اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981029442237079

درگاه پرداخت اینترنتی با تمرکز بر «امنیت» و «سادگی»

وب‌پی(webpay): درگاه پرداخت اینترنتی باهمتا

کد: 13981029442237079

http://bit.ly/368LwUt

، تهران , (اخبار رسمی): وب‌پی بستری است برای پرداخت اینترنتی یا همان پرداخت هزینه و خرید بصورت غیرحضوری که از طریق آن صاحبان کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود نسبت به خرید کالا یا خدمات از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام کنند.

وب‌پی(webpay): درگاه پرداخت اینترنتی باهمتا
وب‌پی(webpay): درگاه پرداخت اینترنتی باهمتا

وب‌پی جدیدترین محصول باهمتا با هدف ارائه درگاه پرداخت اینترنتی به کسب و کارهای آنلاین است. درخواست‌های کاربران و بررسی‌های انجام شده ما را به این نتیجه رسانید که محصولی ارزشمند برای پوشش نیاز‌های کاربران ارائه کنیم. درگاه پرداخت آنلاین باهمتا بر روی هرگونه کسب و کار آنلاین اعم از وبسایت و اپلیکیشن موبایل که فرآیند فروش و دریافت آنلاین پول از مشتری را پشتیبانی می‌کنند، قابل استفاده است.

مأموریت ما در درگاه پرداخت اینترنتی وب‌پی، ارائه تجربه عالی در پرداخت آنلاین برای کاربران است. نسخه اولیه معرفی شده است و امیدواریم با نظرات کاربران هر روز رشد کند و به محصولی بالغ و ایده‌آل برای استفاده کنندگان تبدیل شود.

صاحبان کسب و کار می‌توانند با استفاده از وب‌سرویس(API) معرفی شده و یا افزونه‌های موجود در سایت، این درگاه را بر روی پایگاه خود فعال کنند. تمامی تراکنش‌ها به صورت خودکار با حساب بانکی تعریف شده توسط مشتری تسویه می‌شود و گزارش‌های فروش و تسویه، در پنل قابل دسترس و مشاهده است.

مراحل فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی وب‌پی

  • مراجعه به صفحه وب‌پی(webpay)
  • ورود به پنل و ایجاد حساب کاربری در سرویس وب‌پی
  • ثبت اطلاعات فروشگاه و دریافت کلید الکترونیکی
  • دریافت افزونه مورد نیاز و یا راهنمای پیاده‌سازی وب‌سرویس(API)

راه‌اندازی و شروع به کار وب‌پی

پس از ساخت فروشگاه از طریق پنل، اطلاعات شما توسط شاپرک مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد، درگاه شما تایید شده و آماده استفاده است.

گزارش وضعیت فروشگاه و تراکنش‌ها از طریق پنل وب‌پی در دسترس است و می‌توانید اطلاعاتی از قبیل وضعیت فعالیت درگاه، فروش روزانه و ماهانه، مبلغ تسویه شده، مبلغ در انتظار تسویه و سایر اطلاعات مورد نیاز را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

با معرفی درگاه پرداخت اینترنتی «وب‌پی» به دیگران، کسب درآمد کنید

برای دریافت کارمزد و کسب درآمد از این روش، کافیست فردی که معرفی می‌کنید در زمان ثبت‌نام، شماره موبایل شما را به عنوان معرف وارد کند. در این شرایط از هر تراکنشی که از طریق درگاه پرداخت فرد معرفی شده توسط شما انجام می‌شود، ۲۰درصد از سهم کارمزد ما به شما خواهد رسید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت وب‌پی(webpay) مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باهمتا

باهمتا یک سرویس پرداخت و دریافت پول برای کسب و کارها و اشخاص است که تمرکز آن بر روی امنیت و سادگی است. اعتماد کاربران از بزرگترین دارایی‌های ماست و ما برای جلب اعتماد آن‌ها تمام سعی خود را می‌کنیم. باهمتا با شرکت پرداخت الکترونیک سامان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت و دارای مجوز رسمی از سوی بانک مرکزی و شاپرک همکاری مشترک دارد. باهمتا متناسب با نیازهایی که کاربران دارند محصولات متنوعی را به بازار ارائه داده است که مهم‌ترین آن‌ها درگاه پرداخت اینترنتی «وب‌پی» است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار