اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810294423313200

۷ راهکار فنگ شویی خانه

فنگ شویی چیست؟

کد: 139810294423313200

http://bit.ly/36lbRPm

، تهران , (اخبار رسمی): فنگ شویی یک هنر متافیزیک چینی است که جریان انرژی حیاتی را تحت نظر دارد. چی یک مفهوم باستانی چینی است که جریان این انرژی در طرح‌های معماری و الگوها ساکن است. فنگ شویی به معنای آتش و آب و هم زیستی متعادل نیروهای متضاد است.

فنگ شویی چیست؟
فنگ شویی چیست؟

چطور یک فنگ شویی خوب در خانه ایجاد کنیم؟

در ادامه تلاش شده تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، خانه‌ای کاملا هماهنگ و هارمونیک داشت. راهکارهای بسیار خوب و موثری برای فنگ شویی خانه یاد آموزش داده شده است. شروع به فنگشویی خانه و اتاق‌ها می‌تواند بسیار ساده باشد و می‌توان به آسانی تغییرات بسیار موثر و مفیدی در خانه ایجاد کرد. اما به تدریج و با گسترش علم فنگشویی در محیط خانه‌، امکان پیچیده‌تر شدن آن هم وجود دارد. این مطلب برای کمک به شروع فنگ شویی در خانه تدوین شده و بدون شک تاثیرات بسیار مفید و موثری بر روی جسم و روح خواهد گذاشت.

۱- برای داشتن یک فنگ شویی خوب چیزهای درهم برهم و مزاحم را پاک کنید

خلاص شدن از شهر همه چیزهایی که در خانه خود آنها را دوست ندارید و پاکسازی محیط از اجسام و وسایل درهم برهم و مزاحم، معمولاً یک فرایند زمانبر و انرژی بر است اما به عنوان یک درمان فوق العاده محسوب می‌شود و این امکان را می‌دهد که روان خود را از بسیاری از ذهنیت‌ها و آشفتگی‌ها پاک کرد و بار ذهنی خود را پالایش کرد. مطمئن باشید با این کار، ذهنی سبک و آماده خواهید داشت. به شما پیشنهاد می‌شود که این مرحله را از دست ندهید و از انجام آن کوتاهی نکنید؛ زیرا این یک ضرورت بسیار مهم در ایجاد انرژی‌های همگن فنگ شویی در محیط شماست.

همچنین می‌توان برای خلاص شدن از شر اجسام و وسایل مزاحم این سوال را از خود پرسید که اگر این وسیله را از محیط خارج کنم، چیزی به هم می‌ریزد؟ یا زندگی بدون آن سخت خواهد شد؟ با پرسیدن چنین سوالاتی درجه اهمیت و ضرورت هر کدام از آنها در محیط مشخص شده و آنهایی که ضروری نیستند دور ریخته خواهند شد!

۲- با کمک فنگ شویی، هوا و نور با کیفیتی دریافت کنید

این دو عنصر یعنی هوا و نور برای سلامت فنگ شویی خوب ( ایجاد انرژی چی) در خانه بسیار ضروری است. اغلب پنجره‌ها را باز کنید. در خانه خود از گیاهان تصفیه کننده هوا استفاده کنید. اجازه دهید تا نور طبیعی وارد خانه شما شود و از لامپ‌های بدون فیلتر و با طیف رنگی کامل (همچون خورشید) استفاده کنید

۳- نقشه انرژی را در فنگ شویی خانه خود تعریف کنید

با استفاده از روش‌های اصلی فنگ شویی (روش باگوا یا روش انرژی‌های فنگشویی) نقشه انرژی فنگ شوی خانه خود را تعریف کنید. با استفاده از یکی از این روش‌ها که به آن باگوا می‌گویند می‌توان مناطق خانه و محیط زندگی خود را به مناطق خاصی از انرژی که قبلاً تعریف شده مرتبط کرد. به عنوان مثال منطقه جنوب شرقی فنگ شویی خانه، ارتباط مستقیمی با جریان پول و جریان انرژی در زندگی دارد. چیزی که به آن فنگ شویی ثروت نیز می‌گویند در این خصوص مطالب کاربردی و جامعی عرضه خواهیم کرد.

۴- از پنج عنصر اساسی فنگ شویی استفاده کنیم

با استفاده از پنج عنصر اساسی و مهم فنگ شویی برای ایجاد تعادل و به وجود آوردن جریان انرژی و جنب و جوش در همه مناطق خانه استفاده کنید. به عنوان مثال: اگر شما مایلید که توجه بیشتری ایجاد کنید و رفاه بیشتری داشته باشید، باید از عناصر فنگ شویی چوب و آب در منطقه جنوب شرقی خانه خود استفاده کنید یا همینطور اگر نیاز دارید که سلامتی را در محیط اطراف خود توسعه دهید بهترین کار این است که گیاهان شاداب و پر آب را در منطقه شرقی خانه خود و احیاناً در کنار مبلمان چوبی قرار دهید.

۵- عنصر تحول و زایش فنگ شویی را در خانه خود بیدار کنید

عنصر تحول و زایش فنگ شویی را برای تعریف و پشتیبانی از انرژی‌های شخصی پیدا کنید. به عنوان مثال اگر عنصر زایش و تولد وجودی شما آتش است، شماره احتیاج دارید که عنصر آتش را در محیط خانه خود تعریف کنید و آن را برجسته و شاخص سازید. همچنین استفاده از رنگ‌هایی که عنصر آتش را متولد می‌سازند (همچون رنگ‌های قرمز، نارنجی، صورتی، زرشکی، ارغوانی و زرد) به خوبی می‌توانند به شما کمک کنند؛

همینطور استفاده از اجسام و وسایل «مثلثی شکل» نماینده عنصر آتش در فنگشویی هستند. همچنین شما احتیاج دارید که از عناصر چوبی قدرتمندی در خانه خود استفاده کنید چراکه عنصر چوب نیز به نوعی از خانواده عنصر آتش است و در کنار آن می‌تواند چرخه انرژی فوق العاده‌ای را در محیط خانه ایجاد کند. استفاده از یک میز چوبی مثلثی شکل و یا یک صندلی قرمز رنگ به خوبی می‌تواند این حس را در خانه ایجاد کنند البته می‌توان با تلفیق رنگ و استفاده از اجسام مثلثی شرکت و همینطور اجسام چوبی، به خوبی از وسایل محیط اطراف خود استفاده کرد و از چیدمان آنها در فنگ شویی محیط خانه لذت برد.

۶- با کمک فنگ شویی، اعداد کووا و مسیرهای شانس خود را پیدا کنید

اعداد کوا و مسیرهای شانس و یا خوش شانسی در خانه را پیدا کنید؛ چراکه آنها در فنگ شویی به خوبی می‌توانند شما را به فردی با انرژی فوق العاده و همینطور فردی خوش شانس تبدیل کنند. موقعیت تخت خواب میز و همینطور مبلمان خود را با استفاده از این روش در محیط خانه و ناهارخوری تنظیم کنید به عنوان مثال اگر عدد کووا شما، عدد یک باشد، بهتر است که جهت صندلی‌ها، تخت و مبلمان به سمت جنوب شرقی، شرق، جنوب و یا شمال باشد و یا به عبارتی از چیدمان وسایل به سمت غرب استفاده نکنید.

۷- همیشه از کیفیت انرژی در خانه خود اطمینان داشته باشید

همیشه از کیفیت انرژی خانه خود و آن چیزهایی را که بر روی انرژی شما تاثیر می‌گذارند آگاهی داشته باشید. به قانونی که به آن قانون مثلث فنگ شویی می‌گویند توجه اساسی داشته باشید و آن را عادت خود بسازید؛ مثلث فنگشویی رابطه عمیقی با سلامتی شما دارد. «مثلث فنگ شویی عبارت است از: اتاق خواب شما، حمام شما و آشپزخانه شما.» هیچ چیزی در جهان بدون انرژی وجود ندارد پس بهتر است که نسبت به انرژی محیط خود آگاهی پیدا کنید تا شادی و سلامت جسم و روان خود را ارتقا بخشید

خلاصه‌ای از مراحل فنگ شویی خانه 

پس از اینکه این ۷ مرحله فنگ شویی را در خانه خود تجربه کردید و آن را به کار بستید، می‌توانید سطوح عمیق‌تری از فنگ شویی مانند حرکت سالانه ستارگان فنگشویی را کشف کنید. با این حال به شما توصیه می‌شود که این ۷ مرحله را به کار ببندید و همین الان آن را شروع کنید تا از این فرآیند لذت ببرید. اطمینان داشته باشید این راهکارهای فنگشویی در زمان کوتاهی بر روی جسم و روح شما تاثیر مثبت و موثری خواهد گذاشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فنگ شویی برتر

فنگ شویی یکی از اصولی است که بر اساس روش ها و متدهای متفاوت به کاربر این امکان را می دهد که برای رفت و آمد بهتر انرژی در منزل از عواملی پیروی کند. از آنجایی که راه بسته شدن انرژی در منزل سبب می شود قدری فضای خانه دلگیر و تاریک جلوه کند بدون تردید با بهره گیری از اصول فنگ شویی می توان فضای دل باز و شادی را شاهد بود. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا اصولی که سبب می شود شما به یک دکوراسیون ایده ال و درعین حال بر اساس قوانین فنگ شویی دست پیدا کنید را با شما به اشتراک بگذاریم اگر می خواهید از فنگ شویی و فوت و فن های آن آگاه شوید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | روانشناسی و موفقیت