کد: 139810304424414325

با هدف آگاهی بخشی و معرفی و شرح مطالب حقوقی روزمره مورد نیاز عموم افراد انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت علیرضا شیشه گر

کد: 139810304424414325

http://bit.ly/2NXJEbc

، اصفهان , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید علیرضا شیشه گر از 1398/10/30 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت علیرضا شیشه گر وکیل خوب در اصفهان
علیرضا شیشه گر وکیل خوب در اصفهان

به گزارش روابط عمومی سایت علیرضا شیشه گر (وکیل در اصفهان)، وبسایت این شرکت فعال به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تاریخ 1398/10/30 بروزرسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.isfahanattorney.ir در دسترس مراجعان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های توانمندی‌ها، پادکست‌های حقوقی، فایل‌های ویدیویی، مقالات حقوقی و کیفری، ارائه مشاوره رایگان به فهرست وبسایت اضافه و ارتباط در شبکه‌های مجازی از جمله اینستاگرام ،تویتر و ... برای مخاطبان میسر شده است.

علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری و فوق لیسانس حقوق خصوصی با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت و صدها پرونده پیروز است.  مدیریت سایت علیرضا شیشه گر با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و مردم شریف اصفهان و همه هموطنان گرانقدر و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: آگاهی بخشی و معرفی و شرح مطالب حقوقی روزمره و مورد نیاز عموم افراد از دلایل اومده این تغییرات در سایت است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال آسان سازی دسترسی و مشاوره رایگان با علیرضا شیشه گر به عنوان وکیل خوب خانواده در اصفهان و مشاوره حقوقی رایگان هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با تجمیع توانایی‌ها و با هدف خدمت صادقانه به عموم هموطنان و به خصوص مردم شریف اصفهان، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

علیرضا شیشه گر

در سال ۱۳۶۰ و دریکم امردادماه متولد شدم تحصیلات ابتدایی را در دبستان فرخی و با تغییر نام و ساختمان دبستان به نام خوارزمی ادامه دادم و سپس به مدرسه راهنمایی اندیشه فرهنگیان رفته تا پایان مقطع راهنمایی در آن مدرسه تحصیل نمودم بعد تا پایان متوسطه در دبیرستان ادب و کاروان ادب رشته علوم انسانی را به خاطر علاقه فراوان به ادبیات ادامه دادم تا در کنکور دانشگاه آزاد خوراسگان اصفهان به رشته حقوق وارد شدم و با اتمام تحصیل و سربازی با قبولی در امتحان وکالت افتخار کارآموزی در کانون اصفهان را به عنوان کار آموز وکالت تحت سرپرستی ((وکیل مرحوم آقای محمد رضا شاعری قاضی بازنشسته دادگستری که خدایش هزاران بار بیامرزاد)) پیدا کردم ،بعد از ۱۸ ماه و قبولی در امتحان اختبار در سال ۱۳۸۷ به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و با افتخار در خدمت احقاق حق شهروندان محترم میباشم .

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حقوقی و قانون