اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811024435612479

از اول بهمن تا چهارم بهمن سال 98برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان استارتاپ‌های استان البرز در نمایشگاه الکامپ استان البرز

کد: 139811024435612479

http://bit.ly/2TSu5VU

، کرج , (اخبار رسمی): فعالان الکامپ و استارتاپ‌های استان البرز با حضور در نمایشگاه دومین نمایشگاه الکامپ استان البرز دستاوردها و توانمندی‌های خود را به علاقمندان ارائه می‌کنند.

گردهمایی فعالان استارتاپ های استان البرز در نمایشگاه الکامپ استان البرز
گردهمایی فعالان استارتاپ‌های استان البرز در نمایشگاه الکامپ استان البرز

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده کاما، دومین نمایشگاه الکامپ استان البرز با حضور 40 تیم از فعالان استان مجموعه و شرکت‌های فعال در حوزه الکترونیک و کامپیوتر از اول تا چهارم بهمن سال 98 در پارک چمران شهر کرج برگزار می‌شود.

ابراهیم وارسته مدیرعامل شتابدهنده کاما با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه الکامپ استان البرز هر سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه الکترونیک و کامپیوتر و استارتاپ‌های استان البرز به علاقمندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه از مهمترین نمایشگاه استارتاپی استان البرز است و این شتابدهنده با معرفی نرم افزار کانورتور دیتا بیس‌های داس به ویندوز و همینطور اپلیکیشن محاسبه هزینه‌های جذب و نگهداری مشتریان در این نمایشگاه شرکت کرد.

مدیرعامل شتابدهنده کاما به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه شتابدهنده کاما به نشانی پارک چمران، سالن سرپوشیده، راهرو اصلی در  کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شتابدهنده کاما مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاما

شتابدهنده کاما بعنوان اولین شتابدهنده کاملا خصوصی استان البرز از خرداد سال 1398 شروع به فعالیت نموده است ، این مجموعه با استفاده از تجارب تخصصی خود در زمینه بازاریابی و بازارشناسی به تمامی ایده های ورودی سرویس میدهد.

اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]