کد: 139811014428913103

نگاهی دوباره به شیوه‌های قدیمی تبلیغات اینترنتی

قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی وب که قدیمی نمی‌شوند

کد: 139811014428913103

http://bit.ly/38GO7a1

، اصفهان , (اخبار رسمی): نسبت پیام‌رسان‌ها به پست الکترونیک (ایمیل) مثل نسبت دوچرخه به موتورسیلکت است. موتورسیکت‌ها به همان اندازه که سریع‌تر هستند ناامن و خطرآفرینند، به همین دلیل اختراع موتورسیلکت نه تنها از ارزش و محبوبیت دوچرخه‌ها را کم نکرد بلکه به آن هم افزود.

قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی وب که هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند
تبلیغات اینترنتی

همین تناسب را هم می‌توان به شکلی دیگر برای بیلبوردهای خیابانی متصور شد که نه تنها تلوزیون از ارزش و اعتبار تبلیغاتی آنها کم نکرد بلکه به عنوان یک مکمل قوی برای تبلیغات تلوزیونی و دیجیتال به فعالیت خود ادامه دادند.  ایمیل (یا همان نسل قدیمی‌تر آن نامه) و بنرهای تبلیغاتی آنلاین که می‌توان آنها را فرزند دیجیتال تبلیغات محیطی صدا کرد، از قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغات و اطلاع رسانی در وب هستند که همچنان کارآمد و موثرند.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های  بسیارموثر تبلیغات اینترنتی است که به دلیل هزینه بسیار پایین و تاثیر گذاری بیشتر نسبت به سایر روش‌های تبلیغات آنلاین روز به روز در حال گسترش است. در این روش وب سایت‌ها و شرکت‌های گوناگون با استفاده از بانک اطلاعاتی ایمیل کاربران خود یا شرکت‌های ارسال کننده ایمیل، اقدام به ارسال روزانه، هفتگی و یا ماهانه ایمیل‌های مربوط به خدمات و سرویس‌های خود به کاربران می‌کنند. در ایمیل‌های تبلیغاتی می‌توان متن کاملی از خدمات و زمینه‌های فعالیت را همراه با عکس و لینک‌های مرتبط برای کاربران ارسال کرد.

تحقیقات نشان می‌دهد ۹۳% از متخصصان بازاریابی معتقدند که ایمیل مارکتینگ برگشت سرمایه (ROI)  عالی (۲۲%)، خوب(۴۴%) یا متوسط(۲۷%) دارد و از این نظر بعد از بهینه سازی برای موتورهای جستجو در رتبه دوم قرار گرفته است. موضوعی که در ایران به واسطه عدم وجود ابزارهای مناسب و آگاهی کافی به آن خیلی پرداخته نشده است. اگر توسعه کسب و کارتان برای شما مهم است، اگر به دنبال پیشی گرفتن از رقباء هستید، اگر می‌خواهید به میزان قابل توجهی فروش خود را افزایش دهید.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری شیوه دیگری از تبلیغات است در این روش تبلیغات می‌تواند بصورت بنری زمان دار انجام شود یا بصورت کلیکی و تصادفی در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف توزیع شود و میزان قیمت آن براساس تعداد کلیک محاسبه شود. برای انجام تبلیغات بنری می‌توان با طراحی بنرهای مختلف این نوع تبلیغ را انجام داد انواع بنری‌هایی که می‌توان برای تبلیغات بنری استفاده کرد بنرهای ایستا و یا متحرک هستند.

بنرهای ثابت حاوی اطلاعاتی هستند و بصورت ثابت در سایت موردنظر قرار می‌گیرند. بنرهای متحرک یا  gif بصورت تصاویر متحرک و انیمیشنی طراحی می‌شوند. برای هدفمند کردن تبلیغات چه در روش متنی و چه در روش بنری بهتر آن است که سایت‌های مرتبط با زمینه شغلی خود که رتبه بهتری نسبت به سایت شما دارند را انتخاب کنید.

برای انتخاب کلمات کلیدی موردنظر خود در هر دو روش تبلیغات متنی و یا پرداختی می‌توان از ابزار google adwords استفاده کرد. این ابزار میزان سرچ کلمات موردنظر و کلمات با میزان جستجو در رابطه با هر زمینه کاری را که بخواهید نشان می‌دهند. البته دقت داشته باشید برای انجام تبلیغات پرداختی باید کلمات بصورت کاملا هدفمند و موثر انتخاب شوند و به نحوی که تبلیغات با صرف کمترین هزینه بالاترین میزان تاثیر را داشته باشند.

ما چه کمکی به شما می‌توانیم بکنیم؟

آروند یک آژانس دیجیتال مارکتینگ و خدمات طراحی وب با محوریت و تمرکز طراحی سایت در اصفهان است. صرف نظر از این‌که شما کجا مستقر هستید می‌توان روندی را به شما پیشنهاد داد که از این دو مدل تبلیغات قدیمی که همچنان کارآمد و موثر هستند نتیجه بگیرید. این نتیجه می‌تواند به شکل سفارش تبلیغ یا ورود به صنعت تبلیغات باشد. ساختن یک بستر کسب در آمد از  طریق راه‌اندازی یک سایت پرمخاطب برای نمایش تبلیغات، پینشهادی است که تقریبا با هر بودجه و شرایطی قابلیت پیاده‌سازی دارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آروند

رویکرد مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند در «طراحی سایت» صرفا ساختن یک ابزار جانبی یا یک کاتالوگ دیجیتال برای بالا بردن پرستیژ کاری نیست. وقتی از «طراحی سایت» صحبت می‌کنیم یعنی یعنی داشتن سرقفلی یک فروشگاه رسمی، کاملا اختصاصی با مالکیت و دسترسی دائم. جایی که با اعتماد و افتخار بتوانید به آن تکیه کنید و امکانات آن را توسعه دهید. یک سایت خوب کارآمد بار زیادی ز هزینه‌های بازاریابی، تبلیغات، پشتیبانی و روابط عمومی را به عهده خواهد گرفت، حتا اگر هدف شما کسب درآمد مستقیم نباشد.