اطلاعات تماس
  • 021774*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810284420913909

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی حافظه و توجه:

همایش روش‌های تقویت حافظه و راه کارهای رفع فراموشکاری

کد: 139810284420913909

http://bit.ly/37j8nOL

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از مشکلات اساسی جامعه امروز عارضه فراموش‌کاری است که به دلیل مشغله‌های زیاد برای هر فرد رخ می‌دهد. بسیاری از افراد شکایت از این دارند که در روند عملکرد روزمره برخی از کارهای خود را فراموش می‌کنند. بر این اساس کارگاه اموزشی تقویت حافظه برگزار می‌شود.

همایش روش‌های تقویت حافظه و راه کارهای رفع فراموشکاری
پوستر همایش "روش های تقویت حافظه"

به گزارش دبیرخانه همایش روش‌های تقویت حافظه و راه کارهای رفع فراموشکاری، این همایش که توسط رویا غندالی برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی حافظه و توجه با هدف بررسی علل و دلایل فراموشکاری و روش‌های تقویت حافظه خواهد بود.

رویا غندالی، دبیر این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: به همین منظور و برای کمک به دوستان عزیزی که همواره درباره دلایل فراموشکاری خود جستجو می‌کنند و به دنبال پاسخی برای حل این مشکل هستند کارگاه آموزشی درباره بررسی دلایل فراموشکاری زندگی روزمره در نظر گرفته شد. در این کارگاه ضمن آنکه به دلایل فراموش کردن مسئولیت‌های روزانه اشاره می‌شود، به شرکت کنندگان راهکارهایی برای رفع این فراموشکاری‌ها معرفی می‌شود.

رویا غندالی در این زمینه افزود: علاوه بر اینها، در این کارگاه درباره دو کارکرد مهم مغز یعنی توجه و حافظه و انواع آنها توضیحاتی ارائه و تکنیک‌های تقویت حافظه و توجه بیان می‌شود. از آنجایی که ارتقاء و افزایش توجه و تقویت حافظه نیاز به اجرای فعالیت و تمرین دارد، بنابراین در ادامه کارگاه تمرین‌هایی برای تقویت حافظه و تقویت توجه معرفی می‌شود که با مشارکت شرکت کنندگان به اجرا در خواهد آمد.

شرکت در این کارگاه برای عموم افراد به ویژه دانش آموزان و دانشجویان آزاد است.

همایش روش‌های تقویت حافظه و راه کارهای رفع فراموشکاری، در روز هفتم بهمن 1396 در خیابان شریعتی نرسیده به میرداماد در تهران برگزار می‌شود.

کارگاه روش‌های تقویت حافظه و راهکارهای رفع فراموشکاری روز دوشنبه هفتم بهمن ماه از ساعت 17 تا 19 (5 تا 7 عصر) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آن می‌توانند به سایت www.royaghandali.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رویا غندالی

من رویا غندالی کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی و همچنین کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی هستم. سابقه فعالیت شغلی من به عنوان پژوهشگر به مرکز تحقیقات صدا و سیما مربوط می شود. علاوه بر این به عنوان نویسنده و سردبیر برنامه های رادیویی در رادیو سلامت نیز همکاری داشتم.

اطلاعات تماس
  • 021774*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | روانشناسی و موفقیت