کد: 139810294424213969

افکت صدا چیست؟ چطور برای ویدیو و تیزر تبلیغاتی افکت صدا بیابیم؟

کد: 139810294424213969

http://bit.ly/2RMhoJG

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): افکت‌های صوتی به شکل هدفمند و هوشمندانه ضبط می‌شوند، به شکلی که نویزها و صداهای پیرامون آن حذف شده باشند، در یک انیمیشن قرار است محیط پیرامون بازسازی شود. محیط اطراف انواع صداهای مختلف از بوق ماشین گرفته تا صدای پرنده‌های کوچک روی درخت‌ها و غیره را در خود جای داده است.

افکت صدا چیست ؟ چطور برای ویدیو و تیزر تبلیغاتی افکت صدا بیابیم!
افکت صدا چیست؟ چطور برای ویدیو و تیزر تبلیغاتی افکت صدا بیابیم؟

افکت‌های صوتی به شکل هدفمند و هوشمندانه ضبط می‌شوند، به شکلی که نویزها و صداهای پیرامون آن حذف شده باشند، در یک انیمیشن قرار است محیط پیرامون بازسازی شود. محیط اطراف انواع صداهای مختلف از بوق ماشین گرفته تا صدای پرنده‌های کوچک روی درخت‌ها و غیره را در خود جای داده است.

دانلود افکت صوتی؛ افکت صوتی چیست؟

روح بخشی و جلوه دهی به یک انیمیشن بدون صداگذاری تقریباً امکان پذیر نیست، بدون شک یک انیمیشن کار و یا یک تدوین‌گر حرفه‌ای می‌داند صدا و تأثیر عمیقی که بر روی بیننده می‌گذارد را نمی‌شود نادیده گرفت، اما داشتن یک استودیو ضبط صدا و به دست آوردن افکت‌های صوتی کار ساده‌ای نیست، برای داشتن یک کار حرفه‌ای قطعاً به افکت‌های صوتی نیاز است.

 دانلود افکت صوتی پریمیر و افترافکت

در یک انیمیشن قرار است محیط پیرامون بازسازی شود و محیط اطراف انواع صداهای مختلف از بوق ماشین گرفته تا صدای پرنده‌های کوچک روی درخت‌ها و غیره را در خودش جای داده، افکت‌های صوتی حاصل همین صداهای طبیعی اطراف است، بر اساس این تعریف، به کار گیری افکت‌های صوتی محدود به جلوه‌های ویژه نیست، در حقیقت هر صدای حاصل از برخورد و رفتار اشیای اطراف می‌تواند یک افکت صدا باشد.

و البته این صداها به شکل هدفمند و هوشمندانه ضبط می‌شوند، به شکلی که نویزها و صداهای پیرامون آن حذف شده باشند.

کاربرد افکت‌های صوتی

در یک تیزر تلویزیونی که قرار است آمدن یک شخص به عنوان یک شاخص مطرح شود صدای پا، یک افکت صوتی پر اهمیت است، در یک تبلیغ با شروع تایپ، افکت صوتی تایپ کردن یک صدای کاربردی خواهد بود، در صحنه‌های مختلف از انواع صدا می‌توان استفاده کرد، این افکت‌ها می‌تواند روح بخشی و تأثیر گذاری را در کار معنا کند.

خیلی ساده، همیشه بیشترین تأثیری که از پیرامون دریافت می‌شود در اثر صداهای اطراف است، فرض کنید خش خش برگ‌ های پائیزی، افتادن یک لیوان بر روی زمین، شکستن یک شیشه، دویدن یک کودک، همه صحنه‌های آشنا در انیمیشن‌ها هستند، ولی آیا می‌توان همه این صداها را ضبط کرد؟ قطعاً می‌توان؛ ولی با یک تفاوت عمده. بدون استودیو به دست آوردن یک صدای خالص ممکن نیست.

باید بتوان صداهای پیرامون را حذف کرد، به یک صدای خام احتیاج است، یک صدای خالص و واضح، بنابراین برای هر صدا باید یک استودیو ضبط پیدا کرد و این اصلاً به صرفه نیست، پس نقش افکت‌های صوتی آماده اینجا مطرح می‌شود.

دانلود افکت صوتی برای جلوه‌های ویژه سینمایی

در یک گام فراتر تیزرهای خاصی که با جلوه‌های ویژه سر و کار دارند مانند آتش سوزی، صدای باران، گلوله و …. نیاز به صداهای خام و با کیفیت دارند، صداها و افکت صوتی جلوه‌های ویژه تفاوت کار را با یک غیرحرفه‌ای نشان می‌دهد، بنابراین این صداها پای ثابت کارهای داغ و پر سر و صدا هستند، بهتر است برای صداگذاری زمان و اهمیت بیشتری را قائل شد چون صدا بخش مهمی از اثر خواهد بود.

بسیاری از افکت‌های صوتی به شکل کاملاً حرفه‌ای آماده شده و در سایت آی دولوپر  قابل دانلود هستند، از افکت‌های صوتی جلوه‌های ویژه تا صداهای معمول در اطراف؛ کار شما بسیار ساده است، کافی است تا کمی در بین این کتابخانه و مجموعه صدا چرخ بزنید و آنچه را که لازم دارید پیدا کنید .

می‌توان صداهای مختلفی از جمله شکستن شیشه، بسته شدن یک درب قدیمی، ریختن یک لیوان آب، پرتاب سنگ، شلیک گلوله تفنگ و هر صدای دیگری را که لازم است دانلود کرد.

دانلود موزیک صوتی تیزر تبلیغاتی

ساختن یک تیزر تبلیغاتی بدون اهمیت دهی به مسئله صدا دقیقاً مانند این است که شما یک اتومبیل آخرین مدل بدون پوسته به مشتریتان تحویل دهید، هرچند که کار شما و کلیپ شما زیبا باشد و به درستی ساخته شده باشد ولی صداگذاری نامناسب و یا بدون صدا قابل پسندیده شدن نیست، در عین حال صدا برای تیزرهای تبلیغاتی از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا کسانی که قرار است تیزر را ببینند باید از آن لذت ببرند و تحت تأثیر قرار بگیرند، بنابراین داشتن یک صدای خالص، درست و میکس خوب چیزی است که به آن نیاز است.

می‌توان بهترین موزیک‌های صوتی را برای تیزر انتخاب و دانلود کرد. کاری که می‌توان انجام داد این است که جلوه خاص بخشید، این تفاوت یک حرفه‌ای و یک آماتور است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای دولوپر

آی دولوپر بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع خرید و فروش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه تجاری وردپرس به صورت کاملا فارسی و راستچین

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار