اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810304425314021

توانمندسازی تولید ملی

رونق تولید ملی با استفاده از شبکه‌های استارت آپ

کد: 139810304425314021

http://bit.ly/313i9SV

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه راهکاری عملیاتی برای حفظ و توسعه شرکت‌ها با استفاده از بکارگیری شبکه‌های استارت آپ ارائه شده است.

رونق تولید ملی با استفاده از شبکه های استارت آپ
رونق تولید ملی با استفاده از شبکه‌های استارت آپ

حال که سال 1398 به پایان خود نزدیک می‌شود، و در سال رونق تولید ملی، متاسفانه سازمان‌ها با چالش‌ها و مشکلات زیادی خصوصا در عرصه تولید به دلایل مختلفی مانند نوسانات ارز، ارزش پولی آینده، مشکلات واردات در مواد اولیه و تجهیزات و دیگر موارد مرتبط روبرو شده‌اند، بر آن شدیم که با تجربیات خود در عرصه کسب و کار به ارائه راهکاری کاربردی و عملیاتی برای انسجام و یکپارچگی در رونق کسب و کارها بپردازیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه دانش تجارت دیبا، در ادامه سعی شده با پوشش فاصله مشاهده شده بین توسعه استارت آپ‌ها و هزینه‌های بالا و بازدارنده شرکت‌های بزرگ و نیاز به چابک سازی شرکت‌ها، به راهکاری برای ایجاد سینرژی، از طریق پیوند شبکه‌های آنها با هم بررسی شود.

آنچه از پتانسیل موجود در کسب و کارهای نوپا و استارت آپ‌ها دیده شد، این مجموعه را برآن داشت که سعی کند گامی فراتر از آموزش‌ها، سمینارها و همایش‌های حمایتی از این کسب و کارها ، که در جای خود بسیار مهم و ضروری نیز است، بردارد و شرکت‌های بزرگ را که با چالش‌های زیادی در هزینه‌های عملیاتی خود درگیر هستند برآن داشت تا نگاهی فراتر به این موضوع داشته و از این ظرفیت‌ها با حداکثر اثربخشی استفاده کنند. 

روابط عمومی این شرکت در ادامه اشاره کرد: ما ماموریت خود را کمک به کسب و کارها در توسعه و بهره وری هر چه بیشتر آن در سطح ملی می‌دانیم و سعی داریم همواره با ارائه بهترین مقالات، مورد کاوی‌ها و دستاوردهای ملی و جهانی در کنار فعالان صنایع مختلف باشیم. ضمنا این مقاله تنها در سایت این شرکت منتشر شده است و علاقه مندان می‌توانند آن را از مسیر: سفینه هوشمندی دیبا، مقالات تالیفی دانلود کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت توسعه دانش تجارت دیبا

شرکت توسعه دانش تجارت دیبا در تمامی مباحث تعالی استراتژی بازاریابی و برندینگ همراه شماست. ما به سازمانها کمک می کنیم تا استراتژی های بازاریابی موفقی را توسعه دهند که اجرای آنها ساده ، مقرون به صرفه و آسان باشد. ما صدای بازار و مشتریان را برای شما به ارمغان می آوریم تا با حل پیچیدگی های بازار، بر ارزش افزایی واقعی متمرکز شوید. ما به شماکمک می کنیم تا با تعیین منابع، ابزارها و معیارهای درست به بهترین وجه نیازهای خود را برآورده کنید و با دیدگاهی منحصر بفرد برندها، محصولات و تجربیاتی بیافرینید که ارزش واقعی تولید کند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]