اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810304428113508

معرفی مهیتو

کد: 139810304428113508

http://bit.ly/38CiHBr

، تهران , (اخبار رسمی): روزهای تابستانی برای اغلب افراد خسته کننده و زجرآور است. اما اگر طرز تهیه موهیتو را دانست و نسبت به تهیه‌ی آن اقدام کرد، می‌توان روزهای گرم تابستان را به بهترین روزها در سال تبدیل کرد.

معرفی مهیتو
معرفی مهیتو

هاوانا را زادگاه تولید موهیتو می‌شناسند البته لازم به ذکر است که در مورد زادگاه این نوشیدنی بحث‌ها و اختلاف نظرهایی وجود دارد. در برخی از منابع آمده است که اهالی آمریکای جنوبی برای اولین بار به دستور طرز تهیه موهیتو دست پیدا کردند. البته در واقع آنها برای درمان برخی بیماری‌ها اقدام به ترکیب مواد اولیه موجود در طرز تهیه موهیتو کردند تا دارویی برای درمان آن بیماری‌ها پیدا کنند. جلوگیری و محافظت از شیوع عقرب در محیط کشتی‌ها از دلایلی بود که اقدام به ترکیب این مواد کردند. آنها از نعنا، شکر و آهک برای تهیه‌ی این داروهای مختلف استفاده کردند اما لازم به ذکر است که در آن زمان موهیتو شناخته نشده بود و مجموعه‌ی این ترکیبات را به عنوان موهیتو نمی‌دانستند.

مواد به کار رفته در طرز تهیه موهیتو و به طور کلی این نوشیدنی، جزو نوشیدنی‌های مورد علاقه‌ی نویسنده‌ی معروف ارنست همینگوی بوده است. یکی از دلایل معروف شدن این نوشیدنی هم می‌تواند همین مورد باشد که سبب شد در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم به استفاده از این نوشیدنی بپردازند و از نوشیدن آن لذت ببرند.

شیوه‌های یادگیری طرز تهیه موهیتو

موهیتو به عنوان یک نوشیدنی پرطرفدار در انواع رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها سرو می‌شود. پس کافی من‌ها باید طرز تهیه موهیتو را از طریق آموزشگاه آشپزی که در سطح شهرهای مختلف وجود دارد، بیاموزند تا بتوانند مشتریان زیادی را جلب کنند.

برای یادگیری طرز تهیه موهیتو و انواع نوشیدنی‌ها و غذاهای پرطرفدار می‌توان از انواع آموزشگاه آشپزی غیرحضوری و آنلاین استفاده کرد و با گذراندن دوره‌های مختف و کسب مهارت کافی مدرک بین المللی آشپزی خود را دریافت و به راحتی وارد بازار کسب و کار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش