اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810304427414346

با انواع دمنوش‌های لاغری آشنا شوید

کد: 139810304427414346

http://bit.ly/2RRXcWL

، آمل , (اخبار رسمی): دمنوش‌های گیاهی لاغری این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در ادامه چند دمنوش لاغری بررسی شده است.

با انواع دمنوش های لاغری آشنا شوید
دمنوش لاغری

دمنوش گیاهی لاغری گوجی بری

دمنوش گیاهی لاغری گوجی بری دارای میزان زیادی انرژی برای بدن است. طعم شیرین و محتوای بالای فیبر موجود در آن، موجب داشتن یک رژیم غذایی سالم می‌شود.

مصرف این ماده به‌عنوان میان‌وعده‌ای سبک از پرخوری در هنگام مصرف وعده‌های غذایی اصلی جلوگیری می‌کند. اگر به شیرینی علاقه داشته باشید، قطعا از گوجی بری خوش‌تان می‌آید، این میوه به موارد زیر کمک می‌کند:

  • کاهش بالقوه قند خون
  • بهبود تحمل گلوکز یعنی افزایش پاک‌سازی آن از خون
  • کاهش مقاومت به انسولین
  • بهبود سلول‌هایی که به تولید انسولین کمک می‌کنند

مصرف گوجی ممکن است باعث افت قند خون شود. روزانه یک عدد تا دو عدد بصورت دمنوش میل شود.

دمنوش حنظل

در ترکیبات این دمنوش سنا به چشم می‌خورد. سنا گیاهی است که خاصیت ملین کنندگی دارد و برای درمان یبوست توصیه می‌شود. این گیاه توسط سازمان غذایی و دارویی آمریکا به عنوان ملینی خانگی و گیاهی تایید شده است. با این حال چای سنا برای لاغری و عاملی برای پاک سازی سموم از بدن بکار می‌رود.

ترکیب دیگر این محصول تخم کتان است. خم کتان یک دانه گیاهی مفید است که در اروپا و آسیا می‌روید و دارای مواد بسیار با ارزشی است که به سلامت بدن و تناسب اندام کمک می‌کند.

گل محمدی ترکیب دیگر این دمنوش است که باعث مهار گرسنگی و کاهش وزن می‌شود. گل محمدی باعث افزایش قدرت گوارشی بدن و سیستم گوارشی سالم برای کاهش وزن می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آویشن

در دنیای امروز و با صنعتی شدن جوامع نیاز انسان به تغذیه سالم و استفاده از محصولات گیاهی و ارگانیک بیشتر حس میشود، ما در فروشگاه اینترنتی آویشن در تلاشیم تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب از دل طبیعت به دست شما برسانیم.

اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]