اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810294422712957

منابع و کتاب‌های آموزش فرانسه در خانه

کد: 139810294422712957

http://bit.ly/2G8Kptp

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه ساده‌ترین کتاب گرامر فرانسه و بهترین کتاب لغت فرانسه معرفی شده است که همه‌ی این کتاب‌ها توسط تخصصی‌ترین و معتبرترین انتشارات فرانسه یعنی CLÉ INTERNATIONAL منتشر شده‌اند.

منابع و کتاب های آموزش فرانسه در خانه
منابع و کتاب‌های آموزش فرانسه در خانه

مطمئناٌ اگر کسی روبروی شما بایستد و با چشمان نم‌داری بگوید :« Tu es l’amour de ma vie» (بخوانید: توو عه لِموغ دِمَوی) و متوجه شوید منظور او این بوده که شما عشق زندگی او هستید، حسابی قند در دل شما آب می‌شود. برای درک بهتر چنین موقعیتی پیشنهاد می‌شود یک فلاش بک ذهنی بزنید به فیلم رگ خواب تا به یاد آورید که کامران چگونه با یک جمله‌ی فرانسوی دل مینای قصه را برد. برای همین چیزهاست که زبان فرانسوی را زبان عشاق می‌دانند. ریتم کلمات و آهنگ جملات، صحبت‌های معمولی را هم به سمفونی کلمات تبدیل می‌کند.

اگر شما هم عاشق زیبایی‌های این زبان ‌شده‌اید و دلتان می‌خواهد فرانسوی صحبت کنید، یا اصلا به زیبایی و عشق و آهنگ و این حرف‌ها کاری ندارید و برای مهاجرت به کبک، خیز برداشته‌اید یا به هر دلیلی نمره‌های بالا در آزمون DELF را هدف گرفته‌اید، در هر صورت شما مخاطب اصلی این مقاله هستید. بهترین منابع یادگیری زبان فرانسه در ادامه معرفی شده تا با هر قصدی که یادگیری این زبان را شروع می‌کنید به هدفتان برسید.

با بهترین کتاب گرامر فرانسه روی قواعد دستوری سوار شوید

شکی نیست که مهم‌ترین اصل یادگیری یک زبان خارجی، یادگیری قواعد دستوری‌ است. قواعدی که تنها به کمک یک معلم خوب و یک آموزش ساده، قابل فهم خواهد بود. کتاب گرامری که قصد داریم به شما معرفی کنیم یکی از همین معلم‌های خوب است.

Grammaire Progressive Du Francais: اگر قصد دارید زبان فرانسه را به صورت خودآموز یاد بگیرید، انتشارات CLE با نشر این کتاب، کار را برایتان حسابی راحت کرده است. کتاب Grammaire Progressive Du Francais در سه سطح مبتدی (Debutant)، متوسط (Intermediaire) و پیشرفته (Avance) منتشر شده است که هرکدام به ترتیب شامل 60، 52 و 72 درس هستند. به‌ علاوه هرکدام از این کتاب‌ها با بیش از 400 تمرین و مثال، نکات گرامری مختلفی را قطره قطره توی ذهن‌تان می‌چکاند تا برای همیشه در حافظه‌ی بلندمدتتان ته‌نشین شوند.

ناگفته نماند که چندین فایل صوتی هم ضمیمه‌ی این کتاب گرامر فرانسه شده است. این فایل‌های صوتی به شما کمک می‌کنند تا مهارت شنیداری‌تان را تقویت کنید و گوش‌هایتان را به شنیدن و درک مفاهیم فرانسوی عادت بدهید. در آخر هم می‌توانید با پاسخ دادن به تست جامع خودآزمایی‌ میزان یادگیری‌تان را محک بزنید.

غوطه‌وری در دریای کلمات فرانسوی با معتبرترین کتاب لغت فرانسه

 از سمفونی کلمات در زبان فرانسه گفته شد. در اینجا می‌خواهیم کتابی را معرفی کنیم که این حقیقت را به شما ثابت می‌کند.

Vocabulaire progressif du francais: این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور زبانتان را بگردانید و کلمات خوش‌آهنگ فرانسوی را تلفظ کنید! کلماتی که مثل نت روی خطوط حامل ذهن‌تان می‌نشینند و تا ابد از جایشان تکان نمی‌خورند.

حالا یک کتاب چطور می‌تواند چنین کاری ‌کند؟ اول اینکه با موضوعات متنوع شما را به یک بحث جذاب دعوت می‌کند تا در خلال این بحث با واژه‌های جدید آشنا ‌شوید. بعد از آن با انواع مثال، تمرین و فعالیت‌های communicative به تثبیت ذهنی کلمات و وسیع شدن دایره واژگانی‌تان کمک می‌کند.

علاوه براین‌ها، این کتاب ویژگی‌های مهم دیگری هم دارد از جمله:

  1. داشتن فایل‌های صوتی برای تقویت مهارت شنیداری
  2. داشتن پاسخنامه برای تمام تمرین‌ها و تست‌ها
  3. داشتن تست جامع خودآزمایی

برای همین می‌توانید به‌صورت خودآموز هم از این کتاب استفاده کنید. این کتاب دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته است. بنابراین از صفر تا صدِ واژه‌ها و اصطلاحات را می‌توانید با کمک این کتاب لغت فرانسه یاد بگیرید.

اگر می‌خواهید به زبان عشاق مسلط شوید، بهتر است با توجه به سطح زبان، مناسب‌ترین کتاب آموزش فرانسه را انتخاب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب