اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811014428411815

کتاب چپ داروینی نوشته پیتر سینگر و ترجمه محمدمهدی هاتف رونمایی می‌شود

کد: 139811014428411815

http://bit.ly/2RguT5n

، تهران , (اخبار رسمی): روز شنبه 12 بهمن ماه 98 کتاب چپ داروینی نوشته پیتر سینگر، نظریه پرداز برجستة اخلاق زیستی در کارگاه زاویه واقع در کارخانه نوآوری رونمایی می‌شود.

کتاب چپ داروینی نوشته پیتر سینگر و ترجمه محمدمهدی هاتف رونمایی می‌شود
کتاب چپ داروینی نوشته پیتر سینگر و ترجمه محمدمهدی هاتف رونمایی می‌شود

پیتر سینگر، فیلسوف اخلاق استرالیایی و نظریه پرداز برجستة اخلاق زیستی، می‌کوشد بر پایة شواهدی که به ویژه از نظریة بازی ها وام گرفته، نشان دهد تفسیر دست راستی از سرشت انسان بر پایة نظریة تکامل، نادرست است و باید با تفسیری همکارانه که نفع فرد را در گرو نفع همگان می‌بیند جایگزین شود. 

سینگر در پی آشتی دادن داروینیسم با سوسیالیسم است. برای دستیابی به این مقصود، او نخست دو وصلت نامیمونِ تاریخی را هدف قرار می‌دهد. وصلت نخست، میانِ داروینیسم و سرمایه داری است. وصلت دوم نیز میان سوسیالیسم و مارکسیسم برقرار است. با باز کردن این دو گره، او می‌کوشد دو عنصر آزاد شده، یعنی داروینیسم و سوسیالیسم را بهم پیوند زند. اما این پیوند تنها هنگامی ممکن است که حک و اصلاحاتی در هر دو نظریه صورت گیرد.

این کتاب روز شنبه 12 بهمن ماه در کارگاه زاویه واقع در کارخانه نوآوری آزادی رونمایی می‌شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد رونمایی کتاب چپ داروینی می‌توانند به سایت ایوند مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

هم‌آوا حلقه کاملی از خدمات به استارتاپ‌ها در فرآیند تبدیل ایده به کسب‌و‌کار بزرگ را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل توسعه جامعه کارآفرینی و فضای کار اشتراکی (اختصاص فضای کار اشتراکی، برگزاری رویدادها، خدمات مشاوره، آموزش، بازاریابی محتوایی)، توسعه فناوری (تحقیق و پژوهش، مالکیت فکری، رصد فناورانه، مدیریت آزمایشگاه‌ها)، ماجراجویی کسب و کار (انتخاب و راستی آزمایی، خدمات برنامه شتاب‌دهی، پایش، رصد فناوری و بازار،)، خدمات تخصصی استارتاپ‌ها (خدمات حمایتی سرمایه‌گذاران، پشتیبانی فروش، خدمات رشد، خدمات منابع انسانی)، سرمایه گذاری (ارتباطات سرمایه گذاران، مدیریت سبد سرمایه‌گذاری، خدمات جذب سرمایه) است که در نهایت این فعالیت‌ها منجر به ایجاد شرکت‌های بالغ و آماده جهت ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب