کد: 13981104443768527

bauma بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان در صنعت ساخت‌وساز و تاورکرین

جدیدترین مدل‌های تاورکرین در نمایشگاه بین المللی تجارت ماشین آلات ساختمانی

کد: 13981104443768527

http://bit.ly/2RU7Pbs

، کرج , (اخبار رسمی): نمایشگاه بوما هرساله میزبان اهالی صنعت ساخت و ساز و ماشین آلات ساختمانی است تا بروزترین تکنولوژی‌های دنیا را معرفی کند. یکی از مهیج ترین رونمایی‌های ماشین آلات امسال، بزرگترین تاور کرین ساخته شده تاکنون بود که توسط شرکت Manitowoc ارائه شد.

جدیدترین مدلهای تاورکرین در نمایشگاه بین المللی تجارت ماشین آلات ساختمانی
بزرگترین تاورکرین پتن در نمایشگاه بین المللی تجارت ماشین آلات ساختمانی رونمایی شد

bauma یک نمایشگاه بین المللی تجارت ماشین آلات ساختمانی، انواع تاورکرین و آسانسورهای کارگاهی، ماشین آلات مصالح ساختمانی، ماشین آلات معدن، وسایل نقلیه ساختمانی و تجهیزات ساختمانی است. این رویداد بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان در صنعت ساخت‌وساز است.

این نمایشگاه تجاری که هر کسی می‌تواند از آن بازدید کند، هر سه سال یکبار بر پایه Neue Messe München برگزار می‌شود و هفت روز ادامه دارد. سازمان دهنده آن مسی مونشن است.

رونمایی از بزرگترین جرثقیل Potain در نمایشگاه bauma

Manitowoc از بزرگترین جرثقیل topless پتن (Potain) خود در bauma 2019 پرده‌برداری کرد. Potain MDT 809 بزرگترین تاورکرینی است که تاکنون توسط Manitowoc تولید شده است. این شرکت همچنین تاورکرین جدید هیدرولیکی topless luffing jib را نیز در این نمایشگاه معرفی کرد.

جرثقیل جدید Potain ضمن بیشترین ظرفیت حمل و نقل و آسانسور حرفه‌ای، دارای طراحی پیشرفته‌ای نیز است که باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی و مونتاژ آسان‌تر برای خریداران تاورکرین می‌شود.

با خرید جدیدترین تاورکرین این شرکت، بدلیل مونتاژ و جداسازی بسیار بهینه، می‌توان در کمترین زمان ممکن جرثقیل را در محل موردنظر نصب کرده و پس از اتمام کار سریعاً آن را منتقل کرد. در کنار آن، جرثقیل حداکثر 40 تن ظرفیت آسانسور را در اختیار شما قرار داده و می‌توان تا 80 متر جیب را در خود جای دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاورکرین سپهرکرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین سالها پیش با هدف واردات تاور کرین پتن فرانسه به داخل کشور شروع بکار کرد. این مرکز مهمترین هدف خود را حذف واسطه‌ها در خرید و فروش تاور کرین میدانست. زیرا در این صورت قیمت تمام شده برای مشتریان اجاره کننده جرثقیل برجی بسیار کاهش می‌یافت.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار