اطلاعات تماس
 • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811024433311675

مدارک لازم ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139811024433311675

http://bit.ly/2NWbEvA

، تهران , (اخبار رسمی): حضور داشتن در این ماراتن علمی کشور نیازمند یک برنامه ریزی چند گانه است که اولین مرحله این ماراتن ثبت نام کنکور سراسری است که نیازمند دقت و توجه لازم است. در صورت اشتباهی وارد کردن داده‌های آموزشی در فرم ثبت نام قطعا به مشکل برخورد خواهید کرد.

مدارک لازم ثبت نام کنکور سراسری 99
مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99

مدارک مورد نیار برای ثبت نام کنکور سراسری 99 شامل موارد زیر است:

 • شناسنامه و کارت ملی 
 • شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده (به تعداد گروه‌های آموزشی که قصد شرکت در آزمون آن را دارید)
 • کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی صادر شده از طرف دبیرستان
 • کد منطقه و کد پستی محل سکونت
 • کد نظام وظیفه (متقاضیان مرد)
 • معدل کتبی دیپلم
 • کد پیگیری سهمیه رزمندگان (برای داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان)
 • کد 13 رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی
 • فایل عکس اسکن شده
 • آیا کارت ملی جز مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99 باید آپلود شود؟

سوال بسیاری از داوطلبان زمان ثبت نام کنکور کنکور سراسری 99 این است که آیا برای ثبت نام کنکور 99 کارت ملی لازم است؟ در جواب باید گفت که یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 98 کارت ملی داوطلب است که باید فایل کارت ملی اسکن شده آن را با حجم پایین آپلود و در قسمت مدارک کارت ملی و شناسنامه بارگزاری کرد، در ادامه اصلی ترین مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99 را توضیح داده شده است.

برای انجام تمامی مراحل ثبت نام کنکور 98، شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری، انواع سهمیه‌های کنکور سراسری، میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98، نحوه ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 و ... می‌توان با مشاوران درخت دانش در ارتباط بود.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و کد دانش آموزی کنکور 99

برای دریافت یکی دیگر از مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99 کد دانشگاه و کد دانش آموزی می‌توان در قسمت نوار سمت راست ثبت نام کنکور 99 کدها را پیدا کرده و یا از طریق مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت و از همان تاریخ نسبت به درج کد سوابق تحصیلی که از سایت مذکور دریافت شده اقدام و سوابق تحصیلی خود را در سایت ثبت نام کنکور سراسری 99 مشاهده کرد.

سایت ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام کنکور سراسری 99 نظام جدید و نظام قدیم در سایت سازمان سنجش (sanjesh.org) انجام می‌گیرد.

انتظار می‌رود ثبت نام کنکور سراسری 99 از اواخر بهمن ماه تا اوایل اسفندماه ادامه داشته باشد. برای آگهی از تاریخ دقیق زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 و اطلاع از انتشار دفترچه راهنمای کنکور سراسری 99، تفاوت ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید با نظام قدیم می‌توان با عضویت در کانال تلگرامی درخت دانش از آخرین اطلاعات و اخبار آموزشی و تحصیلی سطح کشور باخبر شد.

همچنین برای دانلود دفترچه راهنمای کنکور سراسری 99 به محض انتشار ان می‌توان از طریق سایت درخت دانش به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98 دسترسی پیدا کرد.

با توجه به اینکه در بسیاری از موارد داوطلبان عزیز از طریق کافی نت‌ها اقدام به ثبت نام کنکور سراسری 99 می‌کنند، در ادامه مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99 بازگو شده است.

درهنگام ثبت نام تمامی مدارک مورد نیاز باید موجود باشد تا از ثبت نام در کنکور سراسری 99 جا نماند.

مشاوره ثبت نام و آپلود مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری 99

تیم مشاوره تحصیلی درخت دانش از شما تقاضا دارد که قبلاز ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99 را به خوبی مطالعه کنید و از کلیه‌ی قوانین و ضوابط موجود باخبر شد. همچنین بهتر است ثبت نام خود را به روزها و ساعات پایانی ثبت نام موکول نکرد چرا که به وفور مشاهده شده است که به دلیل ازدحام زیاد داوطلبان و نقص فنی سیستم ثبت نام بسیاری از داوطلبان از شرکت در کنکور سراسری بازمانده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
 • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش