اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810304426314326

کیفیت محصولات غذایی را از کافه لمون بخواهید

کد: 139810304426314326

http://bit.ly/30zZQ7w

، (اخبار رسمی): در منوی غذای کافه لمون به عنوان یک مجموعه‌ی دوستدار سلامت، غذاهایی خوشمزه و سالم سرو می‌شود و با در هم آمیختن مواد غذایی با کیفیت و مغذی، غذاهایی فراهم می‌شود که مشتری تا به حال آنها را تجربه نکرده باشد.

کیفیت محصولات غذایی را از کافه لمون بخواهید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

از جمله ویژگی‌های مهمی که موجب می‌شود یک کافه خوب از کافه‌ای بد متمایز شود، کیفیت مواد غذایی استفاده شده است که موجب می‌شود میزهای یک کافه از مشتری‌های راضی پر شود.

به گزارش روابط عمومی کافه لمون، در منوی غذای کافه لمون به عنوان یک مجموعه‌ی دوستدار سلامت، غذاهایی خوشمزه و سالم سرو می‌شود و با در هم آمیختن مواد غذایی با کیفیت و مغذی، غذاهایی فراهم می‌شود که مشتری تا به حال آنها را تجربه نکرده باشد.

آقای آمون، مدیر کافه لمون در این خصوص گفت: در کافه لمون سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده شود و کنترل دائمی جهت حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدا تا مقصد و توجه ویژه به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی به بهترین نحو انجام گیرد.

وی افزود: دیزاین خاص غذاهای خلاقانه این کافه همان چیزی است که از یک کافهء لوکس انتظار دارید و همچنین داشتن یک سرآشپز خلاق و با تجربه و آگاه از ظرایف تغذیه‌ای، نقطه قوت مجموعه لمون به شمار می‌آید.

آمون در خصوص هدف اولیه راه اندازی کافه لمون تاکید کرد: مجموعه کافه لمون با هدف اصلی ارائه محصولات غذایی سالم و باکیفیت در محیطی آرام و همچنین با طراحی مدرن راه اندازی شده است و این موضوع مزیت پیشنهادی مجموعه لمون نسبت به سایر کافه‌ها به شمار می‌آید.

کیفیت بالای مواد غذایی، سرویس دهی عالی، فضای جذاب و آرام، تنوع در منو و سرعت در پذیرایی از ویژگی‌های کافه لمون است که همشهریان کرمانشاهی زیادی را از خود راضی نگه داشته است و می‌تواند پاسخگوی تنوع سلایق شما باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح