کد: 139810304424714160

مشاوره، نیاز هر خانواده

کد: 139810304424714160

http://bit.ly/30ZC2du

، اصفهان , (اخبار رسمی): مشاوره، امروزه یکی از نیازهای اساسی مردم شده است. به طوری که از کودک گرفته تا نوجوان، جوان، بزرگسال و میان سال همه و همه در مراحل مختلف زندگی خود نیاز به مشاوره برای گرفتن تصمیمات مختلف دارند. در ادامه سعی شده یکی از مراکز مشاوره اصفهان معرفی شود.

بهترین مرکز مشاوره اصفهان
مشاوره، نیاز هر خانواده

مراکز مشاوره از اهمیت خاصی برخوردار هستند. یکی از دغدغه‌های اساسی مردم، مراجعه به یک مرکز مشاوره مناسب و مفید است. لذا پیدا کردن یک مرکز مشاوره مناسب با خدمات با کیفیت از دغدغه‌های اساسی مردم است.

دکتر سلطانیان، یکی از مهم ترین ویژگی‌های مرکز مشاوره مناسب، مرکزی است که دارای معیارهایی از جمله بهره گیری از مشاوران و روان شناسان مجرب و با سطح علمی بالا، مجهز به امکانات روز دنیا، استفاده از روش‍‌های درمانی نوین، برگزاری منظم کارگاه‌ها و دورهمی‌ها و قابل دسترس بودن باشد.

معیارهای خوب یک مرکز مشاوره

مرکز مشاوره خورشید، یکی از بهترین مراکز مشاوره در استان اصفهان است که فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده است. این مرکز، با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مفید در زمینه روان شناسی و روان درمانی، یکی از مراکز پیشتاز استان اصفهان است. مشاوران این مرکز دارای مجوز از سازمان روان شناسی و بهزیستی هستند.

می‌توان ضمن مراجعه به سایت این مرکز، از فعالیت‌ها و دورهمی‌های این مرکز اطلاع پیدا کرد. همچنین متخصصان این مرکز، از بهترین متخصصان و مشاوران اصفهان تشکیل شده است. این مرکز از سراسر ایران مراجعه کننده دارد. می‌توان با مراجعه به این مرکز، لحظات خوبی را تجربه کرد.

مرکز مشاوره خورشید

دکتر سلطانیان بهره گیری از مشاوران متخصص و مجرب را مهم ترین ویژگی برجسته مرکز مشاوره خورشید دانست و افزود: داشتن تجربه بالا، یکی از مهم ترین مزیت‌های مشاوران مرکز ماست. تجربه یا تخصص، به تنهایی برای ما کافی نیست و نمی‌تواند پاسخگوی نیازها و مشکلات مراجعه کنندگان باشد. وجود ترکیبی از مشاوران با تجربه و متخصص، مهم ترین مزیت مرکز مشاوره خورشید است. مشاوران این مرکز دارای مجوز از سازمان روان شناسی و بهزیستی هستند و تلاش می‌کنند سطح دانش و اطلاعات خود را همواره بروز نگه دارند. همچنین با تونایی‌‌ها و تخصص‌های ذاتی خود تجربه‌های ارزشمندی را بدست آورند.

وی هم چنین خاطر نشان کرد: کارگاه‌های آموزشی نیز نقش به سزای در توانمندسازی مردم دارند چون مردم در گروه خانواده متولد می‌شوند، در گروه خانواده رشد می‌کنند و آسیب می‌بینند. ما در این مرکز شرایطی را فراهم کردیم تا گروهی با پویایی مثبت به افراد کمک کنند تا خود را توامند سازند. با توجه به این مسئله، مرکز مشاوره خورشید اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی بسیار متنوع در حوزه‌های مختلف می‌کند.

لازم به ذکر است اخیرا مرکز مشاوره خورشید اقدام به راه اندازی سایت جهت ارتباط موثر و عمیق با مراجعه کنندگان از سراسر کشور کرده است. با توجه به خدمات و کیفیت خدماتی که این مرکز ارائه می‌دهد، به جرات می‌توان گفت این مرکز یکی از بهترین مراکز مشاوره اصفهان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره خورشید

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره خورشیددر سال۹۴توسط جناب آقای وحید سلطانیان، مقطع دکترای تخصصی مشاوره خانواده با هدف ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره به جامعه تاسیس شد. متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز متشکل از روانپزشک، روان شناس و مشاور با گرایش های مختلف هستند تا ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره در قالب کاملا تخصصی ارائه شود. در این مرکز سلامت طبق آخرین تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO) در۴ بعد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی تعریف می شود. به همین علت رویکردهای مختلف روان درمانگری در راستای ایجاد این ۴بعد در مراجعان خواهد بود. استفاده از دوره های سوپرویژن و مشورت گروهی شیوه متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز در تشخیص و روان درمانگری است، همچنین برای متخصصان شاغل در این مرکز دوره های بازآموزی و توانمند سازی متناسب با تخصص ایشان در نظر گرفته می شود.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | روانشناسی و موفقیت