اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981029442228624

همکاری سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن

کد: 13981029442228624

http://bit.ly/2ul8Q48

، (اخبار رسمی): سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ این افتخار را دارد که در رویداد بایومد کمپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن همکاری کند. شرکت شتاب دهنده اکسیژن در حال اجرای رویدادی به نام بایومد کمپ است که در این رویداد از سامانه آنلاین ارزیابی آزمون تستاپ بهره جسته است.

همکاری سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن
همکاری سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن

بایومدکمپ، حلقه اتصال فناوری و بازار کار

بایومد کمپ یکی از رویدادهای شتابدهنده اکسیژن است. این رویداد در مرکز نوآوری نیتروی دانشگام علم و صنعت است. محوریت این رویداد اشتغال زایی جوانان متخصص در حوزه تجهیزات پزشکی از دی ماه ۹۸ شروع شد.

رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار کار حرفه‌ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به تکنیک‌های نرم هم‌چون بازاریابی و فروش هم نیاز دارند.

پرورش نیروی کار متخصص

رویداد بایومد کمپ یک رویداد بسیار حرفه‌ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر دوره محدود است و ثبت نام کنندگان پس از مصاحبه وارد دوره‌های آموزشی می‌شوند افراد در این آموزش‌ها کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از سپری شدن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت، در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

تستاپ در رویداد بایومد کمپ 

متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا لازم است در آزمون شخصیت ‌شناسی NEO 5 که با همکاری تستاپ برگزار می‌شود شرکت کنند. تستاپ این افتخار را داشته که برگزارکننده این آزمون در رویداد بایومد کمپ باشد.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به بوت‌کمپ تجهیزات پزشکی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه آزمون آنلاین تستاپ

تستاپ به عنوان سامانه هوشمند ساخت و برگزاری آزمون های آنلاین، ابزاری قدرتمند با توانایی منحصر به فرد در ارزیابی و سنجش توان علمی و تخصصی افراد و سازمان ها را در اختیار می گذارد .علاوه بر این تستاپ با دارا بودن پکیج های آماده آزمون به همراه جواب هایی با محتوای آموزشی، به عنوان مرجعی معتبر درحوزه آموزش و امتحان برای دانش پذیران، دانش آموزان، دانشجویان و متخصصین در رشته های مختلف محسوب می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]