اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981102443503545

شمارش معکوس تابرگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگارصنعت خرده فروشی ایران

برگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده فروشی ایران

کد: 13981102443503545

http://bit.ly/2U1tGQP

، تهران , (اخبار رسمی): تجلیل از دو چهره ماندگار صنعت مراکز خرید و خرده‌فروشی با اهدای سردیس، تقدیر از دو برند که بیش از 100 سال در صنعت و تجارت کشور سابقه دارند و همچنین سه تن از افرادی که در زمینه تولید دانش گام‌هایی را برداشته‌اند از دیگر بخش‌های این رویداد است.

 برگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگارصنعت خرده فروشی ایران
شمارش معکوس تا برگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگارصنعت خرده فروشی ایران

مهندس شاهرخ کشاورز مدیرمسئول و صاحب امتیاز ماهنامه اقتصادی فرهنگی تجارت طلایی و برگزارکننده پنج دوره همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری با اعلام خبر برگزاری ششمین دوره این رویداد اعلام کرد: در این مراسم، ویژه‌برنامه تجلیل از فروشگاه‌های زنجیره‌ای که بیشترین شعب را دارند و همچنین بیشترین فرصت‌های شغلی را تاکنون فراهم آورده‌اند، برگزار خواهد شد.

نماینده انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا در ایران با اعلام این خبر که از سه کارآفرین جوان صنعت پوشاک در ششمین همایش همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی، برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری مورد تجلیل قرار خواهند گرفت، اذعان داشت: صنعت پوشاک به‌عنوان یکی از صنایع مهم کشور در سال‌های اخیر به بلوغ رسیده و از همین رو در عرصه برندسازی ویژه مراکز خرید اهمیت بسزایی دارد.

او افزود: تجلیل از دو چهره ماندگار صنعت مراکز خرید و خرده‌فروشی با اهدای سردیس، تقدیر از دو برند که بیش از 100 سال در صنعت و تجارت کشور سابقه دارند و همچنین سه تن از افرادی که در زمینه تولید دانش گام‌هایی را برداشته‌اند از دیگر بخش‌های این رویداد است.

برگزار کننده اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری تحت عنوان «ایران ریتیل شو 2019» که آبان ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شده، به تجلیل از مراکز خرید که در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های ورزشی گام‌های مؤثری برداشته‌اند، اشاره کرد و گفت: تلاش کرده‌ایم همچون سال‌های گذشته، تازه‌های صنایع مختلف از جمله پوشاک را بررسی کرده و راهکارهای مقاومت و نجات این صنایع در شرایط کنونی را با همراهی افراد صاحب‌نظر ارائه دهیم.

مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی تجارت طلایی با اشاره به تقدیر از پنج برند تازه‌وارد صنعت که در یک سال گذشته وارد بازار شدند، اذعان داشت: به‌هر روی تجارت طلایی دروازه‌ای به‌سوی بازارهای جهانی در راستای فعالیت‌های بین‌المللی است و ما همواره سعی کرده‌ایم رویکردهای جدید را که صنایع مختلف ازجمله پوشاک دارند به ایران آورده و تولید ملی را با دانش روز جهان همراه کنیم تا به بهره‌وری مورد نظر نیز دست یابیم چرا که اگر تولید، دانش کافی نداشته باشد اتلاف منابع ملی را به دنبال خواهد داشت.

او در خاتمه درباره جزئیات برگزاری این همایش گفت:  ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری به همت ماهنامه تجارت طلایی اولین نشریه تخصصی صنعت و مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری، 18 بهمن‌ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد و من به‌عنوان نماینده انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا در ایران تلاش می‌کنم مشاهداتم طی یک سال اخیر در اقصی نقاط دنیا را از صنایع مختلف در اختیار همراهان با این رویداد قرار دهم.

لازم به ذکر است که ماهنامه تجارت طلایی در کنار سوابق ذکر شده در حوزه برگزاری نمایشگاه بین المللی و 5 دوره همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی، برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری ایران، برپایی 4 دوره کارگاه آموزشی مرتبط با حوزه خرده فروشی کشور را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهنامه تجارت طلایی

ماهنامه «تجارت طلایی» اولین نشریه تخصصی مراکز خرید و برند­های برتر در جهت برطرف کردن برخی چالش های مدیران مراکز خرید و مشکلات آنها از زمان احداث ساختمان مورد نظر تا روز بهره ­برداری، اجاره، فروش و آغاز به کار آن، گام ­های موثری برداشته است. و همچنین در تعامل با برندهای برتر فعال در کشور و خارج از کشور نیز فعالیت چشمگیری دارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار