اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811034436211576

آشنایی با قابلیت AcuSense در دوربین امنیتی هایک ویژن

کد: 139811034436211576

http://bit.ly/2RUacuS

، تهران , (اخبار رسمی): تکنولوژی AcuSense هایک ویژن امکان سنجش و آنالیز دقیق صحنه دوربین مداربسته را فراهم می‌کند.

آشنایی با قابلیت AcuSense در دوربین امنیتی هایک ویژن
آشنایی با قابلیت AcuSense در دوربین امنیتی هایک ویژن

کاربرد اصلی آن در طبقه بندی هدف است. با استفاده از به کارگیری الگوریتم‌های یادگیری عمیق، این تکنولوژی افراد و وسیله‌های نقلیه را از دیگر اهداف درحال حرکت متمایز و مشخص می‌کند. راه اندازی اتوماتیک و یکپارچه سازی شده موجب می‌شود که تکنولوژی AcuSense دقت هشدارها و صحت جستجوها را به یک سطح بهتری ببرد.

تکنولوژی AcuSense هایک ویژن Hikvision اشیاء را به سه دسته انسان، وسیله‌ی نقلیه و دیگر اشیا تقسیم می‌کند. به علت کم شدن رویدادهایی که موجب بروز هشدار اشتباه می‌شوند، هشدار کاذب می‌تواند تا ۹۰ درصد کاهش یابد. علاوه برآن جستجو براساس ویژگی‌های هدف با شناسایی اتوماتیک انسان و وسیله نقلیه موجب صرفه جویی در زمان می‌شود و ار اینکه کارکنان مجبور باشند به صورت دستی جستجو را انجام دهند، جلوگیری به عمل می‌آورد.

دوربین‌های مداربسته اخیر تحت شبکه AcuSense هایک ویژن Hikvision با یک هشدار صدا و نور چشمک زن تجهیز شده است که در زمانی که یک نفوذ با دقت شناسایی شد، شروع به کار می‌کنند و به این دلیل طراحی شده است که قبل از اینکه مزاحم شروع به آسیب زدن و یا هرگونه نقض قانونی در محیط کند، هشدار بدهد. تکنولوژی AcuSense هایک ویژن در سناریوهای گسترده‌ای که نیاز به حفاظت محیط است مانند انبارها، پارکینگ‌ها، مکان‌های صنعتی و ساختمان‌های مسکونی که تنها چند نمونه از کاربردهای آن هستند، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پفاو

شرکت پفاو با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تامین تجهیزات فنی و اجرا سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه و آنالوگ، سیستم های کنترل الکترونیک تردد و حضور و غیاب، پروژه های شبکه و فیبرنوری، سیستم های هوشمند سازی ساختمان و اطفا و اعلام حریق با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص، فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]