اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810294422414326

کافه گردی متفاوتی را با کافه لمون تجربه کنید

کد: 139810294422414326

http://bit.ly/378adlb

، (اخبار رسمی): کافه لمون با بیش از ۴ سال سابقهء فعالیت، به عنوان یکی از بهترین کافی شاپ‌های استان کرمانشاه محسوب می‌شود که سرویس‌های آن از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین محیط کافه بسیار زیبا و دلنشین است.

کافه گردی متفاوتی را با کافه لمون تجربه کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

کافه گردی از جمله برنامه‌های جالبی است که اکثر مردم دنیا علاقه زیادی به آن دارند، یکی از مهمترین نکات در انتخاب کافه محیط و منوهای جذاب آن است.

کافه لمون با بیش از ۴ سال سابقهء فعالیت، به عنوان یکی از بهترین کافی شاپ‌های استان کرمانشاه محسوب می‌شود که سرویس‌های آن از کیفیت بالایی برخوردار بود و محیط کافه بسیار زیبا و دلنشین است.

محیط کاملا دنج کافه لمون باعث شده است که از محبوبیت زیادی در بین جوانان برخوردار باشد و از طرفی کیفیت و سلامت مواد غذایی سرو شده در آن رضایت مشتریان را همواره با خود همراه داشته است.

این کافهء لوکس بی شک یکی از کافه‌های لاکچری در محل جدیدش واقع در بلوار سی متری دوم کرمانشاه است که با اسنپ فود و چیلیوری چنگال همکاری دارد و خدمات بیرون بر را ارائه می‌دهد. 

پرسنل نظام مند، حرفه‌ای و خوش برخود کافه لمون، همواره میزبانانی خوش ذوق برای محافل خانوادگی و دوستانه شما هستند.  

نکته جذاب دیگری که برای کافه لمون وجود دارد این است که شما را هر بار با معرفی یک محصول جدید شگفت زده می‌کند، به طوری که با یک منوی کاملا حرفه‌ای و پرطرفدار مواجه خواهید شد. 

علاقه مندان جهت سفارش غذا و میز می‌توانند با شماره تلفن ۰۸۳۳۸۴۵۵۲۸۲ در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح