اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811034437314364

معرفی پروژه آکادمیک ۲۴

با آکادمیک ۲۴ در دوره‌های آموزشی معتبرترین دانشگاه‌های دنیا شرکت کنید

کد: 139811034437314364

http://bit.ly/31o0NjB

، مشهد , (اخبار رسمی): سایت academic24.ir به کاربران کمک خواهد کرد تا علیرغم نداشتن تسلط به زبان انگلیسی در دوره‌های آموزشی معتبرترین دانشگاه‌های دنیا شرکت کنند، از منابع آموزشی آن بهره مند شوند، در امتحانات شرکت کنند و مدرک معتبر دریافت کنند.

با آکادمیک ۲۴ در دوره های آموزشی معتبرترین دانشگاههای دنیا شرکت کنید!!
دوره هایی که آکادمیک 24 ارائه می دهد بر مبنای سیستم آموزشی edx طراحی شده است.

معرفی پروژه آکادمیک ۲۴

با توجه به رشد و توسعه آموزش آنلاین در سراسر جهان  اینک دسترسی به کلاس‌ها، فیلم‌های آموزشی و منابع علمی برترین دانشگاه‌های دنیا و گذراندن دوره‌های آموزشی در آنها و حتی دریافت مدرک معتبر از آنها همه بصورت آنلاین و از راه دور میسر شده است.

یکی از مهمترین اشکالات، توسعه نیافتگی، یک زبان مشترک در ارائه مطالب آموزشی است. تقریباً تمام آموزشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی بین المللی در دنیا دوره‌های خود را به یک یا چند زبان محدود مانند انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌کنند و این مشکل در کشورهایی که اغلب مردم آنها تسلط کافی بر این زبان‌ها ندارند وجود دارد که امکان بهره مندی از این سیستم آموزشی مدرن برای همگان مقدور نیست.

برای این مشکل راه حل‌های مختلفی ارائه شده است مانند شبیه سازی این دوره‌ها توسط مؤسسات آموزشی داخلی و یا کلاس‌های مجازی برخی از دانشگاه‌های کشور. اگرچه این تلاش‌ها گام‌های بسیار مثبتی درجهت توسعه فرآیند آموزش الکترونیک است اما همچنان تفاوت‌های بسیاری با دوره‌های آموزشی بین المللی وجود دارد. 

پروژه آکادمیک ۲۴ برای بهره گیری درست از این امکانات و حل مشکل مذکور راه حلی را ارائه کرده است. سایت academic24.ir به شما کمک خواهد کرد تا علیرغم نداشتن تسلط به زبان انگلیسی در دوره‌های آموزشی معتبرترین دانشگاه‌های دنیا شرکت کنید، از منابع آموزشی آن بهره مند شوند، در امتحانات شرکت کنند، و مدرک معتبر دریافت کنند.

آکادمیک 24 برمبنای چه سیستمی کار می‌کند؟

دوره‌هایی که آکادمیک  24 ارائه می‌دهد بر مبنای سیستم آموزشی edx طراحی شده است. edX یک سیستم آموزشی آنلاین است که توسط دو دانشگاه بزرگ و مطرح جهانی Harvard و MIT برای گسترش دانش بشری در کل جهان در سال ۲۰۱۲ پایه‌گذاری شد. این سایت این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده است:

«آینده تحصیلات آنلاین؛ برای همه، همه‌جا و در همه وقت.»

امروزه علاوه بر دانشگاه هاروارد و ام آی تی، بسیاری دیگر از دانشگاه‌های معتبر دنیا مانند دانشگاه آکسفورد، بوستون، مریلند، سوربون، برکلی و… به این سیستم پیوسته‌اند.

 edX در واقع مجموعه‌ای از درس‌های بهترین اساتید بهترین دانشگاه‌های جهان است. این درس‌ها در زمینه‌های تکنولوژی، مدیریت، برق، هنر، موسیقی، شیمی، زیست‌شناسی، ادبیات و غیره هستند که بصورت آنلاین ارائه می‌شوند و academic24.ir یک سایت مترجم فارسی است که با ترجمه این دوره‌ها به شما کمک می‌کند بدون تسلط به زبان انگلیسی دوره را گذرانده و مدرک معتبر دریافت کنید.

طبق معرفی که دانشگاه MIT از این مدارک داشته است آنها را به عنوان یکی از معتبرترین گواهینامه‌های مهارت در رزومه افراد شناخته است.

 هم اکنون این سیستم آموزشی به واسطه اعتباری که کسب کرده است مورد اعتماد و تایید بیش از ۱۲۰ دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته است . علاوه بر این ده‌ها کمپانی و شرکت بزرگ بین المللی از این سیستم حمایت کرده و آن را تایید کرده و از آن بهره می‌برند .مزایای شرکت در این دوره‌ها عبارت است از:

  • گذراندن دوره‌های آموزشی بهترین اساتید از برترین دانشگاه‌های دنیا و استفاده از به روزترین مطالب آموزشی
  • دریافت مدرک معتبر بین المللی از بهترین دانشگاه‌های دنیا
  •  کلیه مدارک صادر شده دارای کد شناسایی رسمی و منحصر به فرد است که در سایت edX می توان اصالت آن را بررسی کرد.
  •  استفاده از مدارک صادره به عنوان گواهی مهارت در رزومه اشخاص در سراسر دنیا بسیار متداول، معتبر و مؤثر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت هفت بیست و چهار

شرکت بهینه سازان فناوری و تجارت هوشمند هفت بیست و چهار با هدف اصلی ایده پردازی و اجرای طرح های نوین در حوزه های تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات، و آموزش آنلاین و در سال ۱۳۹۳ تأسیس شد. نام شرکت برگرفته از اصل اساسی تجارت الکترونیک که همانا خدمت رسانی در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز می باشد، شکل گرفته است. این شرکت با معرفی و اجرای ده ها طرح نوآورانه همواره کوشیده است در خدمت به اقشار مختلف جامعه در حوزه فعالیت خود کوشا باشد. تیم “هفت بیست و چهار” را گروهی از نخبگان در حوزه های مختلف تجارت، فناوری اطلاعات، مشاوره و آموزش تشکیل داده است. همکاری با بسیاری از ارگانها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی در حوزه های پژوهش، آموزش، مشاوره، و اجرا از جمله افتخارات ماست. از طرح های بزرگ این شرکت در فضای مجازی “پروژه آموزش مجازی آکادمیک ۲۴” است. این طرح با هدف توسعه آموزش آنلاین و دسترسی به منابع آموزشی برترین دانشگاه های دنیا شکل گرفته است که در این راستا پس از اخذ مجوز از سایتهای مرجع اقدام به ترجمه دوره ها و ارائه مفاهیم آنها به علاقه مندان کرده است. استفاده از به روزترین مفاهیم آموزشی و کسب مدرک از بهترین دانشگاههای جهان از مزایای این پروژه است. معرفی پروژه آکادمیک ۲۴: با توجه به رشد و توسعه آموزش آنلاین در سراسر جهان اینک دسترسی به کلاسها، فیلم های آموزشی و منابع علمی برترین دانشگاههای دنیا و گذراندن دوره های آموزشی در آنها و حتی دریافت مدرک معتبر از آنها همه بصورت آنلاین و از راه دور میسر شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش