اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810294422814164

یک برف بازی مهیج همراه با تور کرمانشاه گردی الیت

زمستان امسال را با یک تور برف بازی، مهیج کنید

کد: 139810294422814164

http://bit.ly/2v4BE1l

، (اخبار رسمی): اولین تور برف بازی و آدم برفی را در کرمانشاه، آژانس مسافرتی الیت بهمن ۱۳۹۵ در دامنه کوه شاهو اجرا کرده است و امسال نیز قصد دارد یک تور مهیج برف بازی را اجرا کند.

زمستان امسال را با یک تور برف بازی، مهیج کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس مسافرتی الیت اولین برگزار کننده جشنواره آدم برفی در استان کرمانشاه از سال ۹۵ تا کنون است.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، اولین تور برف بازی و آدم برفی را در کرمانشاه، آژانس مسافرتی الیت بهمن ۱۳۹۵  در دامنه کوه شاهو اجرا کرده است و امسال نیز قصد دارد یک تور مهیج برف بازی را اجرا کند.

هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در باره این موضوع گفت: جشنواره آدم برفی با هدف تحقق گردشگری در فصل زمستان و با حضور علاقه‌مندان ورزش‌های زمستانی از سوی مجموعه الیت از سال ۹۵ تا کنون اجرا می‌شود تا گرمای نشاط را در سرما و یخبندان معنا بخشد. 

شمس در ادامه افزود: در زندگی خشک و صنعتی امروزه، باید از کوچک ترین فرصت‌ها برای شاد بودن استفاده کنیم، ما در آژانس مسافرتی الیت تلاشمان این است برای مردم یک روز شاد و پر هیجان را رقم بزنیم و آنها را از دغدغه‌های روزمره دور نگه داریم.

وی تصریح کرد: در تور جشنواره آدم برفی با مجموعه گردشگری الیت همراه باشید و با شرکت در این تور و ساختن آدم برفی یک روز گرم و با نشاط را در دل سرما و برف برای خود و خانواده تان رقم بزنید. 

گفتنی است این تور برف بازی به زودی در در دامنه کوه شاهو در شهرستان دالاهو اجرا خواهد شد که متعاقبا زمان دقیق و اطلاعات تکمیلی آن اطلاع رسانی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]