اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811014431714359

هنگام خرید ساعت دوربین دار چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

ساعت دوربین دار و انواع آن

کد: 139811014431714359

http://bit.ly/2O2nILO

، تهران , (اخبار رسمی): دلایل گوناگونی وجود دارد که باعث می‌شود افراد در خانه و یا اداره خود از سیستم‌های نظارتی استفاده کنند. بدون توجه به این دلایل می‌توان به دو روش استفاده از سیستم‌های نظارتی اشاره کرد.

ساعت دوربین دار و انواع آن
ساعت دوربین دار و انواع آن

چرا اقدام به خرید ساعت دوربین دار کنیم؟

دلایل گوناگونی وجود دارد که باعث می‌شود افراد در خانه و یا اداره خود از سیستم‌های نظارتی استفاده کنند. بدون توجه به این دلایل می‌توان به دو روش استفاده از سیستم‌های نظارتی اشاره کرد. روش اول استفاده از دوربین‌های مداربسته رایج است. شما می‌توانید از یک دوربین مداربسته معمولی استفاده کنید که قابل دید است و افراد با دیدن آن از هرگونه اشتباه و مشکل سازی خودداری می‌کنند.

اما روش دوم استفاده از یک دوربین مخفی (خرید ساعت دوربین دار) است که هیچکس قادر به شناسایی و تشخیص آن نیست. بنابراین می‌توان کسی که مرتکب جرم و یا خطایی شده را شناسایی کرد. تیم فنی فروشگاه محرمانه در مطالب قبلی به بهترین دوربین‌های مخفی اشاره و آن‌ها را معرفی کرده است.

در کل روش دوم بسیار جالب‌تر است و اگر روش دوم را انتخاب کرد، دو گزینه پیش رو است که گزینه اول استفاده از یک دوربین کوچک و ورزشی است که می‌توان آن را میان اشیاء و ابزارهای رایج پنهان کرد. اما گزینه دوم و همچنین مناسب‌تر تهیه یک دوربین پوششی است که در وسایل معمولی منزل تعبیه شده است. مثلا ساعت. واقعا چه چیزی معمولی‌تر از یک ساعت است؟!

در حال حاضر گزینه‌های بسیاری در بازار برای خرید ساعت دوربین دار موجود است. اما هدف تنها خرید ساعت دوربین دار نیست بلکه هدف معرفی بهترین گزینه برای خرید دوربین مخفی طرح ساعت و نجوه استفاده درست از آن است.

چگونه یک ساعت دوربین دار بخریم؟

معیار اول برای خرید، اطمینان از شکل ظاهری آن است که لازم است کاملا شبیه یک ساعت رومیزی باشد. در واقع ساعت وسیله‌ای است که کسی بیشتر از دو بار به آن نگاه نخواهد کرد اما اگر کسی به آن دقت زیادی کند ممکن است متوجه شود که یک ساعت معمولی نیست.

اولین مشکل می‌تواند طراحی نامناسب ساعت باشد. مشکل دوم می‌تواند نقص و نبود یکی از اجزای ساعت مثل عقربه دقیقه شمار باشد. این موارد ممکن است کوچک باشند و سازندگان ساعت دوربین دار به آن توجه نکنند اما شما باید هنگام خرید کاملا به اینگونه موارد دقت کنید.

پس از بررسی موارد ظاهری، نیاز است به مشخصات دوربین توجه کنیم. هنگامی که راجع به یک دوربین صحبت می‌کنیم، دو مشخصه مهم را باید در نظر بگیریم که این دو مشخصه رزولوشن و زاویه دید است.

  • رزولوشن

رزولوشن بسیار مهم است، چرا که به طور مستقیم در کیفیت فیلم برداری و شفافیت جزئیات تصویر تاثیرگزار است. در صورتی که بخواهید مجرم را پیدا کنید قطعا به تصاویری با جزئیات دقیق از چهره نیاز دارید. حداقل رولوشن قابل قبول 720p است که ابعاد تصویر در آن 1820×720 بوده و جزئیات به خوبی مشخص هستند. گرچه برخی مدل‌ها دارای رزولوشن 1080p با ابعاد 1920×1080 هستند.

  • زاویه دید

پس از بررسی رزولوشن نیاز است هنگام خرید ساعت دوربین دار، زاویه دید دوربین را مورد بررسی قرار داد. زاویه دید مشخص می‌کند چه مقدار از محیط اتاق را می‌توان تصویر برداری کرد که بسیار مهم است. با استفاده از چندین دوربین معمولی می‌توان همه‌ی محیط اتاق را تصویر برداری کرد اما اگر چندین ساعت دوربین دار در یک اتاق قرار بگیرد قطعا برای همه تعجب برانگیز است و احتمال تشخیص دوربین مخفی بالا می‌رود. بنابراین بسیار مهم است که دوربینی انتخاب کنیم که زاویه دید گسترده‌ای داشته باشد تا بتوان زاویه‌ی بیشتری از یک محیط را مورد نظارت قرار داد.

جمع بندی کلی برای خرید ساعت دوربین دار

با در نظر گرفتن همه مشخصه‌های ساعت دوربین دار می‌توان به این نتیجه رسید که این محصول یک وسیله‌ی کاربردی است. ساعت یک وسیله رایج در اکثر خانه‌هاست و اگر ساعت دوربین دار به درستی انتخاب و تهیه شود و همچنین در جایگذاری آن دقت فراوان شود، تشخیص آن غیرممکن خواهد شد. این ساعت امکان فیلم برداری از یک اتاق خانه یا اداره را برای شما مقدور می‌سازد بدون اینکه کسی به وجود یک دوربین شک کند. بنابراین ساعت دوربین دار یک محصول فوق العاده برای کسانی است که می‌خواهند مجرم را شناسایی کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه محرمانه و اسرارآمیز

فروشگاه اینترنتی محرمانه با بیش از 12 سال سابقه در تهیه، تولید و فروش انواع سیستم های حفاظتی – نظارتی و با هدف ایجاد بستری امن و مطمئن برای خرید اینگونه محصولات مشغول به خدمت رسانی می باشد، تا با یاری خداوند و تکیه بر موازینی همچون تضمین اصالت و کیفیت کالا و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی بی نظیر سهم کوچکی در در جهت تامین امنیت، رضایت و آسودگی خاطر مشتریان ایفا نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی