری 99 دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگران هستند باید برای استفاده از سهمیه خود کد سهمیه ایثارگران و رزمندگان خود را وارد کنند. این دسته از افراد نیز بهتر است در مورد نحوه دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش و سپاه اطلاعاتی کسب کنند.

با در نظر گرفتن موضوعات فوق ثبت نام کنکور سراسری 99 به درستی قابل انجام است.

علاقه مندان به کسب اطلاعلت بیشتر در مورد ثبت نام کنکور سراسری می‌توانند به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش