اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811014429614344

شرایط ثبت شرکت در کانادا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

کد: 139811014429614344

http://bit.ly/2GpcYDh

، تهران , (اخبار رسمی): آگاهی از شرایط ثبت شرکت در کانادا از سایر مباحثی است که مورد توجه سرمایه دارارن خارجی در خصوص اخذ اقامت این کشور قرار گرفته است. رویه سرمایه گذاری در کانادا یک فرآیندی مستقل و جدا از سایر کشورهای جهان محسوب می‌شود که افراد متقاضی لازم است در این خصوص با وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنند.

شرایط ثبت شرکت در کانادا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
شرایط ثبت شرکت در کانادا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری از سایر طرق اخذ اقامت این کشور پهناور و پر رونق است که لازم است مورد توجه قرار گیرد. افرادی که علاقه مند به اخذ اطلاعاتی در زمینه شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هستند با مطالعه این مطلب و هم چنین مراجعه کردن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می‌توانند به اطلاعات جامعی دست یابید. چرا که مشاوران این موسسه دارای تجربه گسترده‌ای در زمینه مهاجرت به کانادا هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا اقامت دائم کانادا را دریافت و از هر کشوری در جهان از اکسپرس ورودی خود برای به حداکثر رساندن شانس پذیرش خود استفاده کنید.

هنگامی که یک سرمایه گذار مهاجر تحت ویزای اقامت دائم که مطابق با برنامه سرمایه گذاری کبک باشد در این صورت وی واجد شرایط زندگی، سرمایه گذاری، کار، موفقیت و مطالعه در هر کجا از کانادا بدون هیچ گونه محدودیتی است. کلیه ساکنان دائمی جدید کانادایی از حق شهروندان کانادایی مانند مراقبت بهداشت عمومی رایگان، آموزش رایگان برای کودکان و دانشگاه به صورت تقریبا رایگان برخوردار هستند. حتی بدون این که پاسپورت کانادا و حق رای دادن نداشته باشند.

رایج ترین سرمایه گذری در کانادا

بررسی رایج ترین راه‌های سرمایه گذاری در کشور کانادا عبارتست از:

 • تقسیم سهام سود
 • باز کردن حساب پس انداز
 • داشتن گواهی سپرده
 • اوراق بهادار محافظت شده از تورم خزانه داری (TIPS)
 • صندوق بازار پول
 • اوراق قرضه شرکت
 • اوراق قرضه شهرداری
 • پاداش کارت اعتباری
 • سهام ترجیحی

اخذ مالیات از سرمایه گذاران در کانادا

گرفتن مالیات، در کشور کانادا در زمینه بازگشت مقداری سرمایه به اقتاد این کشور تاثیر گذار است مانند مقداری از هزینه‌های فروش و هزینه‌های لازم برای کارگزاران، برای مثال، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید درآمد سالانه خود را را گزارش کنند و مالیات بر آن را بپردازند. اما این اشخاص مجبور نیستند که مالیات بر درآمد سرمایه را پرداخت کنند تا زمانی که این اشخاص راه سرمایه گذاری خود را بفروشند و یا انتقال دهند و به درآمد حاصل دست یابند و سپس مالیات را فقط به میزان نصف ارزش کسب کنند.

(نرخ واقعی مالیات که این اشخاص پرداخت می‌کنند بستگی به نوع مالیات این اشخاص دارد.) در نتیجه، سود سرمایه می‌تواند بازدهی بهتری را نسبت به درآمد در طولانی مدت باشد. میزان مالیات به انواع مختلف درآمد و انواع سرمایه گذاری‌ها در این کشور بستگی دارد.

ثبت شرکت در کانادا

با موفقیت در زمینه ثبت شرکت در کانادا می‌توان شرایط مهاجرت و هم چنین گرفتن اقامت این کشور پهناور، زیبا و پیشرفته را به دست آورد. 

ویزای کانادا از طریق ثبت شرکت

از جمله مهم ترین مزیت‌های ثبت شرکت در کشور کانادا می‌توان به موارد ذکر شده در پائین اشاره کرد:

متقاضیان ثبت شرکت در کانادا با انجام این کار می‌توانندکسب درآمد کنند.

این اشخاص می‌توانند از بیمه در مانی و هم چنین حق بازنشستگی استفاده کنند.

این اشخاص می‌توانند برای حمایت کردن از خانواده‌های خود اقدام کنند.

این اشخاص می‌توانند در هر استان یا قلمرو کاناداییزندگی، کار و تحصیل کنند.

با موفقیت در زمینه گرفتن گذرنامه کانادا از طریق ثبت شرکت این شخص می‌تواند به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کند.

شرایط ثبت شرکت در کانادا

آگاهی از شرایط ثبت شرکت در کانادا از سایر مباحثی است که مورد توجه سرمایه داران خارجی در خصوص اخذ اقامت این کشور قرار گرفته است. رویه سرمایه گذاری در کانادا یک فرآیندی مستقل و جدا از سایر کشورهای جهان محسوب می‌شود که افراد متقاضی لازم است در این خصوص با وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با به کارگیری وکلا خبره و کارشناسان مهاجرت مفتخر به راهنمایی متقاضیان همین باب و سایر رواید از این کشور هستند.

متقاضیان ثبت شرکت در کانادا ملزم به انجام فعالیت‌های زیر هستند:

 • اخذ مجوز ثبت شرکت در کانادا
 • کسب و کار قانونی با مقررات فدرال یا تشکیلات ایالتی و منطقه ای کانادا
 • اخذ یک شماره کسب و کار فدرال و حساب مالیات بر درآمد شرکت از اداره مالیات کشور کانادا
 • ثبت به عنوان یک شرکت در منطقه‌ای که این اشخاص قصد انجام کسب و کار مختص به خود را دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس مهاجرت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه بین المللی است که تحت نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز فعالیت نموده و هدفش رساندن شما به برترین کشورهای جهان و اخذ اقامت دائم شما میباشد. موسسه سفیران سروش سعادت فعالیت مهاجرتی خود را در سال 1392 با کمترین نیروی ممکن آغاز نمود و به لطف خدای متعال در سال 1394 در اداره ثبت شرکتها با نام سفیران سروش سعادت با شناسه ملی: 14005368251 و شماره ثبت: 37155 به ثبت رسید. این مجموعه پس از گذشت سالها و با داشتن کادری مجرب تبدیل به قطب مهاجرتی ایران شده است و برترین خدمات اقامتی مهاجرتی را ارائه میکند. اهداف موسسه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین کالجها و دانشگاه ها و اخذ ویزا و روادید از معتبرترین کشورها تخصص دارد. ما میتوانیم به شما این امکان را بدهیم تا در مورد 40 کشور برتر دنیا مشاوره تخصصی دریافت کنید و در انتها بهترین گزینه را جهت مهاجرت خود انتخاب نمائید. خدمات و قرارداد های ما شامل گارانتی میباشد. ما عاشق انتخاب کشورهای معتبر جهت مهاجرت از سوی شما هستیم. چشم انداز ما معتقدیم تمامی پرونده های هر کشور باید توسط وکیل متخصص مهاجرتی همان کشور اجرا شود تا بیشترین امکان موفقیت را دارا باشد برای مثال پرونده های مهاجرتی کشور کانادا توسط وکیلی مهاجرت کانادا دارای پروانه ای سیسی ار سی صادر شده از اداره مهاجرت کانادا اجرا شده و زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت کانادا اجرا میوشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح