اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981103443689692

کامبوچا کمک به بیماری کولیت عصبی روده

کد: 13981103443689692

http://bit.ly/2Rs3ayz

، تهران , (اخبار رسمی): کولیت عصبی روده خوش خیم و هم بسیار رایج است. این بیماری در رابطه با استرس است و این هنگامی است که بعضی اشخاص تحمل استرس زیاد را نداشته یا ممکن است ارثی و یا دلایل دیگری داشته باشد.

کامبوچا کمک به بیماری کولیت عصبی روده
کامبوچا کمک به بیماری کولیت عصبی روده

این بیماری در حقیقت سندرم التهابی روده نام دارد که به طور خلاصه به آن IBS گفته می‌شود. کولیت عصبی روده خوش خیم و هم بسیار رایج است. این بیماری در رابطه با استرس است و این هنگامی است که بعضی اشخاص تحمل استرس زیاد را نداشته یا ممکن است ارثی و یا دلایل دیگری داشته باشددر هرحال زمانی که شخص در مقابل استرس خانوادگی یا کاری قرار گیرد این عارضه ایجاد می‌شود.

اسهال، درد شکم، دل پیچه، در بعضی مواقع یبوست هم می‌تواند از علائم آن باشد که البته بسیار نادر است. لازم به ذکر است که این بیماری هرگز توأم با خونریزی نیست. حرکت‌های موجی ناشی از انقباض که به طور خیلی دقیق هر 20 دقیقه یک بار از نزدیکی مری و دهان شروع شده و در طول لوله بیش از 4 متری گوارشی پیش می‌رود، بدین ترتیب به حرکت محتویات دستگاه گوارش کمک می‌کند.

وقتی نظم این موج به هم می‌خورد عارضه آی بی اس بوجود می‌آید. گاهی موج‌ها روی هم می‌افتند و روده دچار انقباض طولانی می‌شود (تشنج) که سبب درد شدید شکمی نیز خواهد شد. وقتی که استرس شخص از بین رفته و در محیطی آرام قرار گیرد عوارض آن نیز از بین رفته و ریلکس (آرام) می‌شود و حالت درد از بین می‌رود. برای بر طرف کردن آن مصرف چای برنا کامبوچا سبب از بین رفتن استرس و ایجاد شادی و نشاط در فرد بوده و همچنین کمک به دفع مواد زائد موجود در روده و کلیه قسمت‌های بدن کرده که با مصرف آن می‌توان از اثرات استرس و درد و ناراحتی‌های ناشی از کولیت عصبی رهایی یافت.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان