اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811044438414344

خرید ملک در کانادا و هزینه ‌های زندگی در این کشور

کد: 139811044438414344

http://bit.ly/2UmiVJh

، تهران , (اخبار رسمی): خرید ملک در کانادا از سایر طرق مهاجرتی به این کشور زیبا و پهناور محسوب می‌شود که سالانه ذهن زیادی از افراد را به سمت خود سوق می‌دهد. اگر چه خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا نمی­‌شود، اما افراد با خرید ملک در این کشور می­‌توانند ویزای تحصیلی کانادا را اخذ کنند.

خرید ملک در کانادا و هزینه های زندگی در کانادا
خرید ملک در کانادا و هزینه ‌های زندگی در این کشور

زندگی در کانادا از استانداردهای بالایی برخوردار است. مردم این کشور از مرفه ترین مردم در جهان هستند. زبان رسمی کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی است. اکثر فرانسوی زبانان در این کشور در مناطق غربی و در شهر کبک زندگی می­‌کنند. کشور کانادا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و کمترین میزان ارتکاب و جرم و جنایات در این کشور گزارش شده است. این کشور دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که نقش بسیار زیادی در میزان درآمد و اقتصاد این کشور دارد. علاوه بر این ماهیگیری، کشاورزی و صنعت توریسم از دیگر منابع درآمدی کشور کانادا بشمار می‌ رود. دانشگاه‌های این کشور زبانزد اکثر مردم جهان است و اکثر دانشجویان علاقمند به تحصیل در این کشور هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با کادری مجرب در زمینه مهاجرت سعی در هموار سازی مسیر مهاجرتی برای متقاضیان را دارد.

نرخ بیکاری در کشور کانادا پایین است و با توجه به افزایش جمعیت سالخورده این کشور هر ساله نیاز بیشتری به نیروهای جوان و متخصص احساس می‌­شود. دولت کانادا نیز با اعطای اقامت دائم این کشور از متخصصین حوزه‌های مختلف دعوت می‌کند. میزان حقوق و دستمزدهایی که در این کشور پرداخت می‌‌شود، بسیار مناسب است و نسبت به حقوق افراد در مشاغل مشابه در دیگر کشورها بیشتر گزارش شده است. زندگی در کانادا بگونه‌ای است که تمامی افراد در یک سطح از زندگی هستند و امکانات برابری برخوردار هستند.

هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا با توجه به قوانین اداره مهاجرت و طرق انتخابی نیز متغیر است که در ادامه هزینه‌ها در سال 2019-2020 بررسی شده است. در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با میزان هزینه مهاجرت به کانادا هستید با مطالعه کردن این مقاله و هم چنین مراجعه کردن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست خواهید یافت.

پردازش و هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه پردازش بسته به نوع مشاغل متقاضیان مهاجرت به کانادا دارد. این هزینه‌ها به شرح زیر هستند:

در طبقه کارگران با مهارت: هزینه لازم برای پردازش اطلاعات کار گران حرفه‌ای به میزان 550CAD (دلار کانادا) برای متقاضی اصلی، 550CAD (دلار کانادا) برای همسر و 150CAD 0دلار کانادا) برای هر کودک زیر 22 سال است.

در طبقه متقاضیان کار که دارای حامی خاصی هستند: این میزان برای شخصی که درخواست حمایت دارد به میزان 75CAD (دلار کانادا) است و برای شخص مورد حمایت 475CAD (دلار کانادا) است.

لازم به ذکر است که متقاضیانی که قصد دارند به ایالت کبک کانادا مهاجرت کنند، ملزم هستند که برای گواهینامه انتخابی کبک (CSQ) درخواست کنند. با این توضیح که میزان این هزینه 390CAD (دلار کانادا) برای متقاضی اصلی و 150CAD (دلار کانادا) و برای همسر و هر کودک این اشخاص است. هم چنین همه متقاضیان مهاجرت به کانادا ملزم به پرداخت کردن حق اقامت دائم در این کشور هستند که این میزان 490CAD (دلار کانادا) برای هر نفر است.

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا از سایر طرق مهاجرتی به این کشور زیبا و پهناور محسوب می‌شود که سالانه ذهن زیادی از افراد را به سمت خود سوق می‌دهد. اگر چه خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا نمی­‌شود، اما افراد با خرید ملک در این کشور می‌ توانند ویزای تحصیلی کانادا را اخذ و پس از آن نسبت به دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد و کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر در جهان است که سالانه افراد زیادی به طرق مختلف به این کشور مهاجرت کرده و پس از گذشت چند سال اقامت دائم این کشور را اخذ می‌کنند.

کانادا یکی از کشورهای مرفه و توسعه یافته در جهان است که مردم این کشور از امکانات بسیار مناسب زندگی برخوردار هستند. جهت آگاهی از سایر راه‌های مهاجرتی به کانادا می­‌توان با کارشناسان ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره و از تجربیات مفید آنان در این زمینه آگاهی یافت.

کانادا کشوری پهناور در شمالی ترین نقطه­‌ی قاره­ی آمریکا است که از 10 استان تشکیل شده است و هر یک از این استان‌ها بصورت مستقل و تحت دولت فدرال کانادا اداره می‌ شود. مردم کانادا به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی صحبت می­‌کنند و بیشترین جمعیت فرانسوی زبانان این کشور در مناطق غربی کانادا مشاهده می­‌شوند. کانادا دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری است که همه ساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است. صنعت گردشگری در کانادا به رشد قابل توجهی رسیده و موجب درآمدزایی در بخش‌های مختلف این کشور شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس مهاجرت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه بین المللی است که تحت نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز فعالیت نموده و هدفش رساندن شما به برترین کشورهای جهان و اخذ اقامت دائم شما میباشد. موسسه سفیران سروش سعادت فعالیت مهاجرتی خود را در سال 1392 با کمترین نیروی ممکن آغاز نمود و به لطف خدای متعال در سال 1394 در اداره ثبت شرکتها با نام سفیران سروش سعادت با شناسه ملی: 14005368251 و شماره ثبت: 37155 به ثبت رسید. این مجموعه پس از گذشت سالها و با داشتن کادری مجرب تبدیل به قطب مهاجرتی ایران شده است و برترین خدمات اقامتی مهاجرتی را ارائه میکند. اهداف موسسه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین کالجها و دانشگاه ها و اخذ ویزا و روادید از معتبرترین کشورها تخصص دارد. ما میتوانیم به شما این امکان را بدهیم تا در مورد 40 کشور برتر دنیا مشاوره تخصصی دریافت کنید و در انتها بهترین گزینه را جهت مهاجرت خود انتخاب نمائید. خدمات و قرارداد های ما شامل گارانتی میباشد. ما عاشق انتخاب کشورهای معتبر جهت مهاجرت از سوی شما هستیم. چشم انداز ما معتقدیم تمامی پرونده های هر کشور باید توسط وکیل متخصص مهاجرتی همان کشور اجرا شود تا بیشترین امکان موفقیت را دارا باشد برای مثال پرونده های مهاجرتی کشور کانادا توسط وکیلی مهاجرت کانادا دارای پروانه ای سیسی ار سی صادر شده از اداره مهاجرت کانادا اجرا شده و زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت کانادا اجرا میوشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]