اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811024435811925

دومین کمپین خلاقانه راتین در سال ۹۸ با ارسال بالش و گزارش پاییز رونمایی شد

جدیدترین کمپین چریکی راتین به همراه گزارش عملکرد پاییز ۹۸ منتشر شد

کد: 139811024435811925

http://bit.ly/2Rqnz7e

، تهران , (اخبار رسمی): آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین برای دومین بار در سال ۱۳۹۸ با ارائه گزارش کاملی از عملکرد اکانت‌های تبلیغات گوگل زیرمجموعه خود، شفاف سازی کرد. اما این دفعه با کمپین چریکی و خلاقانه راحت_بخواب و ارسال بالش و گزارش چاپی برای فعالان کسب و کارهای اینترنتی همه را غافلگیر کرد.

جدیدترین کمپین چریکی راتین به همراه گزارش عملکرد پاییز ۹۸ منتشر شد!
جدیدترین کمپین چریکی راتین به همراه گزارش عملکرد پاییز ۹۸ منتشر شد!

آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین، پارتنر رسمی گوگل در کشور ترکیه مدتی است به انتشار منظم گزارش از عملکرد اکانت‌های تبلیغاتی زیر مجموعه خود اقدام کرده است. اولین گزارش راتین مربوط به کمپین‌های نصب اپلیکیشن‌های ایرانی از طریق گوگل ادز بود که در تابستان ۹۸ و با کمپین چریکی نقل و نبات منتشر شد.

شعار کمپین نقل و نبات: مثل و نقل و نبات نصب بگیر بود.

اما در گزارش پاییز ۹۸ راتین با بررسی آمار و عملکرد ۱۴۱۵ اکانت تبلیغات در گوگل زیر مجموعه خود با کمپین راحت خواب اقدام کرد. در این کمپین چریکی یا پارتیزانی، راتین به تولید بالش‌هایی با طرح‌های جذاب و پیام «راحت بخواب، کمپینت نمی‌خوابه» اقدام کرد.

بسته‌های گزارش و بالش‌ها برای بیش از ۲۰۰ نفر از فعالان کسب و کارهای اینترنتی و مشتریان خدمات گوگل ادز ارسال شد. برای مشاهده جزییات این کمپین می‌توان به اینستاگرام راتین مراجعه کرد.

در گزارش عملکرد فصلی راتین هم ۱۴۱۵ اکانت تبلیغات در گوگل زیر مجموعه آژانس راتین بررسی شده‌اند. تاثیر قطعی اینترنت بر تبلیغات گوگل کسب و کارها و بهترین و پربازدیدترین تبلیغات متنی و بنری گوگل نیز در این ۳ ماه معرفی و بررسی شده است.

گزارش عملکرد اکانت های گوگل ادز کسب و کارهای ایرانی در خزان ۹۸ به صورت کامل در وبسایت راتین منتشر شده است که می‌توان آن را مشاهده و دانلود کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راتین

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ نتیجه محور هستیم که به شفافیت خیلی اهمیت می دهیم. از ۱۲ سال پیش که کار را با سئو و تولیدمحتوا آغاز کردیم تا امروز که پارتنر رسمی تبلیغات گوگل هستیم به کسب و کارها کمک کرده ایم تا محصولات خوبشان را بفروشند و به مردم هم یاری رسانده ایم تا محصولات و خدمات خوب و مورد نیازشان را راحت تر پیدا کنند ما تمام خدمات بازاریابی دیجیتال از تدوین استراتژی تا تبلیغات گوگل را برای شما انجام می دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]