اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811044438214344

ویزای کاری آلمان و شرایط کار در این کشور

کد: 139811044438214344

http://bit.ly/2UErOxQ

، تهران , (اخبار رسمی): ویزای کاری آلمان از ویزاهایی است که افراد زیادی خواهان اخذ آن هستند. وقتی صحبت از کشوری به میان می‌­آید که به لحاظ صنعت و تجارت، شرایط بسیار مطلوبی دارد. می‌توان جهت مهاجرت به آلمان با انجام مشاوره در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این مسیر را طی کرد.

ویزای کاری آلمان و شرایط کار در آلمان
ویزای کاری آلمان و شرایط کار در این کشور

این کشور قوانین حمایتی مناسبی در ازای شهروندان خود دارد، صنایع و شرکت‌­های بسیاری در آن حضور دارند که هرکدام سرآمد حوزه خود هستند، نرخ بیکاری در آن بسیار پایین است و از همه مهم‌تر اینکه افق­‌های آینده آن بسیار روشن است، کاملاً می­‌توان انتظار داشت کشور مورد صحبت، نقطه هدف بسیار از جویندگان کار در نیا باشد. آلمان، کشور مورد بحث در این نوشتار است.

شرایط کار و ویزای کاری آلمان

آلمان شرایط کاری بسیار خوبی دارد اما باید مهاجرین غیرقانونی را از این شرایط استثنا کرد. اگرچه بعضی مشاغل هستند که مهاجرین غیر قانونی بیشتر در آن­ها به کار گرفته می‌شوند، اما قوانین بسیار سخت گیرانه‌ای در این زمینه وجود دارد که در صورت کشف این موارد، جریمه‌­های سنگینی در انتظار این افراد و کارفرماهای آن­ها خواهد بود. در حوزه صنعت که یکی از اصلی­ ترین بخش‌ های مولد است، آلمان­‌ها بسیار قوی عمل کرده‌­اند تا جاییکه از نظر صنعتی جایگاه سوم دنیا را دارند و تنها آمریکا و ژاپن را بالاتر از خود می‌بیند.

همچنین قرار گرفتن در جایگاه چهارم به لحاظ تولید ناخالص ملی و برخورداری از پنجمین اقتصاد برتر دنیا، نوید شرایط کاری مناسب در کشور آلمان را می‌دهد. کار در آلمان، به طور متوسط حدود 1371 ساعت در سال یا 26.3 ساعت در هفته است. بر طبق نظر سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، کمترین میزان در دنیا است. با این وجود آلمان همواره در بین 10 کشور برتر دنیا حضور داشته است. اگر تعطیلات این کشور نیز به این شرایط اضافه شود، مشخص می‌‌شود آلمان‌ها چقدر درست و اصولی رفتار کرده‌­اند تا امروزه در این موقعیت قرار بگیرند.

شرایط کار در آلمان

شرایط کار در آلمان بدین صورت است که دولت بیشترین حقوق و مزایا را برای کارکنان در نظر گرفته است. برخی از مشاغل کارd تنها 35 ساعت کاری را دارند. به همین دلیل اکثر افراد غیر اروپایی سعی در وارد شدن در بازار کار آلمان را دارند. محیط کار در این کشور بسیار جذاب و جالب است.

آلمان‌ها در کنار مزایای گفته شده از تعطیلات طولانی در سال نیز برخوردار هستند. زیرا دولت تعطیلات 40 روزه برای آنها در نظر گرفته است. با تمام این اوصاف این کشور کمترین نرخ رکود اقتصادی را در بین کشورهای اروپایی دارد. همچنان نرخ بیکاری در این کشور کمتر از 4 یا 3% است، در حالی که نرخ بیکاری در سایر کشورهای اروپایی 12.1% تخمین زده شده است.

یکی از مشکلاتی که کشور آلمان با آن روبرو است اختلافات مذهبی در میان بازارهای کار آلمان مشاهده می‌­شود. به همین دلیل استخدام در مناطق غربی آلمان نسبت به شرق این کشور بیشتر است. موضوع بیکاری در کشور آلمان بیشتر در مناطق روستایی این کشور مطرح می‌‌شود. از طرفی دولت آلمان در بعضی صنایع از جمله معدن، ساخت و ساز و کشتی سازی به شدت با کمبود نیرو مواجه است. 

مهاجرت به آلمان از طریق کار

کشور آلمان جزو کشورهای اروپایی است که همواره از افراد متخصص و دارای مهارت بالا استقبال ویژه‌ای داشته است. مهاجرت به آلمان از طریق کار امری است که هر ساله توسط شمار زیادی از افراد از نقاط مختلف جهان به خصوص در سال 2019-2020 به وقوع می‌پیوندد. آلمان جهت جذب متخصصان و افراد زبده در زمینه‌های شغلی مختلف، سیاست بسیار خوبی را به کار می‌گیرد و همیشه در تلاش است بستر و زمینه مناسبی را برای جذب خارجیان متخصص فراهم سازد.

آلمان از شرایط اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل فرصت‌ها و موقعیت‌های شغلی در این کشور زیاد بوده و از آنجا که همواره آلمان در رشد اقتصادی قرار دارد، لذا قطعا در آینده‌ای نزدیک دچار کمبود نیروی متخصص می‌شود. بنابراین اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید، مهاجرت به آلمان از طریق کار ایده‌آل‌ترین فرصت به شمار می‌رود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای کاری آلمان می‌توانند به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس مهاجرت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه بین المللی است که تحت نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز فعالیت نموده و هدفش رساندن شما به برترین کشورهای جهان و اخذ اقامت دائم شما میباشد. موسسه سفیران سروش سعادت فعالیت مهاجرتی خود را در سال 1392 با کمترین نیروی ممکن آغاز نمود و به لطف خدای متعال در سال 1394 در اداره ثبت شرکتها با نام سفیران سروش سعادت با شناسه ملی: 14005368251 و شماره ثبت: 37155 به ثبت رسید. این مجموعه پس از گذشت سالها و با داشتن کادری مجرب تبدیل به قطب مهاجرتی ایران شده است و برترین خدمات اقامتی مهاجرتی را ارائه میکند. اهداف موسسه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین کالجها و دانشگاه ها و اخذ ویزا و روادید از معتبرترین کشورها تخصص دارد. ما میتوانیم به شما این امکان را بدهیم تا در مورد 40 کشور برتر دنیا مشاوره تخصصی دریافت کنید و در انتها بهترین گزینه را جهت مهاجرت خود انتخاب نمائید. خدمات و قرارداد های ما شامل گارانتی میباشد. ما عاشق انتخاب کشورهای معتبر جهت مهاجرت از سوی شما هستیم. چشم انداز ما معتقدیم تمامی پرونده های هر کشور باید توسط وکیل متخصص مهاجرتی همان کشور اجرا شود تا بیشترین امکان موفقیت را دارا باشد برای مثال پرونده های مهاجرتی کشور کانادا توسط وکیلی مهاجرت کانادا دارای پروانه ای سیسی ار سی صادر شده از اداره مهاجرت کانادا اجرا شده و زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت کانادا اجرا میوشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح