اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811034436413983

بازار کار عالی نصب و تعمیرات پکیج دیواری در سال 99

کد: 139811034436413983

http://bit.ly/2RLKys4

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به گستردگی استفاده از پکیج دیواری و بالا رفتن هزینه تعویض آن نسبت به تعمیرات پکیج دیواری بنابراین افراد هنگام بروز مشکل در پکیج دیواری به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای پکیج دیواری بوده تا به تعمیر پکیج بپردازند.

بازار کار عالی نصب و تعمیرات پکیج دیواری در سال 99
آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری

با توجه به افزایش ساخت و ساز، جایگزین شدن پکیج دیواری به جای دیگر وسایل گرمایشی مانند بخاری و غیره پکیج دیواری جایگاه بیشتری در منازل و سایر امکان ساختمانی دارد. در چنین شرایطی می‌توان نتیجه گیری کرد که پکیج دیواری از بازار کار خوبی برخوردار است و این بازار با توجه به گستردگی هر چه بیشتر پکیج در سال 99 نیز بیشتر خواهد شد. 

برای آنکه متخصص حرفه‌ای نصب پکیج دیواری شد باید مهارت لازم در نصب انواع برندهای پکیج دیواری را داشت، با طریقه لوله کشی پکیج دیواری آشنا بوده و صفر تا صد نصب پکیج دیواری را دانست. بهترین راه برای رسیدن به این تخصص، شرکت در دوره‌های آموزش نصب پکیج دیواری در آموزشگاه نصب پکیج دیواری است. در حال حاضر آموزشگاه‌های متفاوتی این دوره آموزشی را برگزار می‌کنند. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه‌ها بوده که همه ساله کارآموزان بسیاری وارد بازار کار نصب پکیج دیواری می‌کند. 

آموزش نصب پکیج دیواری چگونه می‌تواند منجر به درآمدزایی در سال 99 شود؟

 بازار نصب پکیج دیواری روز به روز در حال افزایش یافتن است و افراد متخصص در این زمینه از درآمد خوبی برخوردار هستند، در چنین شرایطی شرکت در دوره نصب پکیج دیواری بسیار کاربردی بوده و شما با شرکت در آن می‌توانید به متخصصی حرفه‌ای تبدیل شده و درآمدزایی کنید. در این دوره‌های آموزشی آموزش نصب پکیج شوفاژ دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی، آموزش کامل مراحل چرخه ایجاد گرما در آب مدار گرمایش (مدار بسته) در انواع پکیج ( فن دار و بدون فن)، آموزش کامل مراحل سیکل ایجاد آب گرم مصرفی ( مدار باز) در انواع پکیج، آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار گرمایش پکیج، آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار آب گرم مصرفی، آموزش عملی و مرحله به مرحله نصب پکیج، آموزش شناخت و تست قطعات پکیج دیواری، آموزش تشخیص مدارهای مصرفی و گرمایش در موارد غیر معمول، آمورش تشخیص محل و محاسبات مربوط به نصب پکیج، آموزش محاسبات مربوط به دودکش در پکیج های فن دار و بدون فن، آموزش و شناخت قطعات جانبی لازم برای نصب پکیج، آموزش و معرفی مراکز تامین قطعات و لوازم مورد نیاز، معرفی افراد و مرکز جذب نیرو، آموزش کاربردی ترین روشهای ورود به بازار کار جهت درآمد زایی و غیره به صورت کاملا عملی و کاربردی و زیر نظر اساتید باتجربه برگزار می‌شود. 

آموزش تعمیرات پکیج دیواری چگونه می‌تواند منجر به درآمدزایی در سال 99 شود؟

با توجه به گستردگی استفاده از پکیج دیواری و بالا رفتن هزینه تعویض آن نسبت به تعمیرات پکیج دیواری بنابراین افراد هنگام بروز مشکل در پکیج دیواری به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای پکیج دیواری بوده تا به تعمیر پکیج بپردازد. بنابراین باید گفت برای حضور موفق در بازار پکیج دیواری علاوه بر توانایی در نصب حرفه‌ای پکیج دیواری لازم است با تعمیر این وسیله نیز آشنا بود.

بهترین راه برای متخصص شدن در این زمینه نیز شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری است. زیرا در این دوره‌ها به صورت عملی و در محیطی شبیه به محیط واقعی انواع عیب‌ها در پکیج دیواری را بررسی و تعمیر می‌کنید. آموزش عیب یابی و تعمیرات فلو سوییچ با مولتی متر،  تعمیرات پرشر سوییچ دود پکیج، عیب یابی و تعمیرات پمپ پکیج، تعمیرات تحلیل انواع کلکتورها، تعمیرات پمپ به روش سنتی، تعمیرات خازن پمپ پکیج، آموزش عملی خلاص کردن پمپ از گیرپاژ، آموزش عملی رسوب گیری مبدل، تعمیرات فن پیکج، تعمیرات شیر گازی، تعمیرات کلید حداقل فشار، تعمیرات بای پاس،  تعمیر پکیج دیواری تک مبدل و غیره از جمله سرفصل‌های آموزشی ارائه شده در دوره تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فنی برق است. 

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره این آموزشگاه می‌توانند به وب‌سایت فنی برق به نشانی fannibargh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنی برق

با توجه به متمرکز نبودن خدمات ارائه شده در زمینه فروش، نصب و آموزش تجهیزات الکترونیکی، آموزشگاه فنی برق از سال 1391 فعالیت خود را به همت جمعی از فارغ التحصیلان با انگیزه ی دانشگاههای کشور و با کادری متخصص آغاز نموده است. هدف اصلی این آموزشگاه ترکیب نیروهای تحصیل کرده و علمی با افراد با تجربه در زمینه آموزش، فروش، نصب و تعمیر این تجهیزات می باشد چراکه در حال حاضر یکی از بزرگترین نقاط ضعف شرکتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند عدم اشراف آنها به موضوعات علمی و یا برعکس عدم تسلط و تجربه آنها در بازار کار می باشد. از دیگر سوی، وجود موسسات و گروههای که کلیه خدمات نصب و فروش و آموزش را به صورت متمرکز ارائه نمایند نیز بسیار معدود می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش