اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811044437712346

چگونه در خرید طلا و جواهر بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

کد تخفیف خرید طلا و جواهر

کد: 139811044437712346

http://bit.ly/2RZ8vxx

، تهران , (اخبار رسمی): خرید طلا و جواهر همیشه دارای اهمیت زیادی بوده است چون اگر انتخاب درستی نداشته باشیم با چند بار خرید و فروش دیگر چیزی از طلا و جواهر باقی نخواهد ماند.

کد تخفیف خرید طلا جواهر از سایت طلا و جواهر
خرید طلا و جواهر از طریق سایت تخفیف هات با قیمتی استثنائی !

ازدواج یکی از مهمترین تاریخ‌های زندگی هر فرد است. در فرهنگ ما رسم است که در قبل جشن عقد، خانواده داماد سرویس طلا جواهر به عروس خانم هدیه می‌دهند، که بعد از حلقه جزو جداناشدنی مراسم ازدواج و نمادی از این مراسم و وصلت مبارک است. 

فرهنگ و سنت ایرانیان در خصوص طلا جواهر

فرهنگ ما ایرانیان رسم است که قبل از مراسم عقد خانواده داماد به عروس خانوم سرویس طلا جواهر هدیه بدهد، سرویس عروس معمولا  طرحی کلاسیک، شیک و پر تجملات دارد که عروس خانم همراه لباس در سر تا سر مراسم بر تن می‌کند. بسیاری از جوانان به دلیل مسائل اقتصادی و سنت‌های ازدواج به سبک آسان از خرید سرویس طلا جواهر تجملاتی به سرویس‌های سبک تر و ارزان‌تر روی می‌آورند.

رنگ طلا و جواهر

در زمان‌های قدیم باور مردم بر این بود که طلا و جواهر سفید ارزش کمتری نسبت به طلا و جواهر زرد دارد، اما در چند سال اخیر طلا و جواهر سفید توانست جایگاه خود را به عنوان طلا و جواهر با ارزش بدست آورد. طلای سفید و طلای رز گلد برای سنین کم بسیار مناسب است. رنگ طلا و جواهر باید مطابق با رنگ پوست انتخاب شود. اگر پوست گندمی استاستفاده از طلای زرد همراه با سنگ‌های قرمز جلوه‌ایی زیبا ایجاد می‌کند. اگر پوست سفید است از طلای رزگلد استفاده کنید تا زیبایی صورت شما را بیشتر نمایان کند. 

نکاتی که باید قبل از خرید طلا جواهر بدانید 

1- اگر سرویس طلا جواهر شما دارای سنگ‌های قیمتی است دقت کنید سنگ‌های سرویس با لباس شما تناسب بصری داشته باشد.

2- افرادی که چاق هستند از سرویس‌های ظریف استفاده کنند. همچنین افراد لاغر از سرویس‌های نازک که بر روی آن‌ها سنگ به کار رفته استفاده کنند

3- هنگام خرید به قفل‌های گردنبند، دستبند و گوشواره دقت کنید تا در یک بی احتیاطی کوچک طلا جواهر خود را از دست ندهید.

4- خرید طلا جواهر خارجی به دلیل مسائلی چون عیار نامطلوب و دست مزد بالا مقرون به صرفه نیست.

5- سرویس‌های شلوغ و سنگین مناسب هر فردی نیست باید نسبت به بلندی یا کوتاهی گردن انتخاب شود.

6- بهترین روش تمیز کردن طلا جواهر استفاده از آب و صابون است.

کلام آخر درخصوص خرید طلا جواهر از سایت طلا و جواهر

اگر می‌خواهید جواهر روی پوست شما بشیند و جلوهایی زیبا داشته باشد سعی کنید از جواهر سفید استفاده کنید. سعی کنید متناسب با لباس خود جواهرات را از سایت طلا و جواهر انتخاب کنید، اگر لباس شما تجملاتی و شلوغ است از جواهرات ظربف‌تر استفاده کنید. به چیزی فراتر از عروسی فکر کنید، این امر باعث می‌شود بیشتر زمان صرف مدل دلخواه خود از سایت طلا و جواهر کنید تمام اکسسوری و جواهرات خود را با هم استفاده نکنید و اصل زیبایی شناسی را همیشه رعایت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیف هات

در تخفیف هات کارشناسان ما ضمن بررسی فعال بودن کد های تخفیف و آگاهی از صحت کد تخفیف، آن ها را دسته بندی کرده و به صورت مرتب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. همچنین همکاران ما در تخفیف هات به صورت روزانه و دائم در حال جمع آوری و تهیه کدهای تخفیف به روز و جدید برای خدمت رسانی به شما مشتریان می باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حراج و تخفیف