کد: 139811034436313392

ابزارالات

معرفی ابزار نجاری

کد: 139811034436313392

http://bit.ly/3aKB7C6

، تهران , (اخبار رسمی): افراد برای اهداف متفاوتی به خرید ابزارالات اقدام می‌کنند. یکی از انواع ابزارالات، ابزار نجاری است. ابزارالات نجاری برای ساخت وسایل چوبی، برش چوب و طرح دادن با چوب، منبت کاری و غیره به کار می‌روند.

معرفی ابزار نجاری
خرید میحگوب

از جمله ابزارالات مورد نیاز برای کارگاه نجاری می‌توان موارد زیر را نام برد:

خرید دریل شارژی: دریل شارژی یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین ابزارهایی به شمار می‌رود که در امور صنعتی و یا در مصارف خانگی از آن استفاده می‌کنند. وظیفه اصلی دریل شارژی این است که با قطرهای مختلفی در برخی از سطوح که شما می‌خواهید سوراخ‌هایی را ایجاد کند. این سطوح متفاوت بوده و می‌توان در انواع سطوح سیمانی، چوبی، فلزی و ... از این وسیله استفاده کرد. این وسیله مصرف بسیاری دارد و از اجزای گوناگونی تشکیل شده است.

خرید میخکوب: امروزه خرید میخکوب بسیار متداول شده است و بسیاری از افرادی که با این وسایل زیاد سر و کار دارند این وسیله را تهیه می‌کنند. یکی از مزیت‌هایی که این دستگاه دارد این است که می‌توان هر اشتباهی که در زدن میخ انجام شده است را با قلابی که در انتهای دستگاه وجود دارد تصحیح کرد. همپنین اگر نیاز باشد میخ‌های زیادی در زمان کوتاهی بر دیوار کوبیده شود به خرید میخکوب نیاز است.

خرید پیچ گوشتی شارژی: پیچ‌گوشتی شارژی که جزو خرید ابزارکارگاهی و صنعتی است که باعث افزایش سرعت عمل صنعت گران می‌شود و به دلیل بستن پیچ‌های زیاد در کارگاه‌ها و مراکز صنعتی بسیار کاربردی است.

مهم‌ترین مزیت خرید پیچ گوشتی شارژی نسبت به سایر ابزارالات سرعت‌بالای آن است. صنعتگران هر دو نوع دریل‌شارژی و برقی را با خود به همراه دارند زیرا ممکن است در مکانی دسترسی به برق نباشد و از ان رو با خرید پیچ گوشتی شارژی کار سریع‌تر پیش می‌رود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان