اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810304427612417

خرید کتاب‌های کمک درسی رشته گرافیک هنرستان و تمامی پایه‌ها

کد: 139810304427612417

http://bit.ly/2TWAuzl

، تهران , (اخبار رسمی): رشته گرافیک یکی رشته‌های قدیمی و متنوع است که چندین سال است در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و دانشگاه‌ها برای تحصیل وجود دارد.

خرید کتاب های کمک درسی رشته گرافیک (هنرستان، تمامی پایه ها)
خرید کتاب‌های کمک درسی رشته گرافیک هنرستان و تمامی پایه‌ها

افرادی که دوره‌های هنرستان را به پایان می‌رسانند، بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی می‌توانند در کنکور کاردانی پیوسته (فوق دیپلم) شرکت کنند. از سال ۱۳۹۶ مقطع کاردانی پیوسته در موسسات آموزش عالی حذف شد و به جای آن دروس جایگزین در دانشگاه اخذ می‌شود. اکنون امتحان کنکور در برخی رشته‌ها نقشی در پذیرش دانشجو ندارند و علاقه مندان در اولین انتخاب خود بر اساس سابقه‌های تحصیلی پذیرفته می‌شوند. در برخی رشته‌ها مانند ساختمان چند سال است که کنکور برگزار نمی‌شود.

معرفی رشته گرافیک

رشته گرافیک یکی رشته‌های قدیمی و متنوع است که چندین سال است در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و دانشگاه‌های برای تحصیل وجود دارد. می‌توان گفت با توجه به تنوع شاخه‌هایی که این رشته دارد فرد دانش آموخته در صورتی که خلاقیت خلاقیت و پشتکار بالایی داشته باشد می‌تواند در زمینه‌های مختلفی شروع به کار کند. 

گرافیک رایانه‌ای، یا گرافیک کامپیوتری Coumputer Graphics یکی از قدیمی ترین شاخه‌های علوم رایانه‌ای است که به ترسیم، تغییر و کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و رایانه‌ای اقدام می‌کند. گرافیک رایانه‌ای یکی از پرجاذبه ترین و وسیع ترین کاربردهای رایانه‌هاست. بازی‌های رایانه‌ای، برنامه‌های ساخت پویانمایی دو بعدی و سه بعدی،‌ شبیه سازی‌های محاسباتی و پردازش تصاویر را می‌شود به عنوان چند نمونه نام برد. در واقع گرافیک هنری است که توانسته بسیاری از هنرها را به خدمت گرفته و اصیل ترین وظیفه خود را که انتقال پیام است به خوبی به انجام رساند.

بازار کار رشته گرافیک چگونه است؟

فارغ التحصیلان این رشته می‌توانند با تهیه انواع طرح برای معرفی و ارائه یک موضوع مانند علامت و اطلاعات (لوگو سازی و پوستر سازی) و اجرای انواع صفحه آرایی و طراحی نمایشگاه‌های هنری برای معرفی آثار گوناگون، آموزش هنر، طراحی و تصویر سازی برای عنوان ادبی، داستان، سیاسی، اجتماعی و مانند آن (صفحه آرایی کتاب، مجله و روزنامه)، تبلیغات (کاتالوگ و بروشور) در مراکزی همچون صدا و سیما، ‌مطبوعات و مراکز هنری و آتلیه های خصوصی خدمات خود را ارائه دهند.

تحول در رشته گرافیک با فراگیر شدن رایانه

فعالیت هنرجویان رشته گرافیک در هنرستان بیشتر به شکل دستی و بر روی کاغذ صورت می‌گیرد اما با همه گیر شدن رایانه، بیشتر طراحی‌ها و فعالیت‌ ها در زمینه گرافیک تحت نرم افزار، انجام می‌شود. که هنرجو باید همزمان با افزیش مهارت‌های بصری، ذهنی و دستی در زمینه گرافیک با فراگیری نرم افزارها بتواند توان طراحی و اجرایی خود را بالا ببرد.

در حال حاضر و عصر اطلاعات وجود یک مشاور گرافیکی یا یک طراح برای بقای یک کسب و کار نیاز مبرم و حیاتی است. عواملی که باعث شده رشته گرافیک در این چند سال رشد چشم گیری از لحاظ جذابیت و محبوبیت در بازار کار داشته باشد به شرح زیر است:

  • فراگیر شدن فضای مجازی و استفاده بیشتر از رسانه‌های تصویری و دیجیتال
  • پیدایش مفاهیمی همچون اینفوگرافیک و رشد صنعت تبلیغات و نشر الکتریک
  • تمایل به افراد فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و تصاویر آموزشی
  • تحول در صنعت چاپ، بسته بندی و ظهور فعالیت‌های هنری جدید و خلاقانه

کتاب های کمک درسی ویژه رشته گرافیک (تمامی پایه ها)

 کتاب‌های پایه دهم

انتشارات اخوان - گام به گام دروس گرافیک دهم 
انتشارات چهارخونه - گاه به گام دروس گرافیک دهم 
انتشارات کانون فرهنگی آموزش - جامع گرافیک دهم 

 کتاب‌های پایه یازدهم

انتشارات اخوان - گام به گام دروس گرافیک یازدهم
انتشارات چهارخونه - گاه به گام دروس گرافیک یازدهم 
انتشارات کانون فرهنگی آموزش - جامع گرافیک یازدهم

 کتاب‌های پایه دوازدهم

انتشارات اخوان - گام به گام دروس گرافیک دوازدهم 
انتشارات چهارخونه - گاه به گام دروس گرافیک دوازدهم
انتشارات کانون فرهنگی آموزش - آبی جامع گرافیک دوازدهم

 کتاب‌های کنکور کاردانی به کارشناسی

انتشارات چهارخونه - مجموعه سوالات طبقه بندی شده گرافیک کنکور کاردانی به کارشناسی
انتشارات چهارخونه - تست کنکور کاردانی به کارشناسی
انتشارات اخوان - درسنامه و تست کنکور کاردانی به کارشناسی

بهترین منبع خرید کتاب‌های کمک درسی رشته گرافیک

در حال حاضر و با پیشرفت و فراگیر شدن اینترنت و فروشگاه‌های خرید اینترنتی، کم تر کسی پیدا می‌شود که خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح دهد، فروشگاه اینترنتی دانش لند، در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد یک محیط ایمن و راحت برای خرید اینترنتی کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری، تاسیس شد؛ دانش لند با داشتن دسته بندی‌های متنوع، عرضه کتاب‌های ناشران معتبر و بررسی جامع محصولات، لذت یک خرید اینترنتی دلچسب را فراهم کرده است.

علاقه مندان جهت خرید بهترین کتاب‌های کمک درسی رشته گرافیک در پایه‌های دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور می‌توانند به سایت Daneshland.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش