اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981103443617477

برای سفر در نوروز، دانستن چندین نکته ضروری است

چند نکته اساسی برای سفرهای نوروزی

کد: 13981103443617477

http://bit.ly/2RsjGyy

، تهران , (اخبار رسمی): برای سفر در روزهای زیبای نوروزی، اولین گام انتخاب مقصد مناسب است. افرادی که قصد سفر به شهرهای زیبای ایران و یا کشورهای اطراف را دارند به صورت زمینی و هوایی هم می‌توانند سفر کنند. پس از انتخاب محل اقامت دانستن نکاتی درباره مقصد و بخور و نخورهای سفر خاطره خوشی خواهد داشت.

چند نکته اساسی برای سفرهای نوروزی !!!
سفر با ناخدای سفر

توصیه‌های ضروری سفر در نوروز

 • پیش از شروع سفر از محل اقامت خود مطمئن شوید و آن را از قبل رزرو کنید.
 • قبل از سفر نسبت به شرایط مقصد از هر نظر اطلاعات کافی کسب کنید.

این اطلاعات در سفرهای داخلی و خارجی شامل :

 1. شرایط آب و هوایی، مقرارت گمرکی، نیروهای خدماتی، انتظامی، بهداشتی و سایر امکانات است.
 2. در صورتی که با وسایل نقلیه عمومی مانند قطار، هواپیما، اتوبوس و یا کشتی مسافرت می‌کنید حتماً بلیط رفت و برگشت تهیه کنید.
 3. در غیر این صورت، ممکن است در روزی که قصد برگشت دارید، بلیط پیدا نکنید و تا مدت نامعلومی در شهر محل سفرتان ماندگار شوید.
 4. در صورت خرید بلیط هواپیما حتما از 3 ساعت زودتر فرودگاه باشید تا به دلیل شلوغی از پرواز جا نمانید.
 5. مشخصات خود را علاوه بر روی چمدان در محل مناسبی در داخل چمدان هم بچسبانید و زمان ترک محل اقامت مدارک شناسایی شخصی (از جمله پاسپورت /شناسنامه ) و شماره تلفن و آدرس محل اقامت یا هتل ( کارت هتل ) را همراه داشته باشید.
 6. از رزرو از طریق سایت‌های نامعتبر و ناشناخته جلوگیری کنید.

قبل از سفر از ناخدای سفر اطلاعات کامل از جمله سایت و واچر هتل ( که شامل امکانات و نوع اتاق و خدمات ) خود را بگیرید.

 1. به اشخاص بدون یونیفورم و کارت شناسایی در فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها و سایر اماکن که در ظاهر به قصد کمک یا کنترل مدارک و در باطن با نیت دیگری به شما نزدیک می‌شوند، اعتماد نکرده و از ارایه وسایل همراه خود به خصوص گذرنامه و مدارک شخصی جدا خودداری کنید.
 2. حتما از آژانس مسافرتی که تور تهیه می‌کنید بخواهید بیمه مسافرتی برایتان صادر کنند تا در صورت بروز بیماری از پرداخت هزینه‌های هنگفت جلوگیری شود.
 3. البته لازم است بدانید برای اخذ بیمه مسافرتی رایگان می‌توان از تیم بیمه مسافرتی ناخدای سفر کمک گرفت.

بخور نخورهای سفر

برای پیشگیری از مسمومیت و تب شدید، تخم مرغ، سوسیس و کالباس را که حدود 12 ساعت در هوای آزاد و خارج یخچال نگه داشته شده است، مصرف نکنید.

ترجیحا از مصرف مواد غذایی مانند :

 1. سالاد الویه، همبرگر، کباب کوبیده و ‌پیاز در اماکن عمومی خودداری کنید چون مسمومیت با این مواد می‌تواند در مواردی منجر به مرگ شود.
 2. مصرف آب سالم و نوشیدنی‌های سالم بدون گاز به ‌ویژه دوغ شیوه مناسبی برای حفظ سلامت در مسافرت‌های نوروزی است.

علاقه مندان می‌توانند برای داشتن اوقات و سفری خوش در تعطیلات نوروز و کسب مشاوره رایگان در مورد دریافت تخفیفات نوروزی در زمینه هتل، بلیط و ویزا به سایت آژانس مسافرتی ناخدای سفر به آدرس www.nakhodasafar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی ناخدای سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ناخدای سفر با شماره مجوز رسمی 14123 – 902 از سازمان میراث فرهنگی و ، صنایع دستی و گردشگری  و سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می نماید . مجری تورهای اروپا به صورت گروهی و انفرادی ،مجری تورهای آسیایی و مجری تور کانادا کلیه خدمات اخذ ویزای شینگن ، کانادا و آسیایی انجام رزرواسیون هتل و بیمه مسافرتی صادرکننده کلیه پروازهای چارتری و سیستمی خارجی و داخلی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]