کد: 139810284421013392

خرید مصالح ساختمانی

خرید پشم سنگ با کیفیت

کد: 139810284421013392

http://bit.ly/2TH9lQW

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان به عنوان شرکتی فعال در زمینه فروش ابزارالات و فروش مصالح ساختمانی در کشور است. شرکت پروژان پشم سنگ را با بهتربن کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان ارائه می‌دهد.

خرید پشم سنگ با کیفیت
خرید پشم سنگ

شرکت پروژان به عنوان شرکتی فعال در زمینه  فروش ابزارالات و فروش مصالح ساختمانی در کشور است. برای خرید مصالح ساختمانی می‌توان به وب سایت پروژان مراجعه کرد و محصول مورد نظر را انتخاب کرد.

یکی از مصالح ساختمانی مهم در صنعت ساختمانی خرید پشم سنگ است. پشم سنگ یک پوشش و عایق صوتی و حرارتی است که از الیاف معدنی ایجاد می‌شود.

ماده اولیه تشکیل دهنده پشم سنگ بازالت است که از گروه سنگ‌های آذرین است. شرکت پروژان پشم سنگ را با بهتربن کیفیت و نازل‌ترین قیمت به مشتریان ارائه می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.