اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284420714313

تاکید سرپرست دانشگاه بر برگزاری نشست‌های اداری و آموزشی، خارج از وقت اقامه نماز

برگزاری جلسات و کلاس‌های آموزشی خارج از وقت نماز

کد: 139810284420714313

http://bit.ly/37ehDDB

، شیراز , (اخبار رسمی): سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابلاغ بخشنامه‌ای به تمامی واحدها، بر برگزاری نشست‌های اداری و برنامه‌های آموزشی خارج از وقت اقامه نماز تاکید کرد.

برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی  خارج از وقت نماز
دکتر مهرزاد لطفی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان‌ها، توجه به امور معنوی کارکنان است و مراسم شکرگزاری از یگانه معبود هستی در قالب اقامه نماز جماعت در میان روز، نقش بسیار چشمگیری در ایجاد روحیه معنوی آنان دارد، ابلاغ کرد: در این راستا لازم است مدیران به نحوی برنامه ریزی کنند که نشست‌های اداری و کلاس‌های آموزشی خارج از وقت این مراسم معنوی تنظیم شود.

او ضمن سفارش و تشویق دانشگاهیان به شرکت در آئین اقامه نماز جماعت که به مدت ۲۰ دقیقه از هنگام اذان در نظر گرفته می‌شود، تاکید کرد: مدیران واحدها لازم است به گونه‌ای برنامه کار کارکنان را مدیریت کنند که هیچگونه خللی در کار ارباب رجوع ایجاد نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سپاس و ستایش ویژه خداست ، خدایی که با نیروی خامه و قلم ، انسان را با علم و دانش آشنا ساخت ، درود خداوند بر پیامبرش که عالم و معلم جامعه بشریت است. قریب به ۷۰ سال پیش هسته اولیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال ۱۳۲۵ به منظور تربیت متخصصین در طی دوره‌های چهار ساله شکل گرفت. در سال ۱۳۲۸ این آموزشگاه به دانشکده پزشکی تبدیل گشته و در کنار سایر دانشکده‌های دانشگاه شیراز شروع به کار نمود. در سال ۱۳۳۲ آموزشگاه عالی پرستاری نمازی به عنوان دومین مجموعه تربیت کادر پزشکی تشکیل شد؛ که این آموزشگاه در سال ۱۳۵۵ به دانشکده پرستاری ارتقاء یافت.به دنبال این دانشکده در فواصل دیگر سایر دانشکده‌های علوم پزشکی تشکیل گردید.بدنبال تصویب لایحه تشکیل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و به منظور اســتفاده مطلوب و هماهنگ از امکانات پزشــکی در جهت تأمین و تعمیم بهداشــت،درمان ، آموزش و پژوهش،دانشــگاه علوم پزشکی شیراز از دانشــگاه شیراز جدا گردید و از سال ۱۳۷۳ با ادغام ســازمان‌های منطقه‌ای بهداشـت و درمان اسـتان‌ها در دانشــگاه‌های علوم پزشــکی ، این دانشــگاه تحت عنوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس موجودیت یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش