اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811044438514344

بررسی دانشگاه‌های برتر کانادا

کد: 139811044438514344

http://bit.ly/2vDWEMt

، تهران , (اخبار رسمی): دانشگاه اتاوا Ottawa در کانادا یکی از بزرگترین دانشگاه‌های دو زبانه در جهان است که در یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کانادا، اوتاوا واقع شده است. تدریس در این دانشگاه به دو زبان انگلیسی و فرانسوی انجام می‌شود

دانشگاههای مطرح کانادا
بررسی دانشگاه‌های برتر کانادا

دانشگاه اتاوا Ottawa در کانادا

دانشگاه اتاوا Ottawa در کانادا یکی از بزرگترین دانشگاه‌های دو زبانه در جهان است که در یکی از بزرگترین شهرهای کانادا، اوتاوا واقع گردیده است. تدریس در این دانشگاه به دو زبان انگلیسی و فرانسوی انجام می‌شود. اکثر فعالیت‌های سیاسی کانادا در شهر اوتاوا انجام می‌­گیرد و دانشکده حقوق دانشگاه اوتا یکی از معتبرترین دانشکده‌های حقوق در کانادا است که نقش موثری در انجام فعالیت‌های سیاسی کشور کانادا دارد. 50% مردم شهر اوتاوا انگلیسی زبان و 32% آنان فرانسوی زبان هستند و دانشگاه اوتاوا به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی معتبر در کانادا بدون در نظر گرفتن گروه بندی‌های دینی یکی از معتبرترین موسسات تحصیلات عالی در کانادا بشمار می‌­رود.

همه ساله دانشگاه اتاوا Ottawa در کانادا دانشجویان بین المللی زیادی را در رشته‌های مختلف تحصیلی پذیرش می ‌کند. یکی از مهمترین مزایای تحصیل در دانشگاه اوتا دسترسی به کمک هزینه‌های تحصیلی است. این دانشگاه سالانه حدود 60 میلیون $ (دلار) از بودجه خود را به کمک هزینه‌های تحصیلی دانشجویان اختصاص داده است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با معرفی برترین دانشگاه‌های کانادا و جهان سعی بر این دارد تا دانشجویان عزیز دانشگاهی معتبر را با توجه به شرایط خود انتخاب کنند. دانشگاه اتاوا دارای 3 پردیس است که پردیس اصلی در شهر اتاوا و دو پردیس دیگر آن در شهرها تورنتو و ویندسور واقع شده است. لازم بذکر است تنها پردیس اصلی دو زبانه است و زبان تدریس در دو پردیس دیگر تنها به زبان فرانسوی ارائه می­‌شود.

دانشگاه کالگری Calgary در کانادا

دانشگاه کالگری Calgary در کانادا یکی از دانشگاه‌های جامع تحقیقاتی و نسل جدید در شهر آلبرتای کانادا است که در سال 1966 در این کشور تأسیس شد. این دانشگاه از 14 دانشکده تشکیل شده است که بیش از 250 رشته مختلف تحصیلی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان ارائه می­‌کند. تحقیقات تخصصی این دانشگاه بر روی موضوعاتی همچون نوآوری‌های انرژی، مغز و سلامت روان، مهندسی پزشکی، عفونت‌ها، التهاب و بیماری‌های مزمن و فناوری‌های جدید فضایی است.

این دانشگاه نیز همانند برخی از دیگر دانشگاه‌های کانادا نقش موثری در پذیرش دانشجویان بین المللی داشته است. در حال حاضر بیش از 30000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که از این میان 3000 نفر دانشجویان بین المللی است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در نظر دارد تا با ارائه اطلاعات جامع در زمینه دانشگاه‌های مختلف در جهان دانشجویان عزیز را در انتخابی صحیح یاری و راهنمائی کند.

دانشگاه کالگری Calgary در کانادا دارای 4 پردیس است که پردیس اصلی آن در سال 1960 با مساحتی برابر با 200 هکتار در بخش جنوبی شهر آلبرتا تأسیس شد و 11 دانشکده از میان 14 دانشکده این دانشگاه در این پردیس قرار گرفته است. این پردیس مجهز به آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و امکانات تفریحی پیشرفته‌ای است. ناگفته نماند پردیس Foothills  نیز در نزدیکی و یک کیلومتری پردیس اصلی قرار دارد. اما دو پردیس دیگر دانشگاه کالگری در مرکز شهر آلبرتا موقعیت دارد.

دانشگاه انتاریو غربی در کانادا

دانشگاه انتاریو غربی در کانادا معروف به زیباترین دانشگاه در کانادا است که در سال 1878 در این کشور تأسیس شد و مورد توجه قرار گرفت. یکی از مهمترین اهداف این دانشگاه تحقیق بر روی مسائل مختلف علمی است. انتاریو از 13 دانشکده تشکیل شده است که دانشکده بیزینس یا تجارت این دانشگاه از معتبرترین دانشکده‌های تجارت در جهان است. هم اکنون این دانشگاه میزبان دانشجویان بین المللی زیادی از 100 کشور مختلف است. دانشجویان با تحصیل در دانشگاه انتاریو تحصیل در فضایی منعطف را تجربه می‌کنند و آینده شغلی دانشجویان در این دانشگاه روشن و شفاف است. مطالعات کلاسیک، زبان و ادبیات مدرن، زبان شناسی و فلسفه، علوم انسانی و هنرهای تجسمی از مهمترین موضوعاتی هستند که دانشجویان می‌­توانند به تحصیل در دانشگاه انتاریو غربی در کانادا بپردازند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت راهنمائی‌‌ها و مشاوره‌های مفیدی را به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌کند. زبان تدریس در دانشگاه انتاریو انگلیسی است و دانشجویان جهت پذیرش ملزم به ارائه مدرک زبان انگلیسی هستند. در کارنامه این دانشگاه اخذ جوایز نوبل- دانشمندان رودز و شخصیت‌های برجسته‌ای که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌ند را می­‌توان مشاهده کرد. ناگفته نماند اگرچه دانشگاه انتاریو غربی در کانادا در سال 1878 تأسیس شد اما این دانشگاه تا سال 1881 حق اعطای مدرک در رشته‌های پزشکی- الوهیت و هنر را به فارغ التحصیلان آن رشته نداشت. اما پس از ژوئن 1881 این امکان برای دانشجویان رشته‌های فوق بوجود آمد.

درباره دانشگاه انتاریو غربی در کانادا

دانشگاه انتاریو غربی در کانادا در انتهای جنوب غربی شهر کبک واقع شده است. این دانشگاه توسط مناطق مسکونی این شهر احاطه شده است. پردیس اصلی این دانشگاه که اقامتگاه‌های دانشجویان را شامل می‌­شود دارای مساحتی برابر با 422 هکتار است. بطور کلی می‌­توان 31% فضای ساختمان اصلی به خوابگاه‌ها و مصارف مسکونی دانشجویان اختصاص یافته است. 28% از فضای ساختمان برای نگهداری وسایل پژوهشی و آموزشی، 27% مختص کلاس‌های درسی و آموزشی و 24% باقیمانده آزمایشگاه‌های این دانشگاه را تشکیل می‌­دهد.

لازم بذکر است این دانشگاه اقامتگاه‌هایی را برای دانشجویانی که تحصیلات را در این دانشگاه به اتمام رسانیده‌اند و در حال انجام کار برای دانشگاه هستند قرار داده است. باشگاه‌ها، کتابخانه‌ها و اتاق‌های مطالعه از دیگر امکاناتی است که دانشگاه انتاریو غربی برای دانشجویان فراهم کرده است. دانشگاه انتاریو برنامه‌های تبادل دانشجو را نیز ارائه می‌کند و سالانه دانشجویان زیادی از دیگر دانشگاه‌ها جهت ادامه تحصیل به انتاریو مراجعت می­‌کنند. همچنین دانشجویان این دانشگاه نیز توسط این برنامه‌ها امکان گذراندن چند ترم تحصیلی را در دانشگاه‌های دیگر کشورها خواهند داشت.

پذیرش از دانشگاه انتاریو غربی در کانادا

دانشجویانی که تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه انتاریو را انتخاب کرده‌اند، ملزم به ارائه مدارک زیر هستند:

  • مدارک تحصیلی دیپلم، پیش دانشگاهی بهمراه ریز نمرات (بالا بودن معدل تحصیلی در دوره­ متوسطه تأثیر مثبتی در پذیرش دانشجویان خواهد داشت.)
  • مدارک کارشناسی دانشگاهی معتبر که مورد تأیید دانشگاه انتاریو است. (برای آن دسته از دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا را دارند.)
  • توصیه نامه از اساتید دوره‌های تحصیلی پیشین
  • انگیزه نامه (مبنی بر دلایل اصلی انتخاب دانشگاه انتاریو جهت ادامه تحصیل)
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی (برخورداری از حداقل نمره 6.5 در مدرک آیلتس- نمره 550 تافل- نمره 83 مدرک IBT)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس مهاجرت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یک موسسه بین المللی است که تحت نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز فعالیت نموده و هدفش رساندن شما به برترین کشورهای جهان و اخذ اقامت دائم شما میباشد. موسسه سفیران سروش سعادت فعالیت مهاجرتی خود را در سال 1392 با کمترین نیروی ممکن آغاز نمود و به لطف خدای متعال در سال 1394 در اداره ثبت شرکتها با نام سفیران سروش سعادت با شناسه ملی: 14005368251 و شماره ثبت: 37155 به ثبت رسید. این مجموعه پس از گذشت سالها و با داشتن کادری مجرب تبدیل به قطب مهاجرتی ایران شده است و برترین خدمات اقامتی مهاجرتی را ارائه میکند. اهداف موسسه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین کالجها و دانشگاه ها و اخذ ویزا و روادید از معتبرترین کشورها تخصص دارد. ما میتوانیم به شما این امکان را بدهیم تا در مورد 40 کشور برتر دنیا مشاوره تخصصی دریافت کنید و در انتها بهترین گزینه را جهت مهاجرت خود انتخاب نمائید. خدمات و قرارداد های ما شامل گارانتی میباشد. ما عاشق انتخاب کشورهای معتبر جهت مهاجرت از سوی شما هستیم. چشم انداز ما معتقدیم تمامی پرونده های هر کشور باید توسط وکیل متخصص مهاجرتی همان کشور اجرا شود تا بیشترین امکان موفقیت را دارا باشد برای مثال پرونده های مهاجرتی کشور کانادا توسط وکیلی مهاجرت کانادا دارای پروانه ای سیسی ار سی صادر شده از اداره مهاجرت کانادا اجرا شده و زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت کانادا اجرا میوشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح