کد: 139811034436514011

مبل ملایر

کیفیت مبلمان تولیدی در شهرستان ملایر

کد: 139811034436514011

http://bit.ly/2GuDWck

، همدان , (اخبار رسمی): استان همدان داری مبل‌هایی گران‌قیمت و زیبا و همینطور محکم و با دوام است که یکی علت‌های آن هنر دست منبت کاران ماهر این استان بوده و دیگری استفاده از چوب باکیفیت مثل چوب درخت گردو که سبب ساز استحکام و زیبایی مبلمان شده‌است.

کیفیت مبلمان تولیدی در شهرستان ملایر
کیفیت مبلمان تولیدی در شهرستان ملایر

چون در منبت کاری مبلمانی مانند استیل و کلاسیک بهتر است از چوب درخت گردو استفاده شود.

در شهرستان ملایر که در استان همدان قراردارد اشکال مبلمان استیل، مبل کلاسیک، مبل راحتی و مصنوعات دیگر چوبی مثل سروس خواب منبتی و خدمت خواب معمولی و کمد چوبی و همینطور ساعت ایستاده چوبی ساخت می‌شود.

ارزش مبلمان در شهر ملایر

معمولا در ملایر قیمت مبل تولید شده از همه‌ی شهرها ارزان‌تر است اما برای خرید توصیه می‌شود که مستقیما از تولیدی مبل‌ها خرید کرد چون واسطه‌هایی که در نمایشگاها هستند سبب ساز گران‌تر شدن محصول برای خرید شما می‌شوند.

یکی‌از شایسته ترین برندهای تولیدی مبل در ملایر، بازار مبل ملایر است که تمامی کالای خود را به ارزش پخش به مشتری‌ها عرضه می‌کند.

از نمونه تولیدات مبل ملایر می‌توان به مبل کلاسیک، مبل سلطنتی و مبل راحتی اشاره کرد که تمام محصولات تولید شده دارای ضمانت هستند که می‌توان با مراجعه به کارگاه تولیدی از کیفیت چوب و اسکلت مبل اطمینان خیال و خاطر کسب کرد و شاید جذاب باشد که بدانید خیلی از شهرها مثل تهران در بازار مبل یافت اباد و بازار مبل خلیج فارس و شهرهای پهناور اصفهان و تبریز از مبل ملایر خرید می‌کنند.

جشنواره مبل ملایر، جشنواره‌ای است که بعداز فروردین ماه سال ۱۳۹۶ که ملایر لقب پایتخت ملی مبل و منبت را به خویش اختصاص داد، سالانه در اواسط فصل‌ تابستان در شهرستان ملایر اجرا می‌شود. در جشنواره مبل ملایر، مسئولان شهر می‌کوشند تا بتوانند این هنر بومی مردمان این شهر را به همگان معرفی کنند.

از جمله اقداماتی که در روزهای جشنواره مبل ملایر رخ می‌دهد می‌توان به فروش ویژه ( همراه با تخفیف ) و برگزاری مراسم‌های جشن در اقصی نقاط شهر اشاره کرد. فستیوال مبل ملایر دقیقا شایسته ترین وقتی است که  می‌توان به شهر ملایر مسافرت کرده و مبلمانی را که دوست دارید با شایسته ترین و منصفانه ترین بها ( به جهت مرکزیت ساخت مبل در شهر ملایر ) و توام با بهترین کیفیت را خریداری کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار مبل ملایر

وب سایت بازار مبل ملایر محصول شرکت آریا نرم افزار با شناسه ملی 10820042045 ، شماره ثبت 1330 و مدیرعاملی جناب آقای مهندس مهدی عباسی می باشد که بیش از یک سال است فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده است. سایت بازار مبل ملایر اولین سامانه مجازی جهت معرفی صنعت مبل و منبت شهرستان ملایر، بزرگترین تولید کننده صنایع چوبی در کشور می باشد. فعالیت این سایت در راستای معرفی اطلاعات و گالری محصولات نمایشگاه های مبل ملایر به کاربران و خریداران حوزه مبل می باشد به صورتی که نمایشگاه داران محترم پس از عقد قرارداد با سایت بازار مبل و پرداخت هزینه در ازای خرید پلن مورد نظر، مشخصات کامل محصولات خود را جهت درج در سایت ارائه می دهند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل