اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981029442317009

خدمات واحد روابط عمومی، اثربخش ترین خدمت آژانس تبلیغاتی باروک به مشتریان

کد: 13981029442317009

http://bit.ly/37vRYWg

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): مجموعه باروک با راه اندازی زیر مجموعه‌ای تحت عنوان آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر، برای نخستین بار در غرب کشور اقدام به راه اندازی واحد روابط عمومی کسب و کارهای تولیدی و خدماتی کرده است. 

خدمات واحد روابط عمومی، اثربخش ترین خدمت آژانس تبلیغاتی باروک به مشتریان
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

امروزه از روابط عمومی به عنوان «هنر هشتم» یاد می‌شود که در واقع در اغلب موارد نقش مغز متفکر، قلب تپنده، دست اجراء، پای پیشرفت، گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای کسب و کار را ایفا می‌کند که زیر نظر بالاترین مقام سازمان یا شرکت انجام وظیفه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک؛ مجموعه باروک با راه اندازی زیر مجموعه‌ای تحت عنوان آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر، برای نخستین بار در غرب کشور اقدام به راه اندازی واحد روابط عمومی کسب و کارهای تولیدی و خدماتی کرده است. 

میلاد تیرانداز، مدیر آژانس تبلیغاتی باروک در خصوص این فعالیت گفت: به دلیل ضعفی که در عدم نبود واحد روابط عمومی و نداشتن تعامل کسب و کارهای استان کرمانشاه با رسانه‌ها وجود داشت، سعی کردیم با راه اندازی و هدایت این واحد در میان واحدهای تولیدی و خدماتی استان، جایگاه کسب و کارها را از دید رسانه و تبلیغاتی ارتقا دهیم.

وی در مورد جایگاه واحد روابط عمومی در سازمان‌ها و شرکت‌ها تصریح کرد: روابط عمومی‌ها به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی خود می‌توانند کسب و کارهای‌های مختلف را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهند و از طرفی نیز حیات سازمانی شرکت‌ها مستلزم فعالیت مداوم روابط عمومی‌هاست.

وی افزود: عرصه فعالیت در روابط عمومی بسیار اثرگذار، مهم و نیازمند داشتن اطلاعات، تخصص و تجربه لازم است تا این رسالت مهم و اساسی به خوبی ایفا شود.

تیرانداز تصریح کرد: استفاده از ظرفیت و توانایی رسانه‌ها و مطبوعات به ویژه پایگاه‌های خبری از جمله هنرهای واحد روابط عمومی است و زمانی موفق می‌شود که هنرمندانه و مدبرانه از این ظرفیت برای پیشبرد برنامه‌های کسب و کارها بهره بجوید.

وی آژانس تبلیغاتی باروک در استان کرمانشاه را بستری مناسب برای راه اندازی واحد روابط عمومی کسب و کارها دانست و افزود: تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل نوع کسب و کار و رسانه‌های مرتبط، همچنین ارتباط با جامعه مخاطبان از جمله اهداف واحد روابط عمومی در مجموعه باروک است.

وی ادامه داد: مجموعه باروک با زیر برند آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر از شهریور ماه سال جاری شروع به راه اندازی واحد روابط عمومی کسب و کارهای تولیدی و خدماتی در غرب کشور کرده است و تا کنون توانسته واحد روابط عمومی کسب و کارها و سازمان‌هایی همچون هتل کاروانسرای لاله بیستون، سالن تشریفات قصر، سالن زیبایی یانیز، قنادی تابان۱، کافه لمون، آژانس مسافرتی الیت و برند مبل کانزا را راه اندازی کند.

مدیر آژانس تبلیغاتی باروک، خدمات واحد روابط عمومی را اثربخش ترین خدمت مجموعه باروک به مشتریان برشمرد و عنوان کرد: طی ۴ ماه فعالیت آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر، خوشبختانه تعامل بسیار خوب و اثر بخشی میان کسب و کارها و اصحاب رسانه در سطح استان و حتی کشور برقرار کرده‌ایم که موجب ارتقای سطح رتبه مشتریانی شده است که واحد روابط عمومی خود را به عنوان بخشی از خدمات تبلیغات و مارکتینگ از طریق مجموعه باروک فعال کرده‌اند.

تیر انداز ابراز داشت: هدف از ارتباط ‏با رسانه‌ها تنها ارسال اخبار و گزارش عملکرد نیست بلکه ما در مجموعه باروک با رسانه‌ها ‏به گونه‌ای ارتباط برقرار کرده‌ایم که این ارتباط دو سویه و فعال باشد تا طی این ‏ارتباط نقاط قوت روابط عمومی‎ ‎کسب و کارها را تقویت کنیم.

وی در پایان گفت: کسب و کارهایی که علاقه مند به راه اندازی واحد روابط عمومی مجموعه خود هستند می‌توانند با شماره تلفن ۰۸۳۳۸۳۹۸۷۰۸ تماس بگیرند و به عنوان بخشی از پلن مارکتینگ، واحد روابط عمومی مجموعه خود را از طریق آژانس تبلیغاتی باروک فعال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]