اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810294421713337

رونمایی از سایت بادرو کمپرسور با هدف فروش بی واسطه محصولات

کد: 139810294421713337

http://bit.ly/369IMGB

، تبریز , (اخبار رسمی): با هدف فروش محصولات به صورت بی واسطه و ارائه انواع خدمات پس از فروش، از سایت بادرو کمپرسور به آدرس Badro.ir در مورخه 30 شهریور 1394 رونمایی شد.

رونمایی از سایت بادرو کمپرسور با هدف فروش محصولات به صورت بی واسطه
ارائه انواع خدمات کمپرسور و تجهیزات وابسته

به گزارش بادرو کمپرسور، سایت Badro.ir که یک سایت خرید و فروش کمپرسور، تجهیزات وابسته و ارائه انواع خدمات در حوزه صنعت هوای فشرده است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش محصولات به صورت بی واسطه و ارائه انواع خدمات پس از فروش را تسهیل کند.

علی آختگان، مدیرعامل بادرو کمپرسور در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور بین المللی در صنعت کمپرسورسازی و با هدف گسترش کیفیت و جلب رضایت مشتری فعالیت کرده است. فروش و خدمات پس از فروش انواع کمپرسور و محصولات وابسته به این صنعت تنها بخشی از دستاوردهای ما برای گسترش سبد محصولات بادرو در این سال‌ها بوده است که با تلاش شبانه روزی و تحقیقات جامع کارشناسان به این مهم دست یافته‌ایم در راستای خدمات بهتر مدیران فروش بادرو در تمام روزهای سال آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان خواهد بود.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «در این سایت امکان بازدید تمامی محصولات میسر بوده تمامی جداول فنی، نکات حین نصب، نکات نگهداری و سایر نکات ارائه شده و هدف ما جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات است.»

گفتنی است بادرو کمپرسور، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تخفیف در برخی از سبد محصولات کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات می‌توانند به سایت بادرو کمپرسور به آدرس Badro.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بادرو کمپرسور

بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور بین المللی در صنعت کمپرسورسازی و با هدف گسترش کیفیت و جلب رضایت مشتری فعالیت نموده است . فروش و خدمات پس از فروش انواع کمپرسور و محصولات وابسته به این صنعت تنها بخشی از دستاوردهای ما برای گسترش سبد محصولات بادرو در این سال ها بوده است که با تلاش شبانه روزی و تحقیقات جامع کارشناسان به این مهم دست یافته ایم .در راستای خدمات بهتر مدیران فروش بادرو در تمام روزهای سال آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان خواهد بود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار